Hokkaido Phototeva

מסע צילום להוקאיידו – יפן
בהדרכת צלם הטבע ירין קליין

 

לאחר מספר שנים שהיה סגור לתיירים, אנו שמחים לשוב לאחד היעדים החזקים והאהובים עלינו – הוקאיידו, יפן. המסע להוקאידו הוא הרפתקאה נפלאה במיקום מרהיב, מלא בנוף עוצר נשימה המספק הזדמנויות צילום נדירות של בעלי חיים בחורף היפני המושלג והקסום. קופי השלג, עגורי הכתר האדום הרוקדים בשלג, ברבורים לבנים בנוף המושלג האינסופי, עיטמים, שועלים ועוד.

 

09.02.2023-19.02.2023 | 11 ימים | בהדרכת ירין קליין | 7430$

למה טיול צילום של פוטוטבע להוקאיידו יפן? 
– מסע אל אזור הוקאיידו הפראי  – הכי קרוב לטבע שאפשר כשהנוף כולו לבן ומושלג – מושלם לצילומים!
– הדרכה אישית של צלם טבע בכיר מצוות פוטוטבע, שיעזור לכם לחזור לא רק עם התמונות החזקות ביותר, אלא גם עם ידע לכל החיים. כולל הרצאות, משובים ולימוד טכניקות מתקדמות לצילום בעלי חיים.
– מלונות מצויינים, כולל לינה חוויתית במלונות יפנים מסורתיים.
– ימי שייט במפרץ ראוסו הידוע כגן עדן לבעלי חיים.
– 2 טיסות פנימיות – לחסכון בזמן.
– ימים מלאים בשטח – מספיקים לחוות הרבה יותר.
– טיול שנבנה תוך התחשבות בלוקיישנים המיוחדים, שעות האור, מיקום בעלי החיים.
– ניסיון ושקט נפשי של חברת טיולי הצילום הגדולה בישראל.

יום 1:  טוקיו – נאגנו

בשעה 09:00 בבוקר, ניפגש בשדה”ת של טוקיו (בשדה”ת HANEDA ) באולם הנכנסים עם המדריך והמדריך המקומי. לאחר הסבר קצר והתארגנות נעלה על האוטובוס הפרטי שלנו ונצא לדרך לכיוון מחוז נאגאנו. מרבית רכסי האלפים היפנים נמצאים באזור זה והוא נחשב לאחד מאזורי הטבע היפים והמובחרים ביותר של יפן. תוך כדי נסיעתנו, הנוף העירוני יתחלף בנוף כפרי של יערות, כפרים ופלגי מים עם העלייה צפונה. עם ההגעה למלון צפויה לנו חוויה נוספת. מדובר במלון יפני מסורתי (רויקן): עם מחצלות הטאטמי, דלתות הנייר המיוחדות, נוף עוצר נשימה ואף אונסן – בית מרחץ פרטי. חוויה יפנית שאסור לפספס!

Kambayashi Onsen או דומה

 יום 2:  קופי השלג הקסומים של ג’יקוקודאני

הבוקר נגיע לאזור המעיינות החמים בהם גרים קופי השלג המיוחדים של יפן, מדובר בקופים מסוג מקוק יפני והבעותיהם האנושיות הן מקור לתמונות מרהיבות. נתחיל את הבוקר בכניסה ליער בו חיים הקופים. מדובר בהליכה קסומה בין עצים עתיקים ועל פני גשרי מים. ההליכה כוללת הליכה בתוך יער עם עליה וירידה במדרגות אך אינה נחשבת מאומצת. בסיום המסלול נגיע אל המעיינות החמים בהם שוהים משפחות הקופים. נוכל לפגוש בעשרות קופים ולתעד את ההתנהגויות המיוחדות: האכלה, משחק, טיפוח, שינה ובעיקר, רביצה רגועה במימיו החמים של המעיין.
כמובן, שלא ניתן לצפות את התנהגותם של הקופים ומקומם, אך על פי רוב, הם יהיו מכם ממש במרחק נגיעה. לאחר יום שלם עם הקופים ונופי היער המרהיבים, נשוב למלון.

Kambayashi Onsen או דומה

יום 3:  – נאגנו -עוד יום מופלא עם קופי השלג- טוקיו

נתחיל את היום מוקדם ולאחר ארוחת הבוקר, נשוב אל קופי השלג. הפעם נזכה לצלם אותם בתנאי תאורה שונים ומיוחדים ונהנה מתאורת הבוקר ומהתנהגויות שונות. בסביבות הצהריים נעלה על האוטובוס ונשוב לאזור טוקיו, תוך נסיעה בטבע היפני הפראי.

לינה Haneda Hotel Tokyu או דומה

יום 4:   טוקיו – הוקאיידו – מפגש עם עגורי הכתר היפנים

לאחר ארוחת הבוקר, נצא אל שדה”ת וניקח טיסה פנימית אל הוקייאדו.
הוקייאדו, הוא האי השני בגודלו ביפן וממוקם בחלקה הצפוני. מוקף על ידי ים יפן, האוקיינוס השקט וים אוחוצק. עם רכסי הרים, מישורי געשיים, נוף מטריף וטבע עוצר נשימה, הוקייאדו היא יעד מושלם לאוהבי טבע פראי ומרוחק!
עם ההגעה נגיע אל מרכז אקאן לעגורים, אחד המקומות הטובים בעולם לפגישה עם העגור היפני אדום הכתר. העגור היפני נחשב לסמל למזל, אריכות ימים ונאמנות והזן הזה הוא בין הגדולים ממשפחת העגורים. נחזה בעגורים היפנים, המצויים בסכנת הכחדה, בריקודי החיזור המרהיבים, בקפיצות באוויר ופריסות כנף, ממש כמו רקדני בלט. השילוב של בעלי החיים עם הנוף הלבן כרקע, הוא מתכון לתמונות מרהיבות ואומנותיות כאחד.

לינה: Kushiro Prince Hotel או דומה

יום 5:  עולם הברבורים הלבנים 

היום צפוי לנו ביקור בשני אגמים מרהיבים. נתחיל את היום בביקור באוטוואבשי, אחת מנקודות התצפית המדהימות במדינה לצפיה בנוף ובבעלי החיים על נהר סטסורי. השילוב של השלג, הקרח והשתקפויות במים, יוצרים שילוב מדהים שיאפשר הזדמנויות צילום מרהיבות של בעלי הכנף החיים באזור. לאחר מכן, נמשיך אל אגם קושרו, שם נצלם את הברבורים הלבנים הידועים גם כברבורים שרים,
אחת החיות האצילות והיפות שהטבע יודע להציע, ואין מתאים מהעונה החורפית היפנית על מנת לצלמה.

לינה: KAWAYU KANKO HOTEL  או דומה.

יום 6 :  יום נוסף עם הברבורים הלבנים בנוף המושלג

יום צילום מלא החל משעות הבוקר המוקדמות של הברבורים הלבנים whooper swan במחייתם הטבעית בנוף המושלג והקפוא.  הברבורים מאוד נוחים ונגישים לצילום. השילוב המנצח של קרח, שלג, לעתים אפילו כזה שיורד מהשמים ואדי המים העולים מהאגם מוקדם בבוקר, מספקים את אחד המקומות הנפלאים לצילומי טבע ובעלי חיים.

לינה: KAWAYU KANKO HOTEL  או דומה.

יום 7: אגמי קושרו וכפר הדייגים ראוסו: שועלים אדומים, נברנים, עיטמים, ינשופים וכלבי ים.

את הבוקר נתחיל בסיור בחצי האי המופלא נוצקו – שם יש טבע מופלא ובעיקר אוכלוסייה של שועלים אדומים שאנחנו מקווים לצלם בהסתערות על נברנים מתחת לשלג. לאחר ארוחת הצהריים, נמשיך אל כפר הדייגים העתיק ראוסו, הידוע בנופיו המרהיבים וכגן עדן לצילום בעלי חיים: עיטמים, ינשופים, סוגי שונים של כלבי ים ועוד.

לינה: PENSION RAUSUKURU  או דומה.

יום 8 :  מפרץ ראוסו: שייט במפרץ ראוסו ועיטמים בנוף המושלג

היום נצא לסיור בנמל ולשייט מרהיב במפרץ ראוסו, הנחשב בעיני רבים לגן עדן לצילומי בעלי חיים וטבע. שם נוכל לצלם עיטמים – אחת החיות היפות, הגדולות והמרשימות בהוקאיידו (עם מוטת כנפיים של כמעט שני מטרים). כאן, נוכל לצפות להזדמנויות צילומיות רבות ומגוונות, כולל צילומי אקשן של צייד.

לינה: PENSION RAUSUKURU  או דומה.

יום 9 :  מפרץ ראוסו: יום נוסף של שייט במפרץ ראוסו

היום נצא שוב לשיוטים במפרץ ראוסו הגדול והמרשים וננסה להגיע לאזורים חדשים ומעניינים – מה שיאפשר לנו הזדמנויות צילום שונות עם בעלי החיים של האזור.

לינה: KAWAYU KANKO HOTEL  או דומה.

יום 10:  מפרץ ראוסו וטוקיו

בחלקו הראשון של היום נשוב לסיור באזור הנמל ובמפרץ ראוסו לסיבוב אחרון של צילומים בנופים המרהיבים של הוקאיידו המושלגת. לאחר מכן, נמשיך אל שדה התעופה לצורך הטיסה הפנימית לטוקיו.

לינה: HANEDA EXCEL HOTEL TOKYU   או דומה.

יום 11 :  נפרדים מיפן

שמחים, נרגשים ועמוסים חוויות ותמונות מרהיבות, נצא לשדה”ת לצורך הטיסה חזרה הביתה או לסיורי המשך עצמאיים ביפן או באסיה.

13177796_10209171361385955_4162175426184320279_n-(1)

על המדריך: ירין קליין

אחד מצלמי הטבע הטובים בישראל. מומחה ליונקים הגדולים ולטורפים. עבודותיו זוכות הפרסים הופיעו בכתבות רבות ומגזינים ברחבי העולם. משמש כיום כשגריר של חברת f-stop.
כאחד ממדריכי הצילום הבכירים בארץ, ירין הדריך אלפי צלמות וצלמים בסדנאות ומסעות בארץ ובעולם (סיביר, הודו, טנזניה, קניה, שפיצברגן והרשימה עוד ארוכה). ירין מאמין שצילום בעלי חיים טוב אינו רק עניין של ציוד, אלא בעיקר של חשיבה, תכנון מקדים והכרת השטח ובעלי החיים. כך שמסע בהדרכת ירין הוא לא רק חוויה כיפית, אלא חוויה לימודית מהמדרגה הראשונה, שתשדרג את הראייה הצילומית שלכם.
קובץ:Instagram logo 2016.svg – ויקיפדיה

פרטים חשובים

עלות

7430$

תוספת לחדר יחיד (בכפוף לזמינות)

600$

כולל

-        לינה בבתי מלון המפורטים בתוכנית

-        כניסות לכל האתרים המפורטים בתוכנית

-        ארוחות – ארוחות בוקר וערב לאורך המסע, מלבד ארוחות שמצוינות בסעיף לא כלול.

-        2 טיסות פנימיות ביפן (טוקיו – הואקיידו וחזרה) במחלקת תיירים.

-        2 ימי שייט במפרץ ראוסו

-        הדרכת צילום בעברית של צלם טבע בכיר מצוות פוטוטבע

-        רכב ונהג להעברות כולל כל עמלות הנסיעה

-        מדריך דובר אנגלית

מפגש הכנה מקיף

לא כולל

-        טיסות בינלאומיות ושירותי קרקע לפני ואחרי הטיול כמפורט בתוכנית (נוכל לסייע לכם עם זה)

-        טיפים לנותני השירותים ו הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות קלים וכו.

-        ארוחות צהרים. ארוחת בוקר ב 9,13,17 לפברואר.

-        הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות.

-        ביטוח מכל סוג.

כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳.

תנאי ביטול

בהתאם ל הוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה:
מרגע ההרשמה ועד 160 יום לטיול – ללא דמי ביטול.
מ 159 יום לטיול ועד 90 לטיול – 20 אחוז דמי ביטול.
מ 89 יום לטיול ועד 70 יום לטיול – 50 אחוז דמי ביטול.
מ 69 יום לטיול ועד מועד היציאה – ללא החזר.
אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי.

משפחת פוטוטבע

צוות של יותר משלושים מדריכים מומחים, אנו עובדים עם הספקים הטובים והבטוחים ביותר בתחומם בכל מדינה עם דגש גדול על ספקים ירוקים. כל טיול נבחר בקפידה ונבנה עם אנשי מקצוע מומחים  (צלמים, ביולוגים, זיאולוגים, אנתרופולוגים ועוד) , ארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר ומעל הכל – צוות מקצועי שילווה אתכם בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם למסע הבא שלכם – מסע חוויתי, מיוחד, מסעיר –  שישאר אתכם  הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

תנאים כלליים

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה
ל

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.

הכנות רפואיות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע ולהיערך להכנות אלו. מחובתו של כל נוסע לבדוק באופן אישי אילו תרופות ופריטים מותר להכניס למדינות היעד (פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות     . כמו כן,          תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים). תוקף דרכון חייב להיות מינימום 6 חודשים מיום היציאה ולמשך כל השהות בחו”ל ועם 2 עמודים ריקים.

  • הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית כתנאי כניסה למדינה המארחת. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה (וויזה במידה ונדרשת) למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
  • מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי
  • כבכל טיול, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון (המסע כולל פעילויות שונות, לרבות הליכה על קרח ושלג, שהייה קרובה לבעלי חיים, תנאי מזג אוויר קיצוניים ועוד) וישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. כפי שניתן לצפות במסע לאחד המקומות הקרים, והמבודדים ביותר בעולם -מדובר במסע שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לכך. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית ונפשית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואיתנפשית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן טרום ההרשמה.  במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.
  • פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן אך סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים ובמקרים חריגים ביותר לא יהיה ניתן לקיים את כל פעילויות הכתובות בתוכנית המסע ואו תאריכי המסע עלול להשתנות בעקבות כוח עליון (כגון הגבלות על הטסים בעקבות הקורונה ואו נושאים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו. ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון.
  • יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. במקרים חריגים זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.
  • העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.
  • במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע.

Design Style Switcher