נמיביה – שהמדבר פוגש את הים

מסע לעומקה של ארץ ייחודית שלא דומה לאף מקום אחר על פני כדור הארץ. בזכות מיקומה הייחודי בדרום מערב אפריקה – נמיביה זוכה לשילוב נופי מרהיב: נופים מרהיבים של מרחבים אדירים ריקים מאדם, מדבריות ענק שנשפכים עד קו האוקיינוס העוצמתי, עיירות ציוריות שמספרות סיפור היסטורי, תרבויות מרתקות ואינספור בעלי חיים שאפשר לפגוש ממש על שפת הדרך-  ג’ירפות, פילים, ראמים, זברות, סוסי פרא, יענים ועוד.

והכל בהדרכה אישית של צלם נופים בכיר מצוות פוטוטבע לחוויה מלאה תוכן צילומי ומלמד

1.12.23-10.12.23

 קבוצה קטנה | הדרכת צילום צמודה בעברית של צלם הנוף ליאור אקוניס 

עיקרי המסע

הלוקיישנים הכי חזקים

  • עיירות הרפאים קולומנסקופ (Kolmanskop)  ו אוס (Aus)

  •  דיונות הענק של סוסוולי (Sossusvlei)

  • עמק המוות דדוולי (DeadVlei)

  • סוסי פרא של גרוב ומפרץ הציפורים וולביס ביי (Walvis bay)

  • המדבר הנמיבי , Quivertree forest וארץ העצים

הכי הרבה תוכן צילומי

המשמעות של מסע צילום הוא מסע שמכוון למטרה זו. קבוצה קטנה ואיכותית ומכוונת מטרה להשגת התמונות החזקות ביותר. הכי הרבה זמן בשטח, באור הטוב ביותר, נלמד תוכן משמעותי של טכניקות מתקדמות לצילום נוף, נערוך משובים ועוד

הכי מודרך

הדרכה אישית של צלם הנוף הישראלי הבכיר ליאור אקוניס, מה שישדרג לכם לא רק את התמונות במסע עצמו אלא גם את הידע הצילומי שימשיך אתכם קדימה

תוכנית המסע

יום 1- 1.12.23: יציאה המדבר הנמיבי

ננחת בשעת צהריים בעיר הבירה של נמיביה- ווינדוק. מכאן נמשיך בנסיעה קצרה אל עבר המלון שלנו. את אחה”צ נוכל לבלות בשיטוט ברחובות ווינדוק המודרנית והמיוחדת ולספוג ציוויליזציה אחרונה לפני שאנו יוצאים אל עבר המדבר הנמיבי.

לינה: hotel heinitzburg או דומה

יום 2- 2.12.23 –Quivertree forest וארץ העצים

היום נחווה לראשונה את המרחבים האדירים של נמיביה בדרכנו לחלקה הדרומי של המדינה. ביום זה נבקר באזור המרהיב של ה- Quivertree forest and Giant’s playground, אזור ייחודי ששופע בעצי ה-Quivertree – סוקולנטים עצומים ויפיפיים שפזורים במרחב. נזכה להיות בשטח בשעות הערב לצילומי לילה מרהיבים של העצים תחת שמיים זרועי כוכבים.

לינה: Quivertree Forest Rest Camp או דומה

יום 3- 3.12.23: Fish River Canyon הקניון הגדול באפריקה ועיירת מלחמת העולם הראשונה Aus

היום ניסע לקניון הגדול ביותר באפריקה והשני בגודלו בעולם- The Fish River Canyon, כשנעמוד על שפת הקניון, מראה מרהיב ועוצמתי יפתח למול עינינו. לאחר הביקור בקניון ניסע לעיירה Aus. בין השנים 1915 ל-1918 התנהל ב-Aus בית מעצר לחיילים גרמנים לאחר שנכנעו לכוחות הברית במהלך מלחמת העולם הראשונה. ניתן להעביר את שעות אחה”צ בסיבוב בעיירה הנידחת והמיוחדת.

לינה: klein aus vista lodge או דומה

יום 4- 4.12.23: עיירת הרפאים קולומנסקופ וסוסי הפרא של גרוב

נתחיל את היום בנסיעה לכיוון סוסי הפרא של גרוב! מדובר בסוסים שהצבא הגרמני נטש במלחמת העולם הראשונה, מאז הם פיתחו אבולוציה מהירה ולמדו לשרוד במדבר מבחינה פיזיולוגית והתנהגותית- מושא למחקרים רבים שנעשים בתחום. לאחר מכן ניסע לעיירת הרפאים “קולומנסקופ”- גן עדן לצלמים: הגרמנים שחיו באזור גילו שהאזור זרוע יהלומים והעיירה הוקמה למגורי העובדים שכרו את היהלומים. העיירה ננטשה באמצע המאה הקודמת כאשר נמצאו אזורי כרייה טובים יותר ולנו המטיילים נשארה עיירת רפאים מעוצבת בסגנון גרמני קולוניאלי שרוחות המדבר הסוערות מילאו חלקים נרחבים ממנה בחול- מה שיוצר מראה מהפנט. בעיירה תוכלו להסתובב שעות בין הקזינו לתיאטרון ועד לתחנת ה-X-ray הראשונה בהמיספרה הדרומית.

לינה: klein aus vista lodge או דומה

יום 5 – 5.12.23: דיונות הענק של Sossusvlei

נקום לאחד הימים היפים ביותר שצפויים לנו! ניסע לכיוון Sossusvlei – שמורת דיונות מרהיבה עם דיונות ענק שמתהדרות בכל צבעי האדום- כתום שאפשר לעלות על הדעת.

לינה: Sossusvlei Lodge או דומה

יום 6- 6.12.23:  DeadVlei – עמק המוות

בבוקר הזה נשכים קום ונצא לטייל בשמורת הדיונות עם אור ראשון, משחקי האור וצל על הדיונות יתנו לנו הזדמנות לתמונות מרהיבות. בתוך השמורה נגיע ל- Dead Vlei- עמק המוות, תופעת טבע ייחודית שיצרה בעמק בין דיונות ענק מרהיבות, אדמת חימר לבן בוהקת בה זרועים גזעי עצים עתיקים- מקום שאי אפשר להפסיק לצלם.

לינה: Sossusvlei Lodge או דומה

יום 7- 7.12.23: המדבר הנמיבי, מפרץ הציפורים Walvis bay

היום נתחיל בנסיעה צפונה ולראשונה נצפה במראה המרהיב של המדבר הנמיבי האינסופי נשפך לאוקיינוס העוצמתי. בשעות הצהריים נגיע ל- Walvis bay  העיירה השניה בגודלה בנמיביה- העיירה ממוקמת על מפרץ יפייפה. יותר מה-150000 ציפורים מעבירות את הקיץ במפרץ של וולביס ביי. בין הציפורים הרבות שתוכלו לראות במפרץ- שקנאים מרשימים ולהקות ענק של פלמינגו שפוקדות את מימי המפרץ כל העת. בלילה נישן במלון שנמצא ממש על שפת החוף, מספיק לעשות כמה צעדים למרפסת בכדי לחזות באוקיינוס ואולי לזכות בצפייה בדולפינים משחקים במפרץ.

לינה: Hotel Walvis Bay Pelican bay  או דומה

יום 8- 8.12.23: מפרץ הציפורים Walvis bay, הרי הגרניט של ארונגו

נתחיל את היום עם טיול ג’יפים מודרך בדיונות ענקיות ויפיפיות שנשפכות לים באזור שנקרא sandwich harbour. את הדרך המאתגרת והייחודית שעשינו בג’יפים, נחזור בסירת קטמרן שתיקח אותנו לאורך החוף הדרמטי עד לנקודת ההתחלה שלנו- וולביס ביי. לאחר מכן, נשים פעמינו דרומה לכיוון הלודג’ המיוחד שלנו שממוקם בהרי ארונגו – הרי גרניט מרשימים במגוון צורות.

לינה: Ai Aiba – The Rock Painting Lodge  או דומה

יום 9- 9.12.23:  המדבר הנמיבי וחזרה הביתה

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נתחיל את נסיעתנו האחרונה במדבר של נמיביה לכיוון שדה התעופה בווינדוק ולסיום המסע המדהים שעברנו.

על צוות ההדרכה

ליאור אקוניס

אם יש שם זריחות מרהיבות מפלים עוצרי נשימה וערפילי בוקר, תהיו בטוחים שליאור כבר טייל שם. כאחד מצלמי הנוף הטובים והבכירים בישראל וכמדריך בקורס מתקדם בגליץ בית הספר לצילום, מסע עם ליאור הוא לא רק טיול אל נופים מרהיבים אלא חוויה לימודית של ממש.

 

 

תשבחות אין סוף לליאור אקוניס שהיה מעל ומעבר. ביחס. בדאגה לכל אחד. טיפול אישי וקבוצתי מעמיק בכל הקשור לצילום. גם מבחינת הטכניקה וגם מבחינת הקומפוזיציה והאובייקטים לצילום

כרמי מוסק

 

1.12.23-10.12.23
עלות: 5850$ לאדם בחדר זוגי

שדרוג לחדר יחיד: 365$

העלות כוללת

טיסות

טיסה בינלאומיות מישראל וחזרה

מלונות ברמה גבוהה

מלונות ברמה גבוהה

ארוחות

כל הארוחות בימים: 2,3, 4 (א.בוקר), 5, 6 (א. בוקר וא.צהריים), 8, 9 (א. בוקר ו א.צהריים)

הדרכת צילום

הדרכת צילום בעברית

כל הסיורים

כולל כל הסיורים, פרמיטים לשמורות והמסים

ריינג'רים מקומיים

מאתרי חיות ונהגים מומחים

המחיר אינו כולל

ויזה במידה ונדרש
טיפים לנותני השירותים
ארוחות כמפורט: ארוחת ערב ביום 1, ארוחת צהריים ביום 4, ארוחת ערב ביום 7

הוצאות אישיות כמו כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות.
תוספת משקל למזוודה במידה ונדרש.
ארוחת צהריים ביום מספר 5. 
ביטוח מכל סוג.
כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳

לוח הטיסות

טיסה היוצאת בתאריך ה-1.12.23 בשעה 00:45 בלילה, מישראל לאדיס אבבה. נחיתה באדיס אבבה בשעה 06:05 .

טיסת המשך יוצאת בתאריך 1.12.23 בשעה 08:35 בבוקר מאדיס אבבה, נחיתה בווינדוק בשעה 13:20.

טיסה היוצאת בתאריך ה-9.12.23 בשעה 14:30, מווינדוק לאדיס אבבה. נחיתה באדיס אבבה בשעה 21:20.

טיסת המשך יוצאת בתאריך 9.12.23 בשעה 23:55 מאדיס אבבה, נחיתה בתל אביב בשעה 03:00 לפנות בוקר (10.12.23).

משפחת פוטוטבע

צוות של יותר משלושים מדריכים מומחים, אנו עובדים עם הספקים הטובים והבטוחים ביותר בתחומם בכל מדינה עם דגש גדול על ספקים ירוקים. כל טיול נבחר בקפידה ונבנה עם אנשי מקצוע מומחים  (צלמים, ביולוגים, זיאולוגים, אנתרופולוגים ועוד) , ארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר ומעל הכל – צוות מקצועי שילווה אתכם בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם למסע הבא שלכם – מסע חוויתי, מיוחד, מסעיר –  שישאר אתכם  הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

תנאי תשלום וביטול

העברה בנקאית/ כרטיס אשראי.
פרטי העברה: פוטוטבע בע”מ | בנק הפועלים | סניף 537 | חשבון 210210
במועד ההרשמה: 40 אחוז מעלות הטיול (לצורך רכישת הפרמטים)
עד ה 30.7.2023 יש להשלים את יתרת הסכום
סכום החיוב יעשה בשקלים (או במט”ח בכפוף לאישור) על פי שער העברות והמחאות ביום שקדם ליום תחשיב התשלום. (אמריקן אקספרס או כרטיס תייר בתוספת של עמלת אשראי)
בהתאם להוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה.
בהתאם להוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה:
מרגע ההרשמה ועד 1.8.23 – 40% דמי ביטול
מ2.8.23 ועד תאריך יציאת הטיול – 100% דמי ביטול.
אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי.

תנאים כלליים - חשוב לקרוא

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כל כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.
הכנות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע הנדרש להם ולהיערך להכנות אלו טרום ההרשמה. מחובתו של כל נוסע לבדוק באופן אישי אילו חיסונים נדרשים ואילו תרופות ופריטים מותר להכניס למדינות היעד (פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות           כמו כן,          תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).  מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי. יש להצטייד בדרכון לתוקף לפחות לחצי שנה קדימה (ממועד יציאת המסע) + שני דפים ריקים. הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית ואו תעודת התחסנות כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. האחריות על הסדרת ורכישת הויזה לכניסה למדינה באחריות המטיילים. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
סיכונים: כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה הינם מרוחקים או שאינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, מחלות מקומיות הפחות מוכרות לנו, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. המסע אליו אתה עומדת להירשם כולל פעילויות אתגריות שונות. לרבות אך לא מוגבל ל: נסיעה בג’יפים, קרבה לבעלי חיים טורפים ועוד. כפי שניתן לצפות במסע  שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך וחשוב להיות מודע לסכנות אלו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע הספציפי אליו נרשם והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית ונפשית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני ההרשמה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול.
פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו.  ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון. אנו כמובן נעשה מאמץ לפעול לפי הלו”ז שפורסם אך יתכנו בו שינויים מסיבות שונות. סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים. הגבלת משקל בטיסה הפנימית: עד 15 קילו (מעל משקל זה ידרוש תשלום נוסף במקום) יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. מספר המדריכים ייקבע לפי כמות המטיילים. במקרים חריגים ביותר זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני הטיול. צוות ההדרכה המקומי דובר אנגלית. לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל.  במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע. פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה. חשוב לקרוא את התנאים הכלליים לכלל הטיולים באתר החברה.

Design Style Switcher