מה זה פוטוטבע?

מי אנחנו?

הקמנו את פוטוטבע בשנת 2009 לאחר שהרגשנו שאין מי שמציע טיול בראש שלנו – אנשים שרוצים להנות מהראש השקט של טיול מאורגן אבל רוצים לחוות את החוויה האותנטית, זו שמחוץ לשביל התיירים השחוק. 

בין אם זה טיול הרפתקאות למקום פראי, רכיבה על אופנועי שלג מפינלנד לנורבגיה, פגישה עם דוב קוטב או מסע אל התרבות והיופי של מדבריות אוזבקיסטן או רחובות קובה. אנחנו תמיד נחפש את הסיפור של המקום והאנשים, את הזווית המעניינת ואת החוויה המסעירה ביותר בכל מקום אליו אנחנו מגיעים.

נדאג להביא אתכם אל המקומות המעניינים, היחודיים ובעיקר – המקומות הסודיים שרק המקומיים מכירים כי אנו יודעים שאתם רוצים לחזור עם חוויה אחרת, עם סיפורים מעניינים ועם תמונות שאין לאחרים.

 למה דווקא פוטוטבע?

עם אלפי מטיילים שכבר טיילו איתנו, צוות של יותר משלושים מדריכים מומחים, אנו עובדים עם הספקים הטובים והבטוחים ביותר בתחומם בכל מדינה עם דגש גדול על ספקים ירוקים. כל טיול נבחר בקפידה ונבנה עם אנשי מקצוע מומחים  (צלמים, ביולוגים, זיאולוגים, אנתרופולוגים ועוד) , ארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר ומעל הכל – צוות מקצועי שילווה אתכם בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם למסע הבא שלכם – מסע חוויתי, מיוחד, מסעיר –  שישאר אתכם  הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

 

 בואו לקרוא מה כתבו עלינו המטיילים שלנו

אני צריכה לדעת לצלם? איך כל זה בעצם עובד ולעוד שאלות נפוצות

 

 צוות ההנהלה:

רועי גליץ – מנכ"ל

עודד וגנשטיין – סמנכ"ל תפעול

אלינור רויזמן – מנהלת אופרציה וכספים

ירין קליין – מנהל קשרי לקוחות

הדס רוזנברג – שיווק וקשרי לקוחות

יעל כהן –  קשרי לקוחות


מוזמנים להכיר את משפחת המדריכים שלנו

 כתובתנו: היצירה 26 ברמת גן

טלפון: 077-4090280

ח.פ – 514883289

הצטרפו אלינו לחוויה סוחפת חושים בפינות המדהימות של העולם, ללמוד להביא את הרגעים הייחודיים של אזורים אלו, ללמוד להנציח בצורה שתשאיר אתכם פעורי פה.

רוצים ליצור קשר? לחצו כאן

Section 2

This is a text block. Click the edit button to change this text.

Design Style Switcher