נדוטו – ספארי המלטות

 

טיול צילום לטנזניה הלא מוכרת
שמורת נדוטו – ממלכת הצ’יטות של טנזניה

הצטרפו לצלמי הטבע של פוטוטבע, למסע שכולו מוקדש לארץ הצ’יטות, הלא היא שמורת נדוטו הקסומה בטנזניה. כמו כל שנה, נלווה מקרוב מאד את הצ’יטות האמהות, אשר בתקופה מיוחדת זו של השנה נדרשות לצייד יומיומי כדי לדאוג לגוריהם הרכים. שיא עונת ההמלטות, גורים של טורפים וגורים של נטרפים והטבע הפראי והמיוחד של יבשת אפריקה, ייחשף במלוא עוצמתו מול עינכם
בנוסף לנדוטו, נצלם גם בשמורת סרנגטי הקסומה, הנחשבת לאחת השמורות העשירות והיפות בעולם כולו, בטיול צילום שלא תשכחו!

 

27.2.2021-07.03.1 |  5460$
הדרכת צילום מצלם טבע ישראלי בכיר | בשיא עונת ההמלטות

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

על המדריך

 

עידו פלאח10347486_10152814856079631_3676829026009398525_n

צלם טבע ישראלי מוביל, טייל באינספור מקומות ברחבי הגלובוס, מכור לתרבויות חדשות ומומחה לצילום בעלי חיים בסביבתם הטבעית. כתבותיו על טבע בינלאומי התפרסמו באתרים המובילים בישראל. מדריך בכיר.

מה חושבים אלו שהיו איתנו כבר בטנזניה

היה מסע מדהים, אפילו יותר ממדהים. עבורי זו הייתה ממש התגשמות חלום ואני מחכה לרגע שתהיה לי הזדמנות למצוא ולממש חלום חדש.אני מנסה למצוא את המילים לתאר את התחושות בפנים ביום שאחרי. תכננתי לנסוע לאפריקה במשך המון זמן והיו לי חששות שאולי אני תולה יותר מדי תקוות על משהו שהוא רק בגדר חלום.אבל לא, כל מה שקיוותי לו וציפיתי לו בטיול התגשם וסיימתי את המסע עם תחושת סיפוק אדירה, ובעיקר עם הרבה טעם של עוד – לאפריקה וגם למקומות אחרים.

נועם גמבש

Photova_eng_TP

אין לי מילים לבטא את עוצמת החוויה שעברתי, מעל ומעבר לכל הציפיות, חוויה שאנצור אותה תמיד בליבי. המסע היה מושלם

ליאורה לווין

Photova_eng_TP

מי שמכיר אותי יודע שקשה לי להחזיק בבטן את החוויות הרגשיות שלי. ובכל זאת אני כבר שלושה ימים בארץ והרגשתי שאני צריכה לתת לחוויה הזו קצת לשקוע לא פשוט לחזור לשגרה אחרי טיול כל כך אינטנסיבי ומרגש של שמונה ימים בטנזניה.
אף פעם לא האמנתי שאמצא את עצמי במקום הזה, אפילו הצהרתי שלא אסע לשם כשהבנתי שבעלי החיים נמצאים כל כך קרוב לאדם. ובכל זאת, ברגע שנדלקתי על הרעיון לנסוע לא תיארתי לעצמי עד כמה מדהים זה יהיה.
זכיתי להיות חלק מקבוצה קטנה של שניים עשר אנשים, מגילאים שונים, רקעים שונים, ועם זאת היתה בינינו דינמיקה נפלאה. שלא יכולתי לבקש טובים מהם – צחקנו כל כך הרבה עד שכבר כאבה הבטן.
וגם היה לנו ריינג’ר מקומי  שהוא הכי אלוף שיש!  הוא הגשים את כל משאלות ליבנו לגבי מה שרצינו לראות בטנזניה, הסביר לנו על בעלי החיים , לימד אותנו לשיר בסווהילית, אנחנו לימדנו אותו קצת עברית, והוא דאג תמיד שתהיה לנו זווית טובה לצילום. הוא גם נתן לנו כמה שיעורים על סבלנות והקשבה.
החוויה הזו היתה כל כך עוצמתית, לראות את הטבע במלוא הדרו, את ההתנהגות של בעלי החיים, ללון כאורחים בתוך הסביבה שלהם , לצפות בשרשרת המזון, לחוות את צורת החיים של השבטים ששמה בפרופורציות את החיים האישיים של כל אחד מאיתנו, ואת העובדה שכדי לתקשר עם ילדים, לא צריך לדעת אף שפה.
ואחרון חביב, ירין קליין, המדריך המשובח ביותר שיש.
כל כך הרבה סבלנות, רגישות, אינטליגנציה, ומסירות בבן אדם אחד. לוקח על עצמו קבוצה של אנשים שחלקם יכולים להיות גם הסבים שלו בכזו אחריות וכריזמה, ופשוט משרה תחושת בטחון ורוגע. מעולם לא חשבתי שאמצא את עצמי בטנזניה, אבל אני כל כך שמחה ומודה על החוויה הנפלאה הזו.

שירן אלעד

Photova_eng_TP

המקומות שחווינו בטיול היו מדהימים, האנשים, החיות והנופים. התכנון היה פשוט
מושלם והמקומות בהם לנו בלילות היו מצויינים. באיזה מקום בעולם אפשר לפתוח את הדלת של החדר השכם בבוקר ובמקום לראות מכוניות, למצוא נמר שמשוטט ממש מחוץ לחדר? בקיצור , היה מסע מטורף בעיקר בזכות האנשים שהיו שותפים לו:  צוות פוטוטבע על הארגון, הרנג’רים המצויינים שנבחרו ובאופן אישי, אמיליאן הרנג’ר של הצוות שלנו שהיה פשוט מצויין, אדם כייפי , בעל חושים מדהימים שבעזרתם הצליח למצוא כל חיה נחבאת וידע אין סופי בכל הקשור לטבע וטנזניה.

סהר וזיו אורן

Photova_eng_TP

חזרנו מהטיול השלישי שלנו עם פוטוטבע. אני לא יודעת איך אתם מצליחים להתעלות על עצמכם בכל טיול. וכבר מצפה לחוויה הבאה שלנו אתכם. ( קמצ’טקה ).בדרך כלל את המחמאות מקבלים המדריכים שאיתנו ובהחלט מגיע לצוות שמאחורי הקלעים גם לקבל את הערכתנו. תודה רבה לכם 

 

אורנה ומיקי קרמזין
Photova_eng_TP

יום 1:  26.2.20 – ברוכים הבאים לאפריקה

ננחת בשדה”ת קלימנג’רו ונמשיך אל הלודג’ שלנו להתארגנות, הסברים על צילום טבע וארוחת ערב לקראת הכניסה לשמורה יום לאחר מכן. Marera lodge

יום 2:  27.2.20 – האקשן מתחיל

היום אנחנו מגיעים אל אחת השמורות היפות והשמורות באפריקה כולה. שמורת הצ’יטות נדוטו ומיד עם כניסתנו נצא לספארי רכוב בחיפוש אחר האמהות והגורים. נשהה שם עד השקיעה, תוך ניצול מירבי של התאורה וזווית הצילום הטובות ביותר
Mbugani tented camp

יום 3 – 6:  28.2.20 – 2.3.20: בנדוטו ממלכת הצי’טות

כל בוקר נצא עם הזריחה ונרכז את המאמצים שלנו במעקב אחר משפחות צ׳יטות בציד, אשר צדות כל יום בגלל הגורים. בזכות הריינג’רים המומחים שלנו, נגיע לנקודות הטובות ביותר לצילום, תוך התחשבות בתאורה, בזווית הצילום ובתנועת בעלי החיים. ננצל את שעות האור בשמורה עד לשקיעה, אז נחזור ללודג’ לארוחת ערב ובילוי משותף: משוב עבודות, הרצאה, שיחה, ככל שיותיר לנו הזמן. זו המשמעות האמיתית של טיול צילום. להיות עם אנשים כמוכם, בהדרכת מומחים, מבוקר עד ערב
Mbugani tented camp

יום 7:  3.3.20 – ארץ הערבות האין-סופיות – שמורת הסרנגטי הקסומה

את היום נתחיל, לאחר ארוחת הבוקר, בשמורת נדוטו. לאחר מכן נמשיך אל הסרנגטי.
מקור שמה בשפתם של שבט המסאי ופירושו ארץ הערבות האין סופיות ושנהיה שם תבינו עד כמה המשמעות הזו אמיתית ונכונה כי שם נמצא המגוון העשיר ביותר של חיות הבר באפריקה. מנמיות ננסיות ועד ל“חמשת הגדולים” – הפיל, הקרנף, הנמר, האריה והתאו האפריקאי. במהלך הסיור נעקוב אחר עדרי הגנו והזברות, נתור אחר משפחות האריות ואחר תנועת העופות הדורסים החגים מעל הפעילות ומצפים לשלל.
Mbugani central Serengeti camp

4.3.20 – יום 8: סרנגטי קראטו

יום 8 4.3.20: סרנגטי וקארטו

נקום לפני הזריחה ונצא לצילומים אחרונים של בוקר בסרנגטי, לאחר מכן נצא לכיוון קראטו ללינה בלודג’ המפנק שלנו.
Marera lodge

 

יום 9 – 5.320: נפרדים מטנזניה

בהתאם לשעת העזיבה, נגיע לשדה”ת, עמוסי חווית ותמונות מדהימות שלא נשכח

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

[/trow]

בהתאם להוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה.

טיסות

לוח טיסות יעודכן בקרוב

עלות

5460$

עלות ללא טיסות

ניתן לבדוק עם הצוות

חדר יחיד

תוספת של 750$ (מותנה בזמינות חדרים)

כולל

טיסות בינלאומיות כולל כל המסים

לינה כפי שמצויין או בדרגה דומה

פינסיון מלא (צהריים – Lunch Box)

רכבים ברמה גבוהה, שלושה ברכב לנד קרוזר ארוך לנוחות מיריבית

ריינגרים ברמה מצויינת ודוברי אנגלית

הדרכת מקצועית של צלם טבע מומחה מצוות פוטוטבע

מים מינרלים

כל הכניסות לשמורות והרשיונות

כל ההעברות

העלות אינה כוללת

ויזה כניסה לטנזניה שמשולמת בכניסה
טיפים לנהגים והמדריכים שלנו.
הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים
משקאות קלים שאינם כלולים בארוחות.
ביטוח נסיעות אישי (כולל הטסה) וביטוח מטען.
כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳.

תנאי ביטול‬

מרגע הרישום ועד עד 70 ימים לפני היציאה – ללא דמי ביטול

ביטול בין  69 ימים ל -50 ימים לפני היציאה – 1000$ דמי ביטול

ביטול בין  49 ימים ל -35 ימים לפני היציאה – 50% מערך הטיול

ביטול בין 34  ימים לפני היציאה  ועד יציאת הטיול– 100% דמי ביטול מערך הטיול

לחצו כדי לקרוא על מידניות הביטולים בתקופת הקורונה

 

טלח

תנאים כלליים

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה
לקריאת התנאים הכללים לחץ כאן
בהרשמתך לטיול, הינך מאשר כי קראת והסכמת על כל הסעיפים בדף זה

תנאי תשלום וביטול

חישוב הימים לדמי הביטול מתבצע על פי ימי עבודה א-ה. לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים

שינויים בעלויות – פוטוטבע שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את המחיר במידה ויחולו שינויים במיסים, עליה בהיטלי הדלק בטיסות או בעלויות
אשר אינן קשורות בה וישפיעו על העלות של הטיול, גם לאחר ההרשמה הסופית.

ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית לחשבון פוטוטבע בע״מ 210210 , בנק הפועלים ( 12 ) סניף 537 . יש להעביר אישור תשלום במייל. תשלום באשראי אינו מומלץ ויוסיף 1.5% לעלות הכללית.

ביטוח נסיעות: חובה לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול אליו נרשמת הכוללת, בין השאר: ביטוח אישי, מטען, רפואי אתגרי מלא הכולל חילוץ ממקומות נדחים ומסוכנים והמשך טיפול ישיר בארץ וכן כיסוי ביטול והפסקת נסיעה.  פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי למטיילים. על המטיילים לרכוש כיסוי ביטוחי מלא לכל הפעילות הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות וביטוח רפואי. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים וחשוב מאוד להסדיר עניין זה בהקדם.

מומלץ מאוד לרכוש ביטוח מיד עם ההרשמה כדי לא להפסיד כספים במקרה של ביטול בנסיבות הכרחיות, כמפורט בפוליסת הביטוח שנרכשה

יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.

מספר המדריכים עלול להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה.

במקרים חריגים זהות המדריך עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.

סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים.

כבכל נסיעה, נדרשות הכנות, כגון חיסונים. פוטוטבע אינה יכולה לספק כל מידע רפואי. על כך יש להתייעץ עם מרפאת המטיילים הקרובה לאזור מגוריכם.

העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.

בלודג׳ים קשה מאוד להשיג חדרי סינגל בתקופה המבוקשת הזו. אם אתם רוצים, יש לעדכן אותנו בהקדם האפשרי!

כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה אינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך. כגון מזג אוויר קיצוני וקשה, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וכ”ו. כמו גם, תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים ובפעילות יומיומית. אלו עלולים לגרום לפגיעה חמורה ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול באשר לאלו וכמו כן לרכוש ביטוח רפואי מתאים (כגון ביטוח ספורט אקסטרים, ספורט חורף וכ”ו), המכסה את כל היעדים והפעילויות הכלולות בטיול. המצטרף לטיול מצהיר כי הוא מודע לכל הסכנות הברורות והפחות צפויות, הוא מבין את הסיכון בהשתתפות בטיול וכי הוא בלבד ישא בכל נזק שייגרם לו.

בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית.

במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני היציאה למסע

במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.

הטיול מתאים לצלמים חובבים ומקצוענים כאחד. אנשים שאינם מצלמים ורוצים לחוות את הטבע במלוא עוצמתו מוזמנים, אך צריכים להבין את המשמעויות של אופי הטיול.

תוכן הפעילויות, הביקורים והסדר שלהם יקבע על ידי המדריכים תוך התחשבות בתנאי הדרך, מזג האוויר ודברים נוספים. כמו כן,  התנאים עלולים להיות שונים מהמקובל במדינות המערב ותשתיות ישנות או תקלות הן עניין שבשגרה. הכל בדרך כלל נפתר עם קצת סבלנות ורוח טובה.

על המשתתפים לכבד את הטבע ואת החלטות הצוות בנידון. משתתף אשר יפר הוראות בטיחות או יפגע בטבע, יישאר בלודג׳ ועשוי לפספס יום פעילות. בהצטרפות למסע זה אתם מקבלים על עצמכם את הסעיף החשוב הזה.

צוות פוטוטבע רשאי לבחור מי יצטרף ומי לא יצטרף למסע עם שיקוליו באשר הם. צוות פוטוטבע אינו חייב בהסבר למי שהוחלט לא לצרפו.

תיאום ציפיות חשובצוות פוטוטבע ומארגני המסע אינם יכולים להבטיח לצפות או לצלם בעל חיים כזה או אחר: פוטוטבע אינה אחראית על מזג אוויר,מצב הגשמים ועד להחלטות בעלי החיים ומיקומם. כמובן שנעשה את הכל למען הצלחת המסע ושביעות רצון המשתתפים בו.

למה עם פוטוטבע?

✓ ספארי עומק בשמורת נדוטו – מקום מושבן של הצ’יטות האציליות. להתקרב הכי קרוב לטבע שאפשר ולהתרחק מגדודי התיירים.
✓ הדרכה אישית של צלם טבע בכיר מצוות פוטוטבע שיעזרו לכם לחזור לא רק עם תמונות חזקות, אלא גם עם ידע לכל החיים.
✓ הריינג׳רים הטובים ביותר בטנזניה – מומחים בעבודה עם צלמים כדי להעניק את הזוויות הטובות ביותר.
✓פינסיון מלא
✓ שלושה משתתפים בלבד ברכב לנדקרוזר ארוך שמיועד לשבעה.
✓ שישה ימים ממוקדים בשטח עם הצ’יטות והגורים
✓ דגש על הרצאות, משוב עבודות ותוכן מעשיר במהלך המסע

Design Style Switcher