נדוטו - טנזניה

טיול צילום לטנזניה הלא מוכרת שמורת נדוטו

נדוטו PRO | ספארי צילום בתקופת ההמלטות

קבוצה קטנה | הדרכת צילום צמודה של צלם טבע בכיר
15 למרץ - 23 למרץ 2024 | בהדרכת ירין קליין

הצטרפו לצלמי הטבע של פוטוטבע, למסע שכולו מוקדש לשמורת נדוטו הקסומה בטנזניה. כמו כל שנה, נלווה מקרוב מאד את הצ’יטות האמהות, אשר בתקופה מיוחדת זו של השנה נדרשות לצייד יומיומי כדי לדאוג לגוריהם הרכים. שיא עונת ההמלטות, גורים של טורפים וגורים של נטרפים והטבע הפראי והמיוחד של יבשת אפריקה, ייחשף במלוא עוצמתו מול עינכם.

"העולם הוא כמו ספר ומי שלא מטייל, כמו קורא רק דף אחד” סנט אוגוסטין

רכבים מותאמים לצילום

3 מטיילים ברכב ספארי, רכבים שעברו התאמות לצילום

זמן עם בעלי החיים

מסלול אפקטיבי שבנוי על פי המיקומים הכי חזקים של בעלי החיים, ניצול מושכל של שעות וזווית האור לצילום, ריינג’רים שמיומנים בעבודה איתנו

הכי מודרך

הדרכה אישית של צלם טבע בכיר, מומחה לאפריקה ולחיות הגדולות, שישדרג לכם לא רק את התמונות אלא גם את הידע הצילומי!

הכי מקיף

חמישה וחצי ימים בנדוטו
טיסות ופנסיון מלא

מסלול הטיול

יום 1: 15/3/2024. ברוכים הבאים לאפריקה

ננחת בשדה”ת קלימנג’רו ונמשיך אל הלודג’ שלנו להתארגנות וארוחת ערב לקראת הכניסה לשמורה יום לאחר מכן.
לינה : Karatu Bougainvillea lodge או דומה

ימים 2-7: 16/3/2024-21/3/2024. נדוטו – ממלכת הצ’יטות

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נצא אל אחת השמורות היפות והשמורות באפריקה, שמורת נדוטו. נדוטו ממוקמת בחלק הדרום מזרחי של שמורת סרנגטי, הידועה במישורי העשב האדירים שבה. נדוטו הוא אחד המקומות הטובים בעולם לצפייה בבעלי חיים (חמשת הגדולים:אריה, פיל, תאו, נמר וקרנף), אבל הסיבה המרכזית שאנחנו מגיעים לכאן היא שבמהלך החודשים פברואר – מרץ, בשיא עונת ההמלטות נולדים מאות אלפי גנו וזברות, מה שמושך לאזור טורפים רבים, ביניהם כמובן גם צ׳יטות, נמרים, קרקלים, אריות, צבועים ועוד. נדונו היא שמורה ללא שבילים, מה שמאפשר לנו להגיע הכי קרוב שאפשר! יש לפנינו לפנינו חמישה וחצי ימים אשר במהלכם נלווה מקרוב מאד את הצ’יטות האמהות, אשר בתקופה מיוחדת זו של השנה נדרשות לצייד יומיומי כדי לדאוג לגוריהם הרכים. מדיי יום נשהה בשטח מזריחה ועד השקיעה, תוך ניצול מירבי של התאורה וזווית הצילום הטובות ביותר. לאחר רדת החשכה נחזור ללודג’ להרצאה, משוב עבודות מרתק או מנוחה תחת שמי אפריקאים עטורי הכוכבים.

לינה : Ndutu Safari lodge או דומה.

יום 8: 22/3/2024. חוזרים הביתה

בהתאם לשעת העזיבה, נצא אל שדה”ת, עמוסי חווית ותמונות מדהימות שלא נשכח

 

324397219_869637217612345_5654362148598949278_n

צוות ההדרכה שלנו

ירין קליין

צלם טבע, מרצה ומדריך בכיר. אחד מצלמי הטבע הטובים בישראל. מומחה ליונקים הגדולים ולטורפים. איש שטח ומדריך מבריק. עבודותיו זוכות הפרסים הופיעו בכתבות רבות ברחבי העולם והפרוייקטים שלו זוכים באופן קבוע למיליוני עוקבים ברשתות החברתיות. משמש כיום כשגריר של חברת f-stop.

ירין הדריך אלפי צלמות וצלמים בסדנאות ומסעות בארץ ובעולם. ירין מאמין שצילום בעלי חיים טוב אינו רק עניין של ציוד, אלא בעיקר של חשיבה, תכנון מקדים והכרת השטח ובעלי החיים. כך שמסע בהדרכת ירין הוא לא רק חוויה כיפית, אלא חוויה לימודית מהמדרגה הראשונה, שתשדרג את הראייה הצילומית שלכם.

עלויות ותאריכים

15 למרץ עד ה 23 למרץ 2024 | עלות: 6480$ לאדם בחדר זוגי
שדרוג לחדר יחיד: 690$

המחיר כולל

כל הסיורים

כולל כל הסיורים, פרמיטים לשמורות והמסים

הדרכה

הדרכת צילום אישית מצלם טבע בכיר

טיסות

טיסות בינלאומיות מישראל וחזרה

פנסיון מלא

מלונות ברמה טובה בפנסיון מלא

ויזה במידה ונדרש
טיפים לנותני השירותים
הוצאות אישיות כמו כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות
תוספת משקל למזוודה במידה ונדרש
ביטוח מכל סוג.
כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳

לקריאת התנאים הכלליים לכלל הטיולים


העברה בנקאית/ כרטיס אשראי.
 פרטי העברה: פוטוטבע בע”מ | בנק הפועלים | סניף 537 | חשבון 210210
סכום החיוב יעשה בשקלים (או במט”ח בכפוף לאישור) על פי שער העברות והמחאות ביום שקדם ליום תחשיב התשלום.

במקרה של ביטול:
 – 1100 דולר לא יוחזרו (עבור רכישת כרטיס הטיסה).
– עד ה 1.2.2024 – יוחזרו 60 אחוז דמי ביטול
– לאחר ה 2.2.2024- דמי ביטול מלאים
 עם ההרשמה אנו רוכשים עבורכם כרטיס טיסה שלא ניתן להעברה אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של כל ביטול לא צפוי.

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כל כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.
הכנות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע הנדרש להם ולהיערך להכנות אלו טרום ההרשמה. מחובתו של כל נוסע לבדוק באופן אישי אילו חיסונים נדרשים ואילו תרופות ופריטים מותר להכניס למדינות היעד (פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות כמו כן, תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים). מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי. יש להצטייד בדרכון לתוקף לפחות לחצי שנה קדימה (ממועד יציאת המסע) + שני דפים ריקים. הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית ואו תעודת התחסנות כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. האחריות על הסדרת ורכישת הויזה לכניסה למדינה באחריות המטיילים. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
סיכונים: כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה הינם מרוחקים או שאינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, מחלות מקומיות הפחות מוכרות לנו, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. המסע אליו אתה עומדת להירשם כולל פעילויות אתגריות שונות. לרבות אך לא מוגבל ל: נסיעה בג’יפים, קרבה לבעלי חיים טורפים ועוד. כפי שניתן לצפות במסע שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך וחשוב להיות מודע לסכנות אלו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע הספציפי אליו נרשם והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית ונפשית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני ההרשמה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול.
פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו. ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון. אנו כמובן נעשה מאמץ לפעול לפי הלו”ז שפורסם אך יתכנו בו שינויים מסיבות שונות. סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים. הגבלת משקל בטיסה הפנימית: עד 15 קילו (מעל משקל זה ידרוש תשלום נוסף במקום) יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. מספר המדריכים ייקבע לפי כמות המטיילים. במקרים חריגים ביותר זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני הטיול. צוות ההדרכה המקומי דובר אנגלית. לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל. במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע. פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה. חשוב לקרוא את התנאים הכלליים לכלל הטיולים באתר החברה.

לוח טיסות

יום שישי - 15 מרץ 2024 | המראה מתל אביב - ישראל: 00:45 | נחיתה באדיס אבבה - אתיופיה: 06:05

יום שישי - 15 מרץ 2024 | המראה מאדיס אבבה - אתיופיה: 10:35 | נחיתה בקלימנג'רו - טנזניה: 13:10

יום שישי - 22 מרץ 2024 | המראה מקלימנג'רו - טנזניה: 17:20 | נחיתה באדיס אבבה - אתיופיה: 19:50

יום שישי - 22 מרץ 2024 | המראה מאדיס אבבה - אתיופיה : 23:55 | נחיתה בתל אביב - ישראל: 03:00 (נחיתה ב 23 למרץ)

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים!

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

סוגי חדרים פולר פיונייר

חדר טריפל - 3 משתתפים

מיטת קומותיים ומיטת יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 

6990$ למשתתף

חדר טווין - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

ספה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

מייבש שיער

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 7880$ למשתתף

חדר זוגי פרימיום - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

חלון 

שירותים ומקלחת פרטיים

 9820$ למשתתף

חדר סוויטה -2 משתתפים

מיטה זוגית

איזור ישיבה מרווח בתא

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 10920$ למשתתף

סוויטת הקפטן - 2 משתתפים

התא הכי גדול ומרווח

מיטה זוגית

סלון ישיבה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 12900$ למשתתף

 

תא יחיד פרימיום

מיטת קומותיים לשימוש יחיד

שולחן כתיבה 

ספה

מלתחה ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלון 

 16700$ לחדר