הודו PRO

הודו PRO

ספארי צלמים לשמורות החזקות ביותר של הודו

מסע אל לב השמורות הפראיות והמרתקות של הודו: ג’להנה, רנטמבור וקביני.
בעקבות הנמרים, הטיגריסים והמלך הבלתי מעורער – הפנתר השחור.
 במסע אל ארץ שהיא שילוב מושלם בין טבע פראי ועושר תרבותי יחד עם הצוות המדהים של פוטוטבע.

צילום: ירין קליין

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון

דואר אלקטרוני (חובה)

✓ ספארי עומק בשמורות היפות של הודו – ג’הלנה, ראטנמבור וקביני: דובים, תנינים, ציפורים, נמרים וכמובן הטיגרסים המלכותיים, הנמרים והפנתרים השחורים.
✓ הדרכה אישית של צלמי הטבע של פוטוטבע שיעזרו לכם לחזור לא רק עם תמונות חזקות, אלא גם עם ידע לכל החיים.
נוחות מירבית: מלונות ברמה גבוהה, טיסה ישירה, טיסות פנימיות שחוסכות זמן נסיעה – הודו אבל בנוחות.
✓ כלכלה מלאה – 3 ארוחות ביום!
✓ דגש על הרצאות, משוב עבודות ותוכן מעשיר במהלך המסע|

למה עם פוטוטבע?

בגלל הגישה שלנו – אנחנו לא אוהבים טיולים מאורגנים וכך אנו בונים את הטיולים בפוטוטבע. אנו משאירים לאחרים אטרקציות נדושות ותיירותיות ומחפשים את הרחוב שמאחורי המוזיאון. את השיחה עם המקומי, את הכפר הקטן שאוטובוסים לא עוצרים בו ואת ההבנה המעמיקה של המקום והתרבות. לא ננסה לייפות את הדברים. נדבר על הדברים המופלאים וגם על הבעיות והאתגרים של הודו.
בגלל הידע שלנו – אנחנו בונים את הסדנאות שלנו בעין של צלמים, וצלמים רואים יותר. אנחנו בחרנו את השמורות החזקות ביותר, בעונה הנכונה. אנו עובדים עם הספקים המקומיים המומחים ביותר ויחד עם ההדרכה האישית שלנו, מובטחת לא רק חוויה כיפית ומעשירה, אלא מלמדת. כזו שמבטיחה מסע איכותי ותמונות חזקות.

על המדריך

עידו פלאח10347486_10152814856079631_3676829026009398525_n

צלם טבע ישראלי מוביל, טייל באינספור מקומות ברחבי הגלובוס, מכור לתרבויות חדשות ומומחה לצילום בעלי חיים בסביבתם הטבעית. אם יש שם טורפים מעניינים, אז כנראה שעידו היה שם. מהטיגריסים של הודו, לדובים של אלסקה ועד הפומות של פטגוניה. מסע בהדרכתו של עידו הוא לא רק מעניין ומעשיר, אלא גם שיעור אמיתי לחשיבה יצירתית בצילום טבע.

 

צילום: עידו פלאח וירין קליין

מסלול המסע

 

 יום 1 – טיסה מתל אביב לניו דלהי וטיסה פנימית לג’אייפור – 10.12.19 

ברוכים הבאים להודו! לאחר נחיתה בג’אייפור (העיר הוורודה), אחת הערים הקסומות של מחוז ראג’סטן, ניסע להתארגנות קלה במלון שאחריה נתחיל את המסע המרתק שלנו. נצא לפגישה ראשונה עם הטבע של הודו בספארי אחה”צ בשמורת ג’אהאלנה אחת הפנינות החבויות של הטבע בהודו שידועה בריכוז הנמרים הגבוה שלה.

יום 2 – שמורת ג’אהאלנה – 11.12.19

נקום בשעת בוקר מוקדמת כדי להנות מהתאורה הטובה ביותר שיש ונצא לספארי בוקר בשמורת  ג’אהאלנה. בשמורה נוכל לראות נמרים, צבועים, שועלים, איילים, תנים, אנטילופות, קופים ומגוון של ציפורים. נשוב למלון לארוחת בוקר מפנקת, אחריה נצא בנסיעה לכיוון שמורת רנטמבור – ממלכת הטיגריסים של הודו. נתמקם במלון ונצא לסיור קצר בסביבת המלון.

צילום: ניר גמליאלי

 יום 3 – שמורת ראנטמבור  – 12.12.19 

היום מוקדש לספארי בשמורת ראנטמבור. זוהי שמורה לא מגודרת, אשר בה חיים מאות מינים של בעלי חיים: דובים, תנינים, ציפורים, נמרים וכמובן טיגריסים. אם השם מוכר לכם, זה כי סרטים רבים של נשיונל ג’אוגרפיק צולמו בשמורה זו. הפגישה עם הטיגריס הבנגלי, בסביבה הטבעית שלו, זו חוויה שלא תשכחו כל החיים. על פי מקומם בשמורה והפרמיטים שנקבל, נצא אל השטח, לחפש את הזוויות הטובות ביותר, בתאורה הטובה ביותר. בזמן שלא נסייר בשמורה נוכל להנות משיעורים מקצועיים בנושאי עריכה, טכניקות מתקדמות וביקורת עבודות.

צילום: ירין קליין

יום 4 – שמורת רנטמבור – 13.12.19 

יום נוסף המוקדש כולו לממלכת הטיגרסים של שמורת רנטמבור. עם אור ראשון נצא לסיור בעקבות הטיגריסים ומגוון בעלי החיים בשמורה, ובשילוב התאורה הייחודית נלמד על צילום מזוויות מעניינות. זהו יום נוסף בשמורה שהיא גן עדן לאוהבי הטבע.

 יום 5 – טיסה לבנגלור – 14.12.19

נצא מוקדם בבוקר לכיוון שדה התעופה של ג’אייפור לטיסת פנים לבנגלור, המשלבת בין מזרח ומערב, היסטורי ומודרני. ומשם בנסיעה לשמורת קביני.

צילום: ירין קליין

 ימים 6-9 – שמורת קביני  – 15-17.12.19

שיא נוסף במסע שלנו, את הימים האלה נקדיש לספארי בשמורת קביני הטרופית, ביתו של הפנתר השחור. יעד חובה לחובבי הטבע והצילום. השמורה מאפשרת הזדמנויות נהדרות לחזות בחיות נדירות בסביבתן הטבעית כשגולת הכותרת היא הפנתר השחור. בנוסף נראה בשמורה את מגוון בעלי החיים של האזור – מאות נמרים, טיגריסים, פילים, כלבי פרא ומינים של קופים וציפורים. נקיים בכל יום שני סיורי ספארי, בבוקר ואחר הצהריים, בשעות הטובות ביותר הן מבחינת התאורה והן מבחינת פעילות בעלי החיים. את הפסקות הצהריים ננצל להדרכות מקצועיות, סיורים קצרים בכפרי האזור ומנוחה.

צילום: ירין קליין

 יום 10 – קביני-בנגלור   – 18.12.19

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון בנגלור. בדרך נעבור בין שדות החקלאים, הכפרים והעיירות הקטנות. עם ההגעה למלון ולאחר התארגנות קלה, נצא לסיבוב בעיר (אם יותיר לנו הזמן).

 יום 11 – בנגלור – ניו דלהי – תל אביב – 19.12.19

לאחר ימים רווי הרפתקאות ואדרנלין בטבע בפראי ביותר של הודו, הגיע הזמן להתארגן ולטוס חזרה לארץ

 

 

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון

דואר אלקטרוני (חובה)

צילום: עידו פלאח

טיסות

המראה

נחיתה

תאריך

המראה

נחיתה

תל אביב

ניו דלהי

9.12.19

21:25

8:00 (+1)

ניו דלהי

ג’אייפור

10.12.19

12:00

12:55

 

המראה

נחיתה

תאריך

 המראה

נחיתה

בנגלור

ניו דלהי

19.12.19

  10:00

 12:45

ניו דלהי

תל אביב

19.12.19

15:30

19:25

טיסת פנים

המראה

נחיתה

תאריך

המראה

נחיתה

ג’אייפור

בנגלור

14.12.19

12:05

14:40

עלות

4980$

עלות חדר יחיד בכפוף לאישור

700$

כולל

 • טיסות בינלאומית
 • טיסה פנימית בהודו
 • לינה
 • כלכלה: פנסיון מלא
 • העברות
 • כניסות לאתרים ולשמורות עפ”י המצוין המסלול
 • מדריך מקומי מנוסה שיקח אותנו למקומות הכי מעניינים.
 • הדרכת צילום מלאה במסע – צלם טבע ישראלי מומחה להודו
 • רינג’רים מומחים.
 • מפגש הכנה מקדים.
 • ארבעה צלמים בג’יפ בשמורות.

העלות אינה כוללת

 • הוצאות אישיות.
 • טיפים לנותני השירות – כ100$ לאדם, יגבה במקום במזומן
 • טיפים למדריך הצילום הישראלי
 • ויזת כניסה להודו – הוצאת הוויזה מתבצעת עצמאית.
 • תוספת של 200$ שיגבו בשטח ע”י הרשויות בהודו למחזיקי מצלמות וידאו. שימו לב מדובר במצלמת וידאו ייעודית ולא במצלמת סטילס המסוגלת גם לווידאו.
 • ביטוח בריאות ו/ או מטען.
 • עלויות נוספות בגין שינויים במסי הנמל והדלק
 • כל מה שלא מופיע בסעיף המחיר הכולל

תנאי ביטול‬

ממעמד ההרשמה ועד 120 ימים לפני המסע – 990$ שיועברו לרשויות בהודו עבור הפרמיט. הפרמיט הוא אישי ואינו ניתן להעברה או זיכוי

ביטול בין  119 ימים ל -80 ימים – 50% מערך הטיול

ביטול בין 79 ימים ל 50 ימים – 80% מערך הטיול

ביטול בין 49 ימים ליום לפני היציאה – 100% דמי ביטול מערך הטיול

טלח

תנאים כלליים

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה
לקריאת התנאים הכללים לחץ כאן
תנאי ביטול

חישוב הימים לדמי הביטול מתבצע על פי ימי עבודה א-ה. לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים

ביטוח נסיעות: חובה לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול אליו נרשמת כגון: ביטוח אישי, מטען, רפואי אתגרי מלא הכולל חילוץ ממקומות נדחים ומסוכנים והמשך טיפול ישיר בארץ וכן כיסוי ביטול והפסקת נסיעה.  פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי למטיילים. על המטיילים לרכוש כיסוי ביטוחי מלא לכל הפעילות הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות וביטוח רפואי. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.

מומלץ מאוד לרכוש ביטוח מיד עם ההרשמה כדי לא להפסיד כספים במקרה של ביטול בנסיבות הכרחיות, כמפורט בפוליסת הביטוח שנרכשה

יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.

מספר המדריכים עלול להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה.

במקרים חריגים זהות המדריך עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.

סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים.

כבכל נסיעה, נדרשות הכנות, כגון חיסונים. פוטוטבע אינה יכולה לספק כל מידע רפואי. על כך יש להתייעץ עם מרפאת המטיילים הקרובה לאזור מגוריכם.

העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.

כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה אינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך. כגון מזג אוויר קיצוני וקשה, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וכ”ו. כמו גם, תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים ובפעילות יומיומית. אלו עלולים לגרום לפגיעה חמורה ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול באשר לאלו וכמו כן לרכוש ביטוח רפואי מתאים (כגון ביטוח ספורט אקסטרים, ספורט חורף וכ”ו), המכסה את כל היעדים והפעילויות הכלולות בטיול. המצטרף לטיול מצהיר כי הוא מודע לכל הסכנות הברורות והפחות צפויות, הוא מבין את הסיכון בהשתתפות בטיול וכי הוא בלבד ישא בכל נזק שייגרם לו.

בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית.

במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני היציאה למסע

במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.

תוכן הפעילויות, הביקורים והסדר שלהם יקבע על ידי המדריכים תוך התחשבות בתנאי הדרך, מזג האוויר ודברים נוספים. כמו כן,  התנאים עלולים להיות שונים מהמקובל במדינות המערב ותשתיות ישנות או תקלות הן עניין שבשגרה. הכל בדרך כלל נפתר עם קצת סבלנות ורוח טובה.

תיאום ציפיות חשובצוות פוטוטבע ומארגני המסע אינם יכולים להבטיח לצפות או לצלם בעל חיים כזה או אחר: פוטוטבע אינה אחראית על מזג אוויר,מצב הגשמים, בעלי החיים ומיקומם. כמובן שנעשה את הכל למען הצלחת המסע ושביעות רצון המשתתפים בו.

 

מיקום

הודו

תאריכים

19.12.19 – 9.12.19

הדרכה

מדריך פוטוטבע ומדריכים מומחים מקומיים

עלות‬

4980$

טלח

Design Style Switcher