הודו טיגרסים

ספארי צילום לשמורות החזקות ביותר
של הודו!

מסע אל תת-היבשת הקסומה בעולם – הודו.
במהלך המסע נגיע לכמה משמורות הטבע החזקות ביותר במדינה. שם נוכל לפגוש את הטיגריסים, הנמרים, הדובים, הינשופים, האיילים, הפילים ואין ספור בעלי החיים אשר חיים ביער! והכל בהדרכה אישית של צלם טבע בכיר מצוות פוטוטבע לחוויה מלאה תוכן צילומי ומלמד

 קבוצה קטנה | הדרכת צילום צמודה בעברית של צלם טבע בכיר | טיסה ישירה | טיסות פנימיות

 

כן, כמובן, ילדי. איני יודעת אם אתה אדם, רוח או זאב מן הג’ונגל, אבל אני מאמינה” מתוך ספר הג’ונגל

הכי הרבה זמן עם בעלי החיים

אנו יוצאים בקבוצה קטנה ואינטימית. המשמעות של כמות משתתפים קטנה היא הדרכה משמעותית יותר, זמן ארוך עם בעליי החיים, קרבה גדולה יותר והזדמנויות צילום חזקות יותר

המסלול הכי יעיל

מסלול אפקטיבי שבנוי על פי המיקומים הכי חזקים של בעלי החיים, ניצול מושכל של שעות וזווית האור לצילום, ריינג’רים שמיומנים בעבודה עם צוותי צילום וכמובן טיסות פנימיות לחיסכון בזמנים ויותר זמן בשמורות! 

הכי נוח

מלונות ברמה טובה, 4 מטיילים בג’יפ, טיסות פנימיות בהודו לחסכון אדיר בזמן נסיעה, פנסיון מלא, כל הכניסות לשמורות כלולות

הכי מודרך

הדרכה אישית של צלם טבע בכיר, מומחה להודו ולחיות הגדולות, שישדרג לכם לא רק את התמונות אלא גם את הידע הצילומי!

תוכנית המסע

יום 1: הגעה – דלהי – ג’בלפור

ברוכים הבאים להודו! אחרי טיסה ישירה מישראל, עם הנחיתה בהודו נפגוש את המדריך המקומי שלנו. לאחר מנוחה וארוחת בוקר קלה, ניקח טיסה פנימית אשר תחסוך לנו המון זמן. לקראת שעות אחר הצהריים, נגיע את הלודג’ המפנק שלנו. ארוחת ערב במלון, התארגנות ותדרוכים לקראת התחלת הטיול.

לינה : Bandhav Vilas או דומה

 

ימים 2-4 : הפארק הלאומי בנדהאווגרה

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את המסע שלנו בשמורת בנדהאווגרה, בין השמורות המיוחדות והמגוונות ביותר בהודו אשר נראית כאילו נלקחה מ”ספר הג’ונגל”!
כאשר נגיע אל השמורה, נתחיל בחיפוש אחר המלך הבלתי מעורער – הטיגריס הבנגלי אשר מזוהה עם השמורה! כמו כן, בשמורה ניתן לראות גם נמרים, דול מצוי (wild dog), תנים, ביזונים, סוגים שונים של איילים, מגוון אדיר של ציפורים, ינשופים ועיטים.
אם יתמזל מזלנו נקווה לפגוש גם בדוב השפתני אשר נמצא בסכנת הכחדה!

לינה : Bandhav vilas או דומה.

יום 5: בנדהאווגרה – ג’ייפור

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לספארי אחרון בשמורת בנדהאווגרה, בתקווה לראות ולצלם את בעלי החיים השולטים בג’ונגל.
לאחר מכן, נגיע את שדה התעופה המקומי על מנת לקחת טיסה פנימית אל ג’ייפור על מנת להתקרב כמה שאפשר לשמורה הבאה שלנו להמשך המסע.
ננצל את הזמן להרצאה מרתקת על טיפים לצילום בעלי חיים, ארוחת ערב במלון.

לינה : Radisson Blue או דומה.

יום 6: שמורת רנטמבור

אם השם מוכר לכם, זה כי סרטים רבים של נשיונל ג’אוגרפיק צולמו בשמורה זו. הפגישה עם הטיגריס הבנגלי, בסביבה הטבעית שלו, זו חוויה שלא תשכחו כל החיים. על פי מיקומם בשמורה והפרמיטים שנקבל, נצא אל השטח, לחפש את הזוויות הטובות ביותר, בתאורה הטובה ביותר. בזמן שלא נסייר בשמורה נוכל להנות משיעורים מקצועיים בנושאי עריכה, טכניקות מתקדמות וביקורת עבודות.

לינה :  Ranthambhore Regency או דומה.

ימים 7-10: שמורת רנטמבור

הימים הבאים מוקדשים לספארי בשמורת רנטמבור. זוהי שמורה לא מגודרת, אשר בה חיים מאות מינים של בעלי חיים: דובים, תנינים, ציפורים, פילים, קופים, נמרים וכמובן טיגריסים.
עם אור ראשון נצא לסיור בעקבות מגוון בעלי החיים בשמורה, ובשילוב התאורה הייחודית נלמד על צילום מזוויות מעניינות. אלו ימים נוספים בשמורה שהיא גן עדן לאוהבי הטבע.

לינה : Ranthambhore Regency או דומה.

יום 11: נפרדים מהודו

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, אם יותיר לנו הזמן ובהתאם לשעת הטיסה שלנו, נצא לביקור אחרון בשמורת רנטמבור.
עם היציאה מהשמורה, נעשה את דרכנו אל שדה התעופה של ניו דלהי, עמוסים בחוויות ותמונות מרגשות – נעשה את דרכנו בטיסה ישירה בחזרה לארץ.

על צוות ההדרכה

ירין קליין

צלם טבע, מרצה ומדריך בכיר. אחד מצלמי הטבע הטובים בישראל. מומחה ליונקים הגדולים ולטורפים. איש שטח ומדריך מבריק. עבודותיו זוכות הפרסים הופיעו בכתבות רבות ברחבי העולם והפרוייקטים שלו זוכים באופן קבוע למיליוני עוקבים ברשתות החברתיות. משמש כיום כשגריר של חברת f-stop.

ירין הדריך אלפי צלמות וצלמים בסדנאות ומסעות בארץ ובעולם. ירין מאמין שצילום בעלי חיים טוב אינו רק עניין של ציוד, אלא בעיקר של חשיבה, תכנון מקדים והכרת השטח ובעלי החיים. כך שמסע בהדרכת ירין הוא לא רק חוויה כיפית, אלא חוויה לימודית מהמדרגה הראשונה, שתשדרג את הראייה הצילומית שלכם.

על צוות ההדרכה

עידו פאלח

צלם טבע, מרצה ומדריך בכיר. אחד מצלמי הטבע הטובים בישראל, אשר כתבותיו הרבות מתפרסמות דרך קבע בגופי המדיה המובילים בישראל. טייל באינספור מקומות ברחבי הגלובוס, מכור למסעות ומומחה לצילום בעלי חיים בסביבתם הטבעית. אם יש שם טורפים מעניינים, אז כנראה שעידו היה שם. מהטיגריסים של הודו, לדובים של אלסקה ועד הפומות של פטגוניה.

Patagonia | פוטוטבע

עלות: 6380$ לאדם בחדר זוגי

שדרוג לחדר יחיד: 750$

קבוצה 1: 29.11-9.12.2024 – מלא
קבוצה 2: 10.12-20.12.2024 – נפתח לאור הביקוש

העלות כוללת

טיסה ישירות מישראל

טיסה ישירות מישראל וחזרה

טיסה פנימית

טיסה פנימית לשמורה. לחסכון בזמן וטלטול דרכים

פנסיון מלא

מלונות ברמה טובה, פנסיון מלא (מלבד יום 5)

הדרכת צילום

הדרכת צילום בעברית

כל הסיורים

כולל כל הסיורים, פרמיטים לשמורות והמסים

ריינג'רים מקומיים

מאתרי חיות ונהגים מומחים

המחיר אינו כולל

ויזה במידה ונדרש
טיפים לנותני השירותים 

הוצאות אישיות כמו כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות.
תוספת משקל למזוודה במידה ונדרש.
ארוחת צהריים ביום מספר 5. 
ביטוח מכל סוג.
כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳

לוח הטיסות

תל אביב – דלהי  | 07.12.2023 | 22:10 – 07:10
דלהי – תל אביב  | 18.12.2023 | 16:55 – 20:25

משפחת פוטוטבע

צוות של יותר משלושים מדריכים מומחים, אנו עובדים עם הספקים הטובים והבטוחים ביותר בתחומם בכל מדינה עם דגש גדול על ספקים ירוקים. כל טיול נבחר בקפידה ונבנה עם אנשי מקצוע מומחים  (צלמים, ביולוגים, זיאולוגים, אנתרופולוגים ועוד) , ארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר ומעל הכל – צוות מקצועי שילווה אתכם בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם למסע הבא שלכם – מסע חוויתי, מיוחד, מסעיר –  שישאר אתכם  הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

תנאי תשלום וביטול

העברה בנקאית/ כרטיס אשראי.
פרטי העברה: פוטוטבע בע”מ | בנק הפועלים | סניף 537 | חשבון 210210
במועד ההרשמה: 40 אחוז מעלות הטיול (לצורך רכישת הפרמטים)
עד ה 30.7.2023 יש להשלים את יתרת הסכום
סכום החיוב יעשה בשקלים (או במט”ח בכפוף לאישור) על פי שער העברות והמחאות ביום שקדם ליום תחשיב התשלום. (אמריקן אקספרס או כרטיס תייר בתוספת של עמלת אשראי)
בהתאם להוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה.
מרגע ההרשמה ועד 1.8.23 – 40% דמי ביטול (סכום אשר יועבר לרשויות בהודו עבור הפרמיטים לכניסה לשמורות, הפרמיטים הינם אישיים ואינם ניתנים להעברה/ שינוי שם/ זיכוי).מ2.8.23 ועד תאריך יציאת הטיול – 100% דמי ביטול.
אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי.

תנאים כלליים - חשוב לקרוא

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כל כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.
הכנות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע הנדרש להם ולהיערך להכנות אלו טרום ההרשמה. מחובתו של כל נוסע לבדוק באופן אישי אילו חיסונים נדרשים ואילו תרופות ופריטים מותר להכניס למדינות היעד (פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות           כמו כן,          תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).  מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי. יש להצטייד בדרכון לתוקף לפחות לחצי שנה קדימה (ממועד יציאת המסע) + שני דפים ריקים. הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית ואו תעודת התחסנות כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. האחריות על הסדרת ורכישת הויזה לכניסה למדינה באחריות המטיילים. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
סיכונים: כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה הינם מרוחקים או שאינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, מחלות מקומיות הפחות מוכרות לנו, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. המסע אליו אתה עומדת להירשם כולל פעילויות אתגריות שונות. לרבות אך לא מוגבל ל: נסיעה בג’יפים, קרבה לבעלי חיים טורפים ועוד. כפי שניתן לצפות במסע  שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך וחשוב להיות מודע לסכנות אלו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע הספציפי אליו נרשם והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית ונפשית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני ההרשמה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול.
פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו.  ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון. אנו כמובן נעשה מאמץ לפעול לפי הלו”ז שפורסם אך יתכנו בו שינויים מסיבות שונות. סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים. הגבלת משקל בטיסה הפנימית: עד 15 קילו (מעל משקל זה ידרוש תשלום נוסף במקום) יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. מספר המדריכים ייקבע לפי כמות המטיילים. במקרים חריגים ביותר זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני הטיול. צוות ההדרכה המקומי דובר אנגלית. לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל.  במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע. פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה. חשוב לקרוא את התנאים הכלליים לכלל הטיולים באתר החברה.

Design Style Switcher