אודותינו

קצת עלינו

את פוטוטבע הקמנו ב 2009 עם חזון להעניק חוויה מדהימה של טיול מאורגן, לאנשים ש “לא אוהבים טיולים מאורגנים”. שזה אומר להנות מהשקט הנפשי, הארגון הלוגיסטי המצוין, הכניסה לחוויות שלא פתוחות לקהל הרחב מצד אחד, אך להנות מעצמאות, קבוצות קטנות ואינטימיות, ולו”ז שמעדיף התעמקות, הנאה והבנה של המקום והתרבות מאשר ריצה מטורפת ממקום למקום, מהצד השני.

כיום, אנחנו אחת מחברות טיולי ההרפתקאות והצילום הגדולות בעולם. עם צוות מדהים של מעל שלושים אנשי צוות, מדריכות ומדריכים, מעולמות הביולוגיה, אנתרופולוגיה, הצילום והזואולוגיה, שחיים את השטח ונותנים את הנשמה בכל טיול וטיול כדי שאתם תצאו עם חוויה של פעם בחיים!

מה מיוחד במסעות שלנו?

בין אם זה לפגוש דובי קוטב ממרחק מטרים ספורים, או לשוחח עם לוחמי סומו ביפן, אנו מתמחים בחוויות בלעדיות.

אנו מבינים שעולם הטיולים השתנה. האינטרנט פתח אפשרויות רבות להזמנה עצמאית, ולכן, החלטנו שאנחנו לא מנסים להתחרות ב טיולים ה “קלאסיים”, אלא רק בחוויות ייחודיות, חוויות חיים, שיהיה קשה (עד בלתי אפשרי) להגיע לבד או בטיולים אחרים: חכירת ספינות שלמות, רק עבור המטיילים שלנו, בקוטב הצפוני והדרומי. חכירת מסוקים לצילום דובים חומים בסיביר, רישיונות ופרמיטים מיוחדים ( כאלו שניתנים לצוותים של ה BBC או הנשיונל גיאוגרפיק), כניסה בלעדית לשמורות פרטיות ועוד ועוד.

אנחנו לא רוצים ולא מוכנים להיות ״סופרמרקט״ של טיולים, אנחנו לא מעוניינים בפס ייצור של טיולים, ואנחנו בעיקר לא מוכנים להתפשר על איכות הטיול בשביל לחסוך כמה שקלים או להרוויח עוד כמה דולרים.

קבוצות קטנות

אנחנו מבינים שלכמות משתתפים קטנה, כזו שמאפשרת יחס חניכה אישי והדרכה מרבית יש משמעות גדולה. ולכן, אנו מקפידים על כך בקבוצות שלנו. כמו גם, הקבוצות הקטנות שלנו מאפשרות לכם זמן גדול יותר בשטח ועם בעלי החיים.

ספקים מומחים, בדגש על ספקים ירוקים

אנחנו בוחרים את הספקים הטובים ביותר בכל יעד. כאלו המתמחים בטריטוריה או בעלי החיים שברצוננו לפגוש. אנו תמיד נעדיף לעבוד עם ספקים ירוקים ומודעים לחשיבות של שמירה על הסביבה.

צוות שחי את עולם הטיולים

הצוות שלנו, מהמדריכים והמדריכות, ועד צוות המשרד. הם כולם טיילים מומחים, שראו עולם ורוצים  להדביק גם אתכם באהבה הבלתי נגמרת לטיולים, להרפתקאות ולטבע המדהים שיש סביבנו.

נסיון שנותן שקט נפשי

כיום, כל אחד יכול להיות “מארגן טיולים”. מאחר שלא נדרשים לכך הכשרה, רישיון או ניסיון כדרישה מינימלית בחוק. ולכן, יש חשיבות עליונה בבחירת חברת טיולים עם ניסיון ו “גב”, שבא לידי ביטוי בשנות הפעילות, כמות המטיילים, אופי הטיולים, כמות אנשי הצוות, היעדים, איכות הדרכה, והכי חשוב – שביעות הרצון ואחוז גבוה של מטיילים חוזרים.

מה לגבי צילום?

אחד מתחומי ההתמחות המרכזיים שלנו הוא טיולי צילום ברחבי העולם. כאלו המאפשרים לחובבים ומקצועיים כאחד, להגיע למקומות הכי חזקים, תוך בנייה של המסלול על פי שעות התאורה, התנהגות בעלי חיים  ותנאי השטח המיטיבים. אבל – חלק גדול (50% ויותר) מהמטיילים שלנו אינם עוסקים בצילום (למרות שרואים דוב קוטב או זוהר צפוני, כולם מוציאים את הנייד).

איך יכול להיות ש50% מהמטיילים שלנו לא מצלמים?

כי הם יודעות ויודעים שאיתנו מבלים הכי הרבה זמן בשטח, במקומות הכי אותנטיים ולא באתרי התיירות העייפים. הם יודעות ויודעים שלראות את אפריקה בעיניים של צלם טבע או את איסלנד באלו של צלם הנופים, היא חוויה שאי אפשר להסביר במילים. ולכן, בין אם אתם חובבי צילום או לא, המטיילות והמטיילים שאנחנו עובדים איתם הם אלו שמחפשים את חווית החיים, כזו שתישאר בזיכרון הרבה אחרי שהטיול נגמר. בין אם זה שיחה מרתקת עם חקלאי בחוות של קובה או מפגש עם יגוארים באמזונס – צלמים פשוט רואים יותר!

השותפים שלנו לדרך

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים!

סוגי חדרים פולר פיונייר

חדר טריפל - 3 משתתפים

מיטת קומותיים ומיטת יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 

6990$ למשתתף

חדר טווין - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

ספה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

מייבש שיער

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 7880$ למשתתף

חדר זוגי פרימיום - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

חלון 

שירותים ומקלחת פרטיים

 9820$ למשתתף

חדר סוויטה -2 משתתפים

מיטה זוגית

איזור ישיבה מרווח בתא

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 10920$ למשתתף

סוויטת הקפטן - 2 משתתפים

התא הכי גדול ומרווח

מיטה זוגית

סלון ישיבה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 12900$ למשתתף

 

תא יחיד פרימיום

מיטת קומותיים לשימוש יחיד

שולחן כתיבה 

ספה

מלתחה ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלון 

 16700$ לחדר