חבל פטגוניה – ארגנטינה וצ’ילה

 פטגוניה ,אחד האזורים היפים בעולם, משתרע משני עברי הגבול בין דרום צ’ילה וארגנטינה. הטבע מתפרץ כאן בשיא הדרו: רכסי הרים מושלגים, אגמים יפהפיים, שמורות טבע, בעלי חיים ייחודיים וקרחונים שמתנפצים בקול רם אל  תוך המים.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הטבע הפטגוני – בעל אוצרות טבע, טורפים יבשתיים עוצמתיים, הרים עצומים וקרחונים ענקיים.

7180$ | 1-12/4/2019

תכנית המסע:

יום 1: 1.4.19 – טיסה לסנטיאגו דה צ’ילה

נעלה על טיסה דרך יעד ביניים באירופה לבירת צ’ילה סנטיאגו דה צ’ילה. נסיעה למלון .סיור בעיר עם מדריך מקומי וארוחת ערב במסעדה.

לינה: Hotel Presidente

יום 2: 2.4.19 – סנטיאגו דה צ’ילה – פונטה אראנס

נצא מוקדם מאוד בבוקר לטיסת פנים דרומה אל פונטה אראנס. שם יחכה לנו הרכב שלנו שיקח  אותנו לטורס דל פיינה – הפארק הלאומי של פטגוניה הצ’ילאנית.  בדרך נעצור לארוחת צהריים  ונמשיך בביקור בחוות הגאוצוס בעיירה . ארוחת ערב במלון בחדר האוכל המשקיף על הנוף המופלא של הטורוסים

לינה: Estancia Cerro Guido

 

ימים 3-4-5 : 3-5.4.19 – טורס דל פיינה והפומות

בכל יום בטורס דל פיינה הבוקר יתחיל בצילומי זריחה מנקודת תצפית אחרת. בזמן זה הגששים כבר מתחילים לסרוק את השטח הפרטי שבו נמצאים הפומות) .פרמיטים כלולים במחיר( ברגע שהם מזהים את הפומות, הם קוראים לנו בקשר והמדריך המקומי מוביל אותנו עם הרכב לנקודה שבא נלך בקבוצות קטנות לכיוון הפומות ונצלם אותם רגלית ממרחק קרוב . את ארוחות הצהריים נאכל או במלון או בשטח. בשאר היום נבקר בכל חלקי הפארק,הקרחון האפור,הקרניים, תצפית על הטורטסים, לגונה אמרגה, מפלים,ועוד. בפארק המרהיב נוכל לצפות בבעלי חיים רבים – פומות, איילים, שועלים, גאונקוס, ציפורים, דורסים ועוד.

לינה: Hostería Pehoé

יום 6: 6.4.19 – טורס דל פיינה – אל קלאפטה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון מעבר הגבול עם ארגנטינה ומשם בדרך יפה ומגוונת לעיירה הציורית אל קלפאטה. נתמקם במלון שלנו ונצא לסיבוב בעיירה היפה והתיירותית להכרות וארוחת ערב במסעדה מקומית.

לינה: Hostería Los Alamos

 

יום 7: 7.4.19 – אל קלאפטה והקרחון המתנפץ

.לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לפארק הציפורים Laguna nimez בפארק מסתורים לצילום ציפורים,יונקים ועוד. ארוחת צהריים במסעדה בעיירה  לאחר מכן נצא לסיור בקרחון המתנפץ המפורסם Perito Moreno עם מדריך מקומי נוסף. נחזור לארוחת ערב במסעדה מקומית.

לינה: Hostería Los Alamos

יום 8: 8.4.19 –  אל קלאפטה – אל צ’לטן והפיץ רוי

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה לכיוון העיירה אל צ׳לטן השוכנת למרגלות הפיץ רוי. נתמקם במלון שלנו ונפגוש את מדריך הצילום המקומי המומחה לאזור זה. נבקר בנקודות תצפית על הפיץ רוי ובמפלים בסביבה. ארוחת ערב במסעדה מקומית.

לינה: Hotel Pudú

 

יום 9: 9.4.19 – אל צ’לטן והפיץ רוי

ביקור בפיץ רוי. נתקדם במסלול העולה לפיץ רוי למספר תצפיות במעלה הדרך עם המדריך המקומי. ארוחת צהריים ארוזה. ארוחת ערב במסעדה מקומית.

לינה: Hotel Pudú

יום 10: 10.4.19 – אל קלאפטה – אל צ’לטן – בואנוס איירס

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה לכיוון שדה התעופה באל קלאפאטה לטיסת פנים לבואנוס איירס. נתמקם במלון ונצט לסיבוב ערב בשכונת פלארמו התוססת לארוחת ערב מסכמת.

לינה: Casa Bellini Hotel

יום 11:  11.4.19 – בואנוס איירס

לאחר ארוחת בוקר נצא לכיוון שדה העופה לטיסה חזרה ארצה דרך יעד ביניים.

 

תאריכים ועלויות

תאריכי המסע:

1-12/4/2019

עלות המסע:

7180$

תוספת חדר סינגל – 650$

(מותנה בזמינות החדרים)

העלות כוללת:

 1. שתי טיסות פנים
 2. לילות במלונות ובלודג’ים שונים
 3.  נסיעות ומעברים באוטובוס/סירות לכל היעדים
 4. הדרכת צילום: עומר פראצ’י ועידו פלאח
 5. רשיונות כניסה לכל השמורות
 6. פינסיון מלא מלבד ארוחת ערב אחרונה
 7. מים מינרליים ללא הגבלה

העלות אינה כוללת:

 1. טיסות בינלאומיות
 2. טיפים לנהגים/המדריכים שלנו.
 3.  הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות
 4. ביטוח נסיעות אישי – כולל הטסה – וביטוח מטען
 5. ארוחת ערב בבואנוס אייריס ובשדות התעופה
 6. כל מה שאינו מופיע בסעיף ‘כולל’

הערות חשובות

 

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה
לקריאת התנאים הכללים לחץ כאן
בהרשמתך לטיול, הינך מאשר כי קראת והסכמת על כל הסעיפים בדף זה

תנאי ביטול

החל מרגע ההרשמה ועד 90 ימי עסקים לפני היציאה למסע – 50%

החל מ 89 ימי עסקים ועד 60 ימי עסקים לפני היציאה למסע – 80%

החל מ 60 ימי עסקים ועד היציאה למסע עצמו – דמי ביטול מלאים

דמי הביטול המחמירים הם תוצאה ממדיניות הספק המקומי, הכפוף לאישורים מיוחדים והזמנת הספקים המבוקשים ביותר. חישוב הימים לדמי הביטול מתבצע על פי ימי עבודה א-ה. לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים

ביטוח נסיעות: חובה לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול אליו נרשמת הכוללת, בין השאר: ביטוח אישי, מטען, רפואי אתגרי מלא הכולל חילוץ ממקומות נדחים ומסוכנים והמשך טיפול ישיר בארץ וכן כיסוי ביטול והפסקת נסיעה.  פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי למטיילים. על המטיילים לרכוש כיסוי ביטוחי מלא לכל הפעילות הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות וביטוח רפואי. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים וחשוב מאוד להסדיר עניין זה בהקדם.

מומלץ מאוד לרכוש ביטוח מיד עם ההרשמה כדי לא להפסיד כספים במקרה של ביטול בנסיבות הכרחיות, כמפורט בפוליסת הביטוח שנרכשה.

יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.

פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה המלאה ששולמה על ידי המטיילים לפוטוטבע.

מספר המדריכים עלול להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה.

במקרים חריגים זהות המדריך עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.

סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים. הקשבה להוראות המדריכים הינה בגדר חובה.

כבכל נסיעה, נדרשות הכנות, כגון חיסונים. פוטוטבע אינה יכולה לספק כל מידע רפואי. על כך יש להתייעץ עם מרפאת המטיילים הקרובה לאזור מגוריכם.

העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.

כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה אינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך. כגון מזג אוויר קיצוני וקשה, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וכ”ו. כמו גם, תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים ובפעילות יומיומית. אלו עלולים לגרום לפגיעה חמורה ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול באשר לאלו וכמו כן לרכוש ביטוח רפואי מתאים (כגון ביטוח ספורט אקסטרים, ספורט חורף וכ”ו), המכסה את כל היעדים והפעילויות הכלולות בטיול. המצטרף לטיול מצהיר כי הוא מודע לכל הסכנות הברורות והפחות צפויות, הוא מבין את הסיכון בהשתתפות בטיול וכי הוא בלבד ישא בכל נזק שייגרם לו.

בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית.

הטיול כולל פעילויות אתגריות שונות כגון: הליכה בתוואי שטח מורכב, צילום תוך קרבה לבעלי חיים מסוכנים, הליכה על קרח, שהייה באזורים מרוחקים . מובן וידוע שפעיליות כגון אלו עלולות לגרום לפגיעה ואף חמור מכך. המטייל הנרשם לטיול מבין את משמעות הסיכונים.

במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני היציאה למסע

במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.

הטיול מתאים לצלמים חובבים ומקצוענים כאחד. אנשים שאינם מצלמים ורוצים לחוות את הטבע במלוא עוצמתו מוזמנים, אך צריכים להבין את המשמעויות של אופי הטיול.

תוכן הפעילויות, הביקורים והסדר שלהם יקבע על ידי המדריכים תוך התחשבות בתנאי הדרך, מזג האוויר ודברים נוספים. כמו כן,  התנאים עלולים להיות שונים מהמקובל במדינות המערב ותשתיות ישנות או תקלות הן עניין שבשגרה. הכל בדרך כלל נפתר עם קצת סבלנות ורוח טובה.

תיאום ציפיות חשובצוות פוטוטבע ומארגני המסע אינם יכולים להבטיח לצפות או לצלם בעל חיים כזה או אחר: פוטוטבע אינה אחראית על מזג אוויר,מצב הגשמים ועד להחלטות בעלי החיים ומיקומם. כמובן שנעשה את הכל למען הצלחת המסע ושביעות רצון המשתתפים בו.

Design Style Switcher