נדוטו – ספארי המלטות

 

טיול צילום לטנזניה הלא מוכרת
שמורת נדוטו – ממלכת הצ’יטות של טנזניה

הצטרפו לצלמי הטבע של פוטוטבע, למסע שכולו מוקדש לארץ הצ’יטות, הלא היא שמורת נדוטו הקסומה בטנזניה, הנחשבת לאחת השמורות העשירות והיפות בעולם כולו, בטיול צילום שלא תשכחו!

כמו כל שנה, נלווה מקרוב מאד את הצ’יטות האמהות, אשר בתקופה מיוחדת זו של השנה נדרשות לצייד יומיומי כדי לדאוג לגוריהם הרכים. שיא עונת ההמלטות, גורים של טורפים וגורים של נטרפים והטבע הפראי והמיוחד של יבשת אפריקה, ייחשף במלוא עוצמתו מול עינכם.

22.2.23-1.3.23 |  6250$
הדרכת צילום מצלם הטבע הישראלי עידו פלאח
בשיא עונת ההמלטות

למה ספארי לנדוטו עם פוטוטבע?

✓ ספארי עומק בשמורת נדוטו – מקום מושבן של הצ’יטות האציליות. להתקרב הכי קרוב לטבע שאפשר ולהתרחק מגדודי התיירים.
✓ הדרכה אישית של צלם טבע בכיר מצוות פוטוטבע שיעזרו לכם לחזור לא רק עם תמונות חזקות, אלא גם עם ידע לכל החיים.
✓ הריינג׳רים הטובים ביותר בטנזניה – מומחים בעבודה עם צלמים כדי להעניק את הזוויות הטובות ביותר.
✓ פינסיון מלא במלונות ברמה גבוהה
✓ שלושה משתתפים בלבד ברכב לנדקרוזר ארוך שמיועד לשבעה
✓ ג’יפים שהותאמו במיוחד לצילום טבע (רכבים ללא דלת)
✓ שישה ימים ממוקדים בשטח עם הצ’יטות והגורים
✓ דגש על הרצאות, משוב עבודות ותוכן מעשיר במהלך המסע

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

על המדריך

עידו פלאח10347486_10152814856079631_3676829026009398525_n

צלם טבע בכיר ומדריך צילום מהטובים והמובילים בישראל, אשר כתבותיו הרבות מתפרסמות דרך קבע בגופי המדיה המובילים בישראל. טייל באינספור מקומות ברחבי הגלובוס, מכור למסעות ומומחה לצילום בעלי חיים בסביבתם הטבעית. אם יש שם טורפים מעניינים, אז כנראה שעידו היה שם. מהטיגריסים של הודו, לדובים של אלסקה ועד הפומות של פטגוניה.

קובץ:Instagram logo 2016.svg – ויקיפדיה

מה חושבים אלו שהיו איתנו כבר בטנזניה

היה מסע מדהים, אפילו יותר ממדהים. עבורי זו הייתה ממש התגשמות חלום ואני מחכה לרגע שתהיה לי הזדמנות למצוא ולממש חלום חדש.אני מנסה למצוא את המילים לתאר את התחושות בפנים ביום שאחרי. תכננתי לנסוע לאפריקה במשך המון זמן והיו לי חששות שאולי אני תולה יותר מדי תקוות על משהו שהוא רק בגדר חלום.אבל לא, כל מה שקיוותי לו וציפיתי לו בטיול התגשם וסיימתי את המסע עם תחושת סיפוק אדירה, ובעיקר עם הרבה טעם של עוד – לאפריקה וגם למקומות אחרים.

נועם גמבש

Photova_eng_TP

אין לי מילים לבטא את עוצמת החוויה שעברתי, מעל ומעבר לכל הציפיות, חוויה שאנצור אותה תמיד בליבי. המסע היה מושלם

ליאורה לווין

Photova_eng_TP

מי שמכיר אותי יודע שקשה לי להחזיק בבטן את החוויות הרגשיות שלי. ובכל זאת אני כבר שלושה ימים בארץ והרגשתי שאני צריכה לתת לחוויה הזו קצת לשקוע לא פשוט לחזור לשגרה אחרי טיול כל כך אינטנסיבי ומרגש של שמונה ימים בטנזניה.
אף פעם לא האמנתי שאמצא את עצמי במקום הזה, אפילו הצהרתי שלא אסע לשם כשהבנתי שבעלי החיים נמצאים כל כך קרוב לאדם. ובכל זאת, ברגע שנדלקתי על הרעיון לנסוע לא תיארתי לעצמי עד כמה מדהים זה יהיה.
זכיתי להיות חלק מקבוצה קטנה של שניים עשר אנשים, מגילאים שונים, רקעים שונים, ועם זאת היתה בינינו דינמיקה נפלאה. שלא יכולתי לבקש טובים מהם – צחקנו כל כך הרבה עד שכבר כאבה הבטן.
וגם היה לנו ריינג’ר מקומי  שהוא הכי אלוף שיש!  הוא הגשים את כל משאלות ליבנו לגבי מה שרצינו לראות בטנזניה, הסביר לנו על בעלי החיים , לימד אותנו לשיר בסווהילית, אנחנו לימדנו אותו קצת עברית, והוא דאג תמיד שתהיה לנו זווית טובה לצילום. הוא גם נתן לנו כמה שיעורים על סבלנות והקשבה.
החוויה הזו היתה כל כך עוצמתית, לראות את הטבע במלוא הדרו, את ההתנהגות של בעלי החיים, ללון כאורחים בתוך הסביבה שלהם , לצפות בשרשרת המזון, לחוות את צורת החיים של השבטים ששמה בפרופורציות את החיים האישיים של כל אחד מאיתנו, ואת העובדה שכדי לתקשר עם ילדים, לא צריך לדעת אף שפה.
ואחרון חביב, ירין קליין, המדריך המשובח ביותר שיש.
כל כך הרבה סבלנות, רגישות, אינטליגנציה, ומסירות בבן אדם אחד. לוקח על עצמו קבוצה של אנשים שחלקם יכולים להיות גם הסבים שלו בכזו אחריות וכריזמה, ופשוט משרה תחושת בטחון ורוגע. מעולם לא חשבתי שאמצא את עצמי בטנזניה, אבל אני כל כך שמחה ומודה על החוויה הנפלאה הזו.

שירן אלעד

Photova_eng_TP

המקומות שחווינו בטיול היו מדהימים, האנשים, החיות והנופים. התכנון היה פשוט
מושלם והמקומות בהם לנו בלילות היו מצויינים. באיזה מקום בעולם אפשר לפתוח את הדלת של החדר השכם בבוקר ובמקום לראות מכוניות, למצוא נמר שמשוטט ממש מחוץ לחדר? בקיצור , היה מסע מטורף בעיקר בזכות האנשים שהיו שותפים לו:  צוות פוטוטבע על הארגון, הרנג’רים המצויינים שנבחרו ובאופן אישי, אמיליאן הרנג’ר של הצוות שלנו שהיה פשוט מצויין, אדם כייפי , בעל חושים מדהימים שבעזרתם הצליח למצוא כל חיה נחבאת וידע אין סופי בכל הקשור לטבע וטנזניה.

סהר וזיו אורן

Photova_eng_TP

חזרנו מהטיול השלישי שלנו עם פוטוטבע. אני לא יודעת איך אתם מצליחים להתעלות על עצמכם בכל טיול. וכבר מצפה לחוויה הבאה שלנו אתכם. ( קמצ’טקה ).בדרך כלל את המחמאות מקבלים המדריכים שאיתנו ובהחלט מגיע לצוות שמאחורי הקלעים גם לקבל את הערכתנו. תודה רבה לכם 

 

אורנה ומיקי קרמזין
Photova_eng_TP

יום 1:  22.2.23 – ברוכים הבאים לאפריקה

ננחת בשדה”ת קלימנג’רו ונמשיך אל הלודג’ שלנו להתארגנות, הסברים על צילום טבע וארוחת ערב לקראת הכניסה לשמורה יום לאחר מכן. Marera lodge או דומה

יום 2:  23.2.20 – האקשן מתחיל

היום אנחנו מגיעים אל אחת השמורות היפות והשמורות באפריקה כולה. שמורת הצ’יטות נדוטו ומיד עם כניסתנו נצא לספארי רכוב בחיפוש אחר האמהות והגורים. נשהה שם עד השקיעה, תוך ניצול מירבי של התאורה וזווית הצילום הטובות ביותר
Ndutu luxury lodge או דומה

יום 3 – 6:  27.2.2023- 24.02.2023: ממלכת הצי’טות

כל בוקר נצא עם הזריחה ונרכז את המאמצים שלנו במעקב אחר משפחות צ׳יטות בציד, אשר צדות כל יום בגלל הגורים. בזכות הריינג’רים המומחים שלנו, נגיע לנקודות הטובות ביותר לצילום, תוך התחשבות בתאורה, בזווית הצילום ובתנועת בעלי החיים. ננצל את שעות האור בשמורה עד לשקיעה, אז נחזור ללודג’ לארוחת ערב ובילוי משותף: משוב עבודות, הרצאה, שיחה, ככל שיותיר לנו הזמן. זו המשמעות האמיתית של טיול צילום. להיות עם אנשים כמוכם, בהדרכת מומחים, מבוקר עד ערב
Ndutu luxury lodge או דומה

יום 8: 28.2.2023: נדוטו וקארטו

נקום לפני הזריחה ונצא לצילומים אחרונים של בוקר בנדוטו, לאחר מכן נצא לכיוון קראטו ללינה בלודג’ המפנק שלנו.
Marera lodge

 

יום 9: 1.3.2023: נפרדים מטנזניה

בהתאם לשעת העזיבה, נגיע לשדה”ת, עמוסי חווית ותמונות מדהימות שלא נשכח

עלות

6250$

תוספת לחדר יחיד (בכפוף לזמינות)

780$

כולל

- ספארי צילום מקצועי בדגש על הדרכה, העשרה ומשוב

- הדרכה של צלם הטבע ומדריך פוטוטבע עידו פלאח.

- מלונות ברמה גבוהה, על בסיס פנסיון מלא.

בצהריים (Lunch box) בשטח 

- כל הכניסות לשמורות והרשיונות

- ג'יפים משודרגים, מותאמים לצילום (ללא דלת)
3 מטיילים בג'יפ המיועד לשבעה. 

- נהגים וריינג'רים מומחים 

- מפגש הכנה מקיף

לא כולל

- טיסות בינלאומיות (נשמח לסייע לכם לסגור)

- טיפים לנותני השירותים והמדריכים

- הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות.

- ביטוח מכל סוג

- ויזה כניסה לטנזניה שמשולמת בכניסה

- בדיקת קורונה במידה ונדרש

- כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳

תנאי ביטול

בהתאם ל הוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה:
ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא דמי ביטול 
ביטול בין 109 ימים ל 90 ימים – 20% דמי ביטול
ביטול בין 89 ימים ל 60 ימים  - 50% דמי ביטול
ביטול מ 59 יום ועד הנסיעה - ללא החזר 
חישוב ימי הביטול על פי  ימי עסקים
אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי

תנאים כלליים

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה
לקריאת התנאים הכללים לחץ כאן
בהרשמתך לטיול, הינך מאשר כי קראת והסכמת על כל הסעיפים בדף זה

 

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.

 

 

 

 

 

 

הכנות רפואיות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע ולהיערך להכנות אלו. פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות          . כמו כן,                 תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).

  • תוקף דרכון חייב להיות מינימום 6 חודשים מיום היציאה ולמשך כל השהות בחו”ל ועם 2 עמודים ריקים.
  • הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.

מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי        .

סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים. במקרים חריגים ביותר לא יהיה ניתן לקיים את כל פעילויות הכתובות בתוכנית המסע ואו תאריכי המסע עלול להשתנות בעקבות כוח עליון (כגון הגבלות על הטסים בעקבות הקורונה וכו).  ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון.

  • כבכל טיול, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים שעלולות להוביל לפציעות ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול. המסע כולל פעילויות אתגריות שונות כגון נסיעה בג’יפים, שהייה קרובה לבעלי חיים וכ”ו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואיתנפשית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן טרום ההרשמה. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.
  • יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. במקרים חריגים מאד זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.
  • לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל.
  • במקרים חריגים זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.
  • במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע.
  • פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה.

משפחת פוטוטבע

עם צוות של יותר משלושים מדריכים מומחים, אנו עובדים עם הספקים הטובים והבטוחים ביותר בתחומם בכל מדינה עם דגש גדול על ספקים ירוקים. כל טיול נבחר בקפידה ונבנה עם אנשי מקצוע מומחים  (צלמים, ביולוגים, זיאולוגים, אנתרופולוגים ועוד) , ארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר ומעל הכל – צוות מקצועי שילווה אתכם בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם למסע הבא שלכם – מסע חוויתי, מיוחד, מסעיר –  שישאר אתכם  הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

Design Style Switcher