antarctica photo tour

אנטארקטיקה – מסע לקצה העולם
טיסה ושייט ליבשת השביעית

הפלגת פוטוטבע מיוחדת לאנטארקטיקה עם טיסה מעל מיצרי הדרייק

היבשת הדרומית ביותר תמיד לכדה את דמיונם של בני האדם ומגלי הארצות הגדולים: משקלטון ועד לסקוט ואמונדסן. כולם נדלקו מהרעיון של הלא-נודע, כיבוש קצהו הדרומי של העולם. חלקם אף מסרו את חייהם בשביל כך. זו היבשת הקיצונית ביותר בעולמנו, ועדיין היא אוחזת בקסם שמושך את אלו שכבר ראו הכל, כמעט… אנחנו מזמינים אתכם להרפתקה של פעם חיים, לטייל על היבשת המיוחדת ביותר בעולם.

הדרכת צילום צמודה מבית פוטוטבע – כדי שתחזרו עם התמונות והחוויות הטובות ביותר.

בעונה הטובה ביותר | שייט בספינה פרטית
22.1.2023-29.1.2023 בהדרכת רועי גליץ

כל התמונות בעמוד זה צולמו על רועי גליץ באנטארקטיקה

היתרון העצום של הטיסה:

למזלנו, אין סיבה שתצטרכו לגלות בעצמכם את מעבר דרייק הידוע לשמצה בגליו העצומים, אשר הוא אחד המקומות הסוערים בעולם. במקום לחצות את מעבר דרייק יומיים וחצי לכל כיוון, עם בזבוז של זמן ואנרגיה, אנחנו פשוט נטוס מעל מיצרי דרייק במשך שעתיים קלילות במטוס שאנחנו חוכרים במיוחד עבור הטיול הזה! האוניה שאנו חוכרים, האושן נובה, תמתין לנו בסמוך למנחת הייעודי בקינג ג׳ורג׳ איילנד ולאחר הליכה קצרה, נעלה על סירות הזודיאק שיקפיצו אותנו לאוניה – הבית שלנו למשך ההפלגה הקסומה הזו.

למה עם ספינה פרטית?

אם כבר נוסעים עד אנטארקטיקה, חשוב לעשות את זה באופן שמאפשר את ההזדמנויות הטובות ביותר, העצמאות הגדולה ביותר, מבלי לבזבז זמן על המקומות הפחות מעניינים, וכמובן – הקרבה הגדולה ביותר לבעלי החיים ולטבע. זה לא קרוז, עם מאות משתתפים. המשמעות של כמות משתתפים קטנה  היא זמן ארוך עם בעליי החיים, קרבה והזדמנות לתמונות הטובות ביותר.

למה עם פוטוטבע?

ספינה פרטית! רק עבורנו. להגיע הכי קרוב לטבע שאפשר

הדרכה בעברית מצוות צלמי הטבע עטורי הפרסים שלנו

סירות זודיאק שיעמדו לרשותנו ויאפשרו לנו להתקרב, להשגת זוויות הצילום וההזדמנויות הטובות ביותר

ניסיון של החברה הגדולה והוותיקה בישראל לטיולי צילום

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תוכנית המסע

22.1. יום 1: הגעה לפונטה ארנס

יש להגיע לפונטה ארנס לפני השעה 14:00 ,כאן הצוות היקר שלנו יפגוש אתכם ויעביר אתכם למלון בו נישן. היום אנחנו נעביר תדריכי חובה של בטיחות והרצאת היכרות/מבוא עם האוניה שלנו ומה שהולך לקרות בימים הקרובים.

23.1. יום 2: ההרפתקה מתחילה

היום נתחיל את ההרפתקה שלנו עם טיסה בת שעתיים מפונטה ארנס לקינג ג׳ורג׳ איילנד במטוס אותו אנו חוכרים. עם ההגעה שלנו אנו נלך כ-2 ק״מ מהמנחת ועד לחוף הים, שם סירות הזודיאק יקפיצו אותנו לאוניה שלנו – הבית למשך ההפלגה. היום כבר נפליג דרומה אל עבר המושבות הגדולות של הפינגווינים.

24.1 – 27.1. יום 3 עד יום 6: מגלים את אנטארקטיקה

ההפלגה שלנו מתוכננת לפי האתרים הכי פוטוגניים שיש ליבשת הדרומית להציע. נשוט לצד קרחוני הענק, נגיע למושבות של הפינגווינים לבני האוזן, האדליים, צ׳ינסטראפ ואחרים. נבקר באיזורי האכילה של הלווייתנים הגדולים, נראה כלבי ים שונים ובשאיפה גם את כלב הים הנמרי ועוד. נרד לחופי היבשת במספר רב של הזדמנויות באמצעות סירות הזודיאק שלנו וכמובן שנעבור הדרכות על ידי צוות האוניה המנוסה (באנגלית) וגם על ידי צוות פוטוטבע בעברית. לוח הזמנים של המסע ייקבע על ידי מנהיג המסע רועי גליץ, יחד עם ראש צוות הההפלגה והקפטן בצורה המיטיבית.

28.1. יום 7: טסים מאנטארקטיקה

במהלך הלילה הקודם, בזמן שנישן, יום 7 נעשה את דרכינו צפונה ובמהלך היום נגיע לקינג ג׳ורג׳ איילנד, בתיאום עם צוות המטוס ונמריא חזרה לפונטה ארנס. אחרי הנחיתה, נעבור עם אוטובוסים חזרה לבית המלון לרגיעה של סוף המסע.

29.1. יום 8: נפרדים מאנטארקטיקה

אחרי ארוחת בוקר, תהיינה העברות לשדה התעופה של פונטה ארנס שם תוכלו להמשיך את מסעכם הביתה, או שתחליטו להמשיך ולגלות את המיטב שיש לארץ האש ונופי הבראשית של דרום צ׳ילה להציע לכם עם סיורי ההמשך.

30.1 – 4.2. יום 9 עד יום 14: פעילות שלאחר הטיול*

אם אתם מעדיפים להמשיך ולגלות את האיזור המדהים הזה, יש לנו בשבילכם סדנאות מרהיבות והצעות לסיורים מופלאים באיזור. כגון: סדנת צילום פומות, סיור אל הפינגווין המגלני.

* סיורי בחירה בתשלום נוסף.

על מוביל המסע: רועי גליץ

צלם טבע, מומחה בתיעוד החיות הגדולות והנדירות בעולמנו, מהקוטב הצפוני ועד הסוואנה האפריקאית. זה יותר מעשור שרועי נחשב כאחד ממובילי המסעות הבכירים בעולם. צילומיו התפרסמו בין השאר בנשיונל גיאוגרפיק, בי.בי.סי, ניקון פרו ועוד. משמש כשגריר של ארגון גרינפיס, GITZO, G-TECHNOLOGY, WIX ונחשב מרצה בינלאומי מבוקש בנושא טבע שימור סביבה (כולל הרצאות ב TEDx, מוזיאון ארץ ישראל ועוד). זכה באינספור פרסים, בהם POY ,PX3 International Photographer of the Year,Wildlife Photo Awards,Sienna International Photography Awards ועוד. מייסד כנס הצילום של ישראל ובעלים של בית הספר לצילום הגדול בישראל – גליץ.

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

פרטים חשובים

סוג החדר ועלות

למטייל בחדר לשלושה (טריפל)

עם שירותים ומקלחת פרטיים

14400$ (אזל)

למטייל בחדר לשניים (טווין)

עם שירותים ומקלחת פרטיים

16900$

למטייל בחדר יחיד (סינגל)

עם שירותים ומקלחת פרטיים

$23800

על בסיס מקום פנוי

כולל

-  טיסה מיוחדת מפונטה ארנס (צ'ילה) אל איי קינג גורג' (אנטרקטיקה) ובחזרה.


- לינה בפונטה ארנס בלילה הראשון ובלילה שביעי במלון  Cabo de Hornos או דומה.


- הפלגה באוניית אושן נובה

(עלייה ביום 2 וירידה ביום 7)


-פנסיון מלא במהלך ההפלגה (בופה הגשה).


- הדרכה של צוות פוטוטבע (בעברית) ומדריכי מקומיים (באנגלית), סיורי שטח מודרכים בחופים, הרצאות והעשרה במהלך השיט.


- מגפיים אטומים למים.


- מיסי כניסה לאנטרקטיקה.

לא כולל

- טיסות בינלאומיות ושירותי קרקע לפני ואחרי הטיול כמפורט בתוכנית.


-טיפים לנותני השירותים בספינה.


- הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות.


- ביטוח מכל סוג.


- ויזת כניסה לצ'ילה במידה ויידרש.


- כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳.

תנאים כלליים

העברה בנקאית/ כרטיס אשראי.

תשלום בכרטיסי אשראי יחויב בתוספת 2.5%.

מדרגות תשלום:
– 3000$ בעת ההרשמה.
– תשלום שני של 3000$ עד ה 28 לאפריל 2021
– תשלום שלישי של 3000$ עד ה 28 ליוני 2021
– יתרת התשלום עד ה 28 לאוגוסט 2021.
(דמי התשלום יועברו לספק ואינם ניתנים להחזר. אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי.)

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים. כמו כן, כל הנושא הביטוחי נשוא הסכם זה מוסדר במסגרת של מפעילת השייט וכל טענה בנושא זה תופנה ישירות אליה.

הכנות רפואיות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע ולהיערך להכנות אלו. פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות כאן

כמו כן, מצ”ב תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).

 • הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית כתנאי כניסה לצ’ילה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
 • מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי כאן.
 • יש להגיע לפונטה ארינס לא יאוחר מ 14:00 בצהריים שעון מקומי ביום 1 למסע. איחור לא יאפשר השתתפות במסע ולא יתאפשר זיכוי. מומלץ לקחת זאת בחשבון בבניית לוח הטיסות. באותו היום ייערך תדריך בטיחות. ההשתתפות חובה. ביום 8, לא מומלץ לא מומלץ לקבוע תוכניות אלא משעות הערב, עקב איחור אפשרי בטיסה חזור.
 • במהלך הטיול תתקיים הליכה של כ 2 קילומטרים על משטח שטוח, על כל מטייל לסחוב את המזוודות והציוד שלו בעצמו
 • מגבלת המשקל בטיסה לאנטרקטיקה הינה 20 ק”ג לאדם, עקב גודל המטוס ומגבלות בטיחות לא יתאפשרו חריגות.
 • כבכל טיול, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. כפי שניתן לצפות במסע לאחד המקומות הקרים, והמבודדים ביותר בעולם -מדובר במסע שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול.
 • המסע כולל פעילויות אתגריות שונות כגון שייט בזודיאק, הליכה על קרח ושלג, שהייה קרובה לבעלי חיים, שייט בתנאי מזג אוויר קיצוניים וכ”ו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואיתנפשית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני היציאה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.
 • ייתכן כי עקב אילוצי מזג אוויר ו או בטיחות, הטיסה ל אנטרקטיקה או מאנטרקטיקה תדחה במספר ימים. המטיילים מאשרים כי הם מודעים לעובדה שלא יתאפשר החזר בגין ימים אלו. כמו כן, פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו.
 • יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.
 • לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל. צוות הספינה הינו זה שמקבל את ההחלטה הסופית לגבי נתיב ההפלגה, סדר ותוכן הפעילויות כאשר בטיחות הנוסעים הינה הראשונה במעלה.
 • צוות האונייה וחלק מהמדריכים דובר אנגלית בלבד. במקרים חריגים זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.
 • המטיילים מאשרים להשתמש בתמונות שיצולמו על ידי הצוות (בהן הם יכולים להופיע) במהלך ההפלגה לצרכים שיווקים.
 • העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.
 • במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע.

פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה

 

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

Design Style Switcher