מסע לארץ הדובים

קנדה בתקופת הפריחה

טיול לקנדה | ארץ הדובים בתקופת הפריחה

08.08.2025-15.08.2025 | בהדרכת רועי גליץ

בשיא עונת הפריחה, כשהטבע הכי צבעוני שיש, אנו מגיעים לקנדה, לאחד מהאזורים המבודדים בעולם, בו נוכל לפגוש פנים אל פנים את דובי הקוטב היחודיים של האזור.
בעונה המיוחדת ביותר בשנה, הניגודיות בין צבעם הלבן של דובי הקוטב לבין צבעי הפריחה הסגולים - הם חלומו של כל צלם ואוהב טבע.
כל זה לצד שועלים, כלבי ים, לוויתני בלוגה, נופים מטריפים, זוהר צפוני וכמובן הדרכה צמודה של 2 צלמים בין לאומיים: רועי גליץ ומרטין גרגוס!

בקבוצה קטנה

עד 6 משתתפים בלבד!

הכי מודרך

הדרכה אישית מצלמי הטבע הבכירים רועי גליץ ומרטין גרגוס עם ידע שיישאר אתכם לכל החיים

מסלול מיוחד

מסלול שנבנה במיוחד לחובבי צילום וטבע

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

עיקרי הטיול לקנדה:

קבוצה קטנה: עד 6 משתתפים בלבד!

ארבעה ימים מלאים עם הדובים בצ’רצ’יל
גן עדן של בעלי חיים, בהם: דובי הקוטב, כלבי ים, לוויתני בלוגה, שועלים ועוד. 

מסלול מיוחד שנבנה עבור אוהבי טבע
תוך התחשבות בלוקיישנים הטובים ביותר ובשעות הצילום הטובות ביותר.

בשיא עונת הפריחה לתמונות עם נופים מרהיבים ומלאי צבע.

 הדרכה של צלם הטבע הבכיר ושגריר גרינפיס רועי גליץ עם הרצאות, משוב עבודות ומלא תוכן.

מסלול הטיול

08.08.2025 | יום 1 : ברוכים הבאים לקנדה!

 ניפגש בשעות הבוקר במלון שלנו ב ויניפג  Winnipeg  שבקנדה לקראת החוויה שמצפה לנו בימים הקרובים, מסע שרק מעטים זוכים לעבור! ניפגש עם צוות המדריכים שלנו ונעבור הכנות ותדרוכים לקראת הימים הבאים.
לינה: Inn at the Forks Winnipeg או דומה

09.08.2025 | יום 2: מגיעים אל ארץ הדובים

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא אל שדה התעופה המקומי, שם נעלה על הטיסה לצ’רצ’יל Churchill   עם ההגעה, נעלה על הסירה שלנו לשייט של כשעתיים כדי להגיע אל הלודג’ אשר יהיה שער הכניסה שלנו אל האי פיירוויד  Fireweed Island וממלכת דובי הקוטב שבו. לאחר התארגנות בלודג’ וארוחת ערב נעבור הרצאת הכנה על האזור ועל הימים הבאים מפי הצלם מרטין גרגוס! אשר ילווה אותנו בהמשך המסע.
לינה ב  Hubbard Point base camp

10.08.2025 – 13.08.2025 | יום 3 – 6: דובי קוטב בפריחה, לוויתני בלוגה, שועלים, כלבי ים ועוד

אחרי שהגענו לאחד האזורים המבודדים בעולם, את הימים הבאים נתחיל עוד לפני הזריחה בחיפוש אחר דובי הקוטב ושאר בעלי החיים המדהימים אשר חיים באזור על מנת להגיע אליהם באור היפה ביותר ביום, כאשר הכל מסביב צבוע בצבעי הזהב של הזריחה. הטבע יהיה ממש במרחק נגיעה כאשר אף בדרך כלל ניתן לראות את דובי הקוטב צדים את לוויתני הבלוגה אפילו מהלודג’ בו אנו ישנים! אבל המטרה העיקרית שלנו היא לראות אותם בין השדות העצומים של הפריחה הסגולה, מראה ייחודי לאזור! במידה ומזג האוויר יאפשר זאת, נצא בסירה לחפש את הדובים ונבלה איתם את השעות שעד ארוחת הצהריים, אז נחזור ללודג’ להפסקה, גיבוי התמונות, הטענת הסוללות וכמובן ארוחת צהריים. לאחר מכן נצא למפגשי ערב עם הדובים ולאחר החזרה למחנה בסביבות 22:00, נאכל ארוחת ערב, אשר עם קצת תהיה תחת שמיים מלאים באורות ירוקים מרהיבים, הלוא הם הזוהר הצפוני. בהתאם ללו”ז ולמזג האוויר, ננסה את מזלנו ונגיע לאזור קצת מרוחק יותר של האגם, אשר ידוע בדובי הקוטב אשר צדים את לוויתני הבלוגה מהאזורים הסלעיים.
 לינה ב Hubbard Point base

camp 14.08.2025 | יום 7: חוזרים לציווליזיציה

עם כרטיסי זיכרון מלאים וחיוכים מאוזן לאוזן, לאחר ארוחת בוקר טובה נתחיל את הדרך שלנו בסירה בחזרה ל לצ’רצ’יל Churchill, ומשם נמשיך בטיסה ל ויניפג  Winnipeg לערב מרגש של סיכום מסע
לינה ב Grand Hotel או דומה

15.08.2025 | יום 8: נפרדים מגן עדן

לאחר ארוחת הבוקר, נרגשים ומרוצים, ניסע את שדה”ת ונתחיל את המסע שלנו חזרה הביתה

על המדריך שלנו - רועי גליץ

זה יותר מעשור שרועי נחשב כאחד מצלמי הטבע ומובילי מסעות הצילום הטובים בעולם. צילומיו התפרסמו בין השאר בנשיונל גיאוגרפיק, בי.בי.סי, ניקון פרו ועוד.
רועי משמש כשגריר של ארגון גרינפיס לקוטב ונחשב מרצה בינלאומי מבוקש בנושא טבע ושימור סביבה. מייסד כנס הצילום של ישראל ובעלים של בית הספר לצילום הגדול בישראל – גליץ.
בשנת 2022, נבחר לכהן כשגריר ניקון אירופה.

עלות: 24,400$ לאדם

המחיר כולל

טיסות פנימיות

טיסה פנימית | הלוך וחזור
Winnipeg and Churchill

הדרכה

הדרכת צילום מצלם טבע ישראלי בכיר ומדריך מקומי מומחה לחיות בר, הצלם מרטין גרגוס

סיורים

כל הסיורים ככתוב בתוכנית

העברות

כל ההעברות ברכב ובסירה

ארוחות

שלוש ארוחות ביום על ידי טבח פרטי בזמן השהות בבייס קמפ

לינה

לינה במלונות ולודג’ים לאורך המסע

טיסות בינלאומיות וסידורי קרקע שלא במהלך ימי המסע – נשמח לעזור לכם לסגור

ארוחות במהלך השהות ב ויניפג

הוצאות אישיות – אינטרנט, כביסה, מזכרות, משקאות אלכוהולים וכו’

ביטוח מכל סוג שהוא

טיפים לצוות

כל מה שלא מוזכר בסעיף כולל

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה:  לקריאת התנאים הכלליים לכלל הטיולים

בהרשמתך לטיול, הינך מאשר כי קראת והסכמת על כל הסעיפים בדף זה.

העברה בנקאית/ כרטיס אשראי.

פרטי העברה: פוטוטבע בע”מ | בנק הפועלים | סניף 537 | חשבון 210210

ביטול

ביטול ללא דמי ביטול עם החזר מלא עד ה-1.9.2024

מה 2.9.2024 ועד ה 1.12.2024 – 30 אחוז דמי ביטול

מה 2.12.2024 ועד ה 1.2.2025 – 50 אחוז דמי ביטול

מה 2.2.2025 – 1.5.2025 – 70 אחוז דמי ביטול

לאחר מכן לא יתאפשרו החזרים

אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי.

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.

הכנות רפואיות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע ולהיערך להכנות אלו. מחובתו של כל נוסע לבדוק באופן אישי אילו תרופות ופריטים מותר להכניס למדינות היעד (פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות           כמו כן,          תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).  מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי
הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך (כולל ויזה) פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
כבכל טיול, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. המסע כולל פעילויות אתגריות שונות כגון מפגש עם טורפים, נסיעה בג’יפים, נסיעה בדרכים לא סלולות וכ”ו. כפי שניתן לצפות, מדובר במסע שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואית\נפשית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני היציאה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול. ייתכן כי עקב כוח עליון, כגון אילוצי מזג אוויר ו \ או בטיחות, או שיקולים נוספים היציאה או החזרה מהמסע ידחו. המטיילים מאשרים כי הם מודעים לעובדה שלא יתאפשר החזר בגין ימים אלו. פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. פוטוטבע איננה אחראית על תופעות שונות של מזג אויר ו/או נסיבות אחרות כלשהן שאינן בשליטתה העלולות לגרום לשינוי או ביטול כלשהו. פוטוטבע תהא פטורה מאחריות כלפי הנוסע בכל הקשור לביטול ו/או שינוי בכל פרק זמן שהוא אשר נגרם במישרין ו/או בעקיפין כתוצאה מכוח עליון, שביתות, סגר, הפרות סדר, שריפה, הצפה, מזג אויר, מרי אזרחי, מלחמה, פעילות טרור, מבצע צבאי, פלישה, מרד, מגיפות, התפרצות הר געש, מחלות, שוד, גניבה, חרם, מעצרים, תקלות טכניות או כל פעולה כיוצא באלה של כוח עליון.  ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון.  יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. מספר המדריכים ייקבע לפי כמות המטיילים. במקרים חריגים ביותר זהות המדריכ\ים עלולה להשתנות לפני הטיול. לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל. במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ו\או במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו \או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע. פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה. פוטוטבע אינה לוקחת אחריות על שירותים שאינה תחת אחריותה, כגון שירותי הטיסות.

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים!

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

סוגי חדרים פולר פיונייר

חדר טריפל - 3 משתתפים

מיטת קומותיים ומיטת יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 

6990$ למשתתף

חדר טווין - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

ספה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

מייבש שיער

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 7880$ למשתתף

חדר זוגי פרימיום - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

חלון 

שירותים ומקלחת פרטיים

 9820$ למשתתף

חדר סוויטה -2 משתתפים

מיטה זוגית

איזור ישיבה מרווח בתא

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 10920$ למשתתף

סוויטת הקפטן - 2 משתתפים

התא הכי גדול ומרווח

מיטה זוגית

סלון ישיבה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 12900$ למשתתף

 

תא יחיד פרימיום

מיטת קומותיים לשימוש יחיד

שולחן כתיבה 

ספה

מלתחה ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלון 

 16700$ לחדר