פנטנאל ברזיל

פנטנאל – בעקבות היגוארים

איזור מרהיב ביופיו של ברזיל! בעל שטחי הביצות העצומים, סביבן מלא טבע פראי וכמויות עצומות של בעלי חיים מדהימים
מסע לחובבי טבע מושבעים שמוכנים להרחיק לכת עד קצה העולם בשביל הפריים המושלם!

15-22.10.2019 | 5890$

יום 1 – 15.10.19
ניפגש בשדה התעופה Cuiaba ונתחיל את המסע המרתק שלנו אל עבר אזור הביצות של פנטנאל.
ניסע אל  פוסאדה פיובל Pousada Piuval אחד המקומות המדהימים והמרשימים ביותר לצפות בציפורים. בגלל הקרבה למגוון גדול של בתי גידול טבעיים כמו נהרות, שטחי מרעה, ביצות וצמחיה רבה, חיות באזור כמויות עצומות של מיני ציפורים אשר יתגלו בפנינו : ארת ענק יקינטונית – מין התוכים הגדול בעולם. חסידת ג'בירו הענקית ומיני חסידות נוספים. בערב לאחר ארוחת ערב, נתכונן לימים הקרובים בשיחה על טכניקות צילום בעלי החיים.

יום 2 – 16.10.19 – פוסאנדה פיובל – פורט  ג'ופרה
נפתח את היום עם ארוחת בוקר בלודג׳, משם נצא לתצפית וצילום בעלי חיים פראיים באיזור, לאחר ארוחת הצהריים ניסע לכיוון פורט ג'ופרה ונחקור את שטחי הביצות במטרה לחזות בבעלי חיים כגון : ננדו, היאבירו, חוטמן  ארמדיל, קאפיברה, קוף שאגן, דוב הנמלים הענק, טפיר ואינספור מיני ציפורים נדירות.
לאחר השקיעה, נחזור ללודג’ שלנו לארוחת ערב עם נוף מרהיב

יום 3 – 17.10.19 – בעקבות היגוארים
את הימים הבאים נקדיש  לחיפוש, תצפית וצילום היגואר –  המטרה העיקרית שלנו.  נבלה את כל שעות היום בשייט בין מספר נהרות, תוך כדי התניידות בסירות מנוע,  בחיפוש אחר החיה המופלאה הזו. היגואר באזור זה נראה לאורך זמן וניתן לצלם אותו בתנאים יחסית נוחים
למרות שהחיפוש העיקרי שלנו הוא בעקבות היגואר, לא נוכל להתעלם מהציפורים המרהיבות ובעלי החיים הרבים הנוספים באזור:  לוטרות הנהר הענקיות, טפיר, קאפיברה, קופי שאגן, תנינים מסוג קיימן, אנקונדה,  זוחלים נוספים, ואינספור מיני עופות מים

יום 4-7 – 18-21.10.19 – בעקבות היגוארים
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נעלה על סירות המנוע ונשוט אל הפארק הלאומי Meeting of the waters האזור הטוב ביותר בכל פנטנאל לתצפית על יגוארים.
את הימים הבאים נקדיש לשייט בין הנהרות, תצפיות על החיות הרבות השוכנות באזור, ננצל את השעות הטובות ביותר לצילום, נראה זנים רבים של ציפורים וכמובן נוכל לראות ולצלם את היגוארים, על שפת הנהרות, מתנהלים בצורה נינוחה ומאפשרים הזדמנויות צילום מדהימות.

יום 8 – 22.10.19 – פרידה מפנטנאל
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, עמוסי חוויות ותמונות נהדרות, נתחיל את דרכנו בחזרה אל שדה התעופה ב Cuiaba

תאריכי המסע

15-22/10/19

עלות

5890$

עלות שדרוג חדר יחיד (באישור בלבד)

520$

העלות כוללת

ארוחות

בתי מלון

הסעות במהלך המסע

הדרכה אישית וצמודה של רועי גליץ ועמית אשל

מדריך מקומי דובר אנגלית

סיורים, ביקורים ופעילויות כמפורט בתכנית כולל סירות מותאמות

הדרכה אישית של צלמי הטבע המובילים – רועי גליץ ועמית אשל

העלות אינה כוללת

טיסות בין לאומיות

טיפים לנהגים והמדריכים שלנו

הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים

משקאות קלים שאינם כלולים בארוחות

ביטוח נסיעות אישי (כולל הטסה) וביטוח מטען

כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳

תנאי ביטול‬

במעמד ההרשמה  – תיגבה מקדמה – חלק מהתשלום הכולל

20% –  מרגע ההרשמה

מ 100 ימים לפני המסע – 70%

בין 100  יום ל 80 יום לפני הנסיעה – 80%  מעלות הנסיעה  דמי ביטול

מ 80 יום ועד היציאה  – 100% דמי ביטול

חישוב הימים לדמי הביטול מתבצע על פי ימי עבודה א-ה.

לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים

חשוב לדעת‬

מסעות פוטוטבע הן חוויות ממכרות

טלח

חשוב לקרא

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה
לקריאת התנאים הכללים לחץ כאן
בהרשמתך לטיול, הינך מאשר כי קראת והסכמת על כל הסעיפים בדף זה

תנאי ביטול

חישוב הימים לדמי הביטול מתבצע על פי ימי עבודה א-ה. לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים

ביטוח נסיעות: חובה לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול אליו נרשמת הכוללת, בין השאר: ביטוח אישי, מטען, רפואי אתגרי מלא הכולל חילוץ ממקומות נדחים ומסוכנים והמשך טיפול ישיר בארץ וכן כיסוי ביטול והפסקת נסיעה.  פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי למטיילים. על המטיילים לרכוש כיסוי ביטוחי מלא לכל הפעילות הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות וביטוח רפואי. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים וחשוב מאוד להסדיר עניין זה בהקדם.

על המטיילים להצטייד בביטוח רפואי מלא המכסה את הפעילויות הכלולות בטיול. מומלץ מאוד לרכוש ביטוח מיד עם ההרשמה כדי לא להפסיד כספים במקרה של ביטול בנסיבות הכרחיות, כמפורט בפוליסת הביטוח שנרכשה

יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.

מספר המדריכים עלול להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה.

במקרים חריגים זהות המדריך עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.

סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ"י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים.

כבכל נסיעה, נדרשות הכנות, כגון חיסונים. פוטוטבע אינה יכולה לספק כל מידע רפואי. על כך יש להתייעץ עם מרפאת המטיילים הקרובה לאזור מגוריכם.

העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע"י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.

כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה אינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך. כגון מזג אוויר קיצוני וקשה, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וכ"ו. כמו גם, תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים ובפעילות יומיומית. אלו עלולים לגרום לפגיעה חמורה ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול באשר לאלו וכמו כן לרכוש ביטוח רפואי מתאים (כגון ביטוח ספורט אקסטרים, ספורט חורף וכ”ו), המכסה את כל היעדים והפעילויות הכלולות בטיול. המצטרף לטיול מצהיר כי הוא מודע לכל הסכנות הברורות והפחות צפויות, הוא מבין את הסיכון בהשתתפות בטיול וכי הוא בלבד ישא בכל נזק שייגרם לו.

בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית.

במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני היציאה למסע

במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.

הטיול מתאים לצלמים חובבים ומקצוענים כאחד. אנשים שאינם מצלמים ורוצים לחוות את הטבע במלוא עוצמתו מוזמנים, אך צריכים להבין את המשמעויות של אופי הטיול.

תוכן הפעילויות, הביקורים והסדר שלהם יקבע על ידי המדריכים תוך התחשבות בתנאי הדרך, מזג האוויר ודברים נוספים. כמו כן,  התנאים עלולים להיות שונים מהמקובל במדינות המערב ותשתיות ישנות או תקלות הן עניין שבשגרה. הכל בדרך כלל נפתר עם קצת סבלנות ורוח טובה.

תיאום ציפיות חשובצוות פוטוטבע ומארגני המסע אינם יכולים להבטיח לצפות או לצלם בעל חיים כזה או אחר: פוטוטבע אינה אחראית על מזג אוויר,מצב הגשמים ועד להחלטות בעלי החיים ומיקומם. מאחר ואנחנו תלויים בגורמים שאינם בשליטתנו, ייתכן ולא נחזור עם כל הצילומים וכל הפעילויות שנרשמו לעיל. כמובן שנעשה את הכל למען הצלחת המסע ושביעות רצון המשתתפים בו.

 

שם (חובה)

טלפון

דואר אלקטרוני (חובה)

מיקום

דרום אמריקה

טמפרטורה בעונה בה נבקר

32 מעלות

מועד יציאה

15.10.19 – 22.10.19

הדרכה

 רועי גליץ ועמית אשל

עלות‬

5890$

טלח

מה מייחד את מסע פוטוטבע לפנטנאל?

  • מסע פוטוטבע לפנטנאל הוא מסע חווייתי במיוחד!
  • אינספור בעלי חיים – יגוארים, לוטרות הנהר הענקיות, טפירים, קאפיברות, קופי שאגן, תנינים מסוג קיימן, אנקונדות, חוטמנים, ארמדילים ואינספור מיני זוחלים וציפורים נדירות!
  • סיורים בסירת מנוע בעקבות היגוארים המרשימים המאפשרים לנו להגיע הכי קרוב שאפשר!
  • מדריך מקומי, שמכיר את כל המקומות הסודיים לצילום, כאלו שרק מקומיים מכירים
  • סדנאת צילום ייחודית בהדרכת צלמי הטבע המובילים רועי גליץ ועמית אשל

Design Style Switcher