שייט לשפיצברגן - טיול לארץ דובי הקוטב

הפלגה בלעדית
קוטב צפוני
הדרכות צילום
הדרכות בעברית
הדרכות גיאוגרפיות

שייט בשפיצברגן - ארץ דובי הקוטב

דמיינו לעצמכם שהייתם יכולים לעלות על שייט שלוקח אתכם למסע בממלכה לבנה, בין קרחונים מרהיבים, אל בית גידולם של מגוון עצום של חיות. דמיינו לעצמכם שאתם במרחק נגיעה מדובי קוטב לבנים ועצומים, מרחק נגיעה משועלים ארקטיים, מאיילים מרהיבים ביופיים ומסוגי עופות רבים. הרוח הקרירה נושבת לכם בעורף בעודכם על הסיפון, ואתם פשוט מרגישים בסרט טבע תיעודי שלא מהעולם הזה. מטורף לא כך? ובכן מה אם נגיד לכם שאתם לא חייבים לדמיין את כל זה בשביל שזה יקרה, שאתם יכולים ממש לחוות את כל זאת ועוד באופן ממשי למדי? הייתם רוצים? אז אם כן, אנחנו מזמינים אתכם בפוטוטבע לחוויה בלתי נשכחת של פעם בחיים, אל עבר מסע מופלא שכולל שייט לשפיצברגן שבקוטב הצפוני. רוצים לשמוע עוד? קדימה, רק התחלנו!

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

המסע המופלא לארץ דובי הקוטב: הכירו את השייט לשפיצברגן

צפייה בסרט טבע תיעודי על אורח חייהן של החיות המרהיבות שמתגוררות בקוטב הצפוני, וכן המחשבה על כמה הייתם רוצים להיות שם, הם כבר מזמן דברים שיצאו מגדר החלום המתוק, והיום הם ברי השגה לחלוטין – ואפילו בקלות. חובבי הטבע וההרפתקאות שביניכם, ודאי חשבו לא פעם על סיור חלומי בין דובי קוטב וקרחונים עצומים. ובכן בדיוק עבור אנשים כאלו, פוטוטבע מציעה שייט קסום לשפיצברגן שבקוטב הצפוני, במסע אל עבר חוויה בלתי נשכחת.

בהתאם לסוג השייט אותו תבחרו, על כך נרחיב בהמשך, תוכלו להנות מחווייה אקסקלוסיבית אשר תיקח אתכם לסיור עוצר נשימה בין דובי הקוטב הלבנים, קרחונים עצומים, איילים, שועלים מקומיים המתגוררים באזור הקפוא ועוד ועוד.

רגע, אבל מה זה בכלל שפיצברגן?

ובכן שפיצברגן הוא האי הגדול ביותר בארכיפלג סבאלברד, הממוקם במחצית הדרך בין נורבגיה לקוטב הצפוני. האי הוא חלק מטריטוריית סבאלברד הנורבגית, והוא המקום המיושב הקרוב ביותר לקוטב הצפוני. הקוטב הצפוני לכשעצמו, הוא מקום ייחודי המציע מגוון של תכונות ופעילויות. שפיצברגן, בהיותו האי הקרוב ביותר לקוטב הצפוני, מציע הצצה לעולם הקוטב הצפוני.

פוטוטבע מזמינים אתכם לשוט בכל דרך שרק תרצו!

בשפיצברגן, פוטוטבע מציעה שלושה סוגים שונים של הפלגות לשפיצברגן:

Classic: המסלול הקלאסי במחיר נוח שמציע חוויה מפנקת, נופים מרהיבים בלי לשבור את הכיס (ספינה של 114 משתתפים)

Pro: הפלגה אינטימית המציעה זמן איכות ארוך יותר עם בעלי חיים וטבע מדהימים, מאפשרת להכיר את האזור מקרוב ולהגיע למקומות הכי שווים (ספינה של 50 משתתפים)

Premium: הפלגה היוקרתית והמפנקת ביותר שלנו, המציעה חווית טבע בלתי נשכחת ומרהיבה וקירבה מדהימה לבעלי החיים (ספינה של 12 משתתפים)

כל הטיולים לשפיצברגן

3 הפלגות לבחירה

שייט קלאסי לצד דובי הקוטב - Classic

25 ליוני - 06 ליולי 2025

הקטגוריה הראשונה שלנו היא הקטגוריה Classic – מדובר בשייט הכי מפנק שתוכלו למצוא בקוטב הצפוני, וזאת מבלי לקרוע את הכיס.

12 ימים מרתקים, שבכל אחד ואחד מהם אנחנו עתידים לצפות במלוא הדרו של הטבע עוצר הנשימה שנמצא בשפיצברגן. ובאשר לפרטים היבשים? אז ככה:

 • מחיר: החל מ-8495 $ לאדם עבור חדר עם מקלחת ושירותים פרטיים
 • קטגוריית אונייה: פרימיום
 • מספר משתתפים מקסימלי באוניה: 110
 • שירותי הדרכה: בעברית מצוות פוטוטבע

   

קצת על האונייה

במהלך 12 הימים של הטיול שלנו, אנו נשוט באחת האוניות המתקדמות והטובות בעולם הקיימות כיום עבור שייט באזור הקוטב. לצד חוויית השייט עצמה, תוכלו למצוא על הספינה חדרים מרווחים, נוחים וגדולים במיוחד (עד 63 מ”ר!), סוויטות עם מקלחת ושירותים פרטיים, אפשרות לבחירת חדרים עם מרפסת פרטית, ג’קוזי על הסיפון, חדר כושר, צוות של מדריכים, מרצים, מאתרי דובי קוטב ועוד ועוד.

זמן איכות עם בעלי החיים - PRO

23 ליולי - 02 לאוגוסט 2025

הקטגוריה השנייה שלנו היא הקטגוריה ה PRO – מדובר בשייט הכי מפנק שתוכלו למצוא בקוטב הצפוני, וזאת מבלי לקרוע את הכיס.

12 ימים מרתקים, שבכל אחד ואחד מהם אנחנו עתידים לצפות במלוא הדרו של הטבע עוצר הנשימה שנמצא בשפיצברגן. ובאשר לפרטים היבשים? אז ככה:

 • מחיר: החל מ-8495 $ לאדם עבור חדר עם מקלחת ושירותים פרטיים
 • קטגוריית אונייה: פרימיום
 • מספר משתתפים מקסימלי באוניה: 110
 • שירותי הדרכה: בעברית מצוות פוטוטבע

קצת על האונייה

במהלך 12 הימים של הטיול שלנו, אנו נשוט באחת האוניות המתקדמות והטובות בעולם הקיימות כיום עבור שייט באזור הקוטב. לצד חוויית השייט עצמה, תוכלו למצוא על הספינה חדרים מרווחים, נוחים וגדולים במיוחד (עד 63 מ”ר!), סוויטות עם מקלחת ושירותים פרטיים, אפשרות לבחירת חדרים עם מרפסת פרטית, ג’קוזי על הסיפון, חדר כושר, צוות של מדריכים, מרצים, מאתרי דובי קוטב ועוד ועוד.

לשוט הכי קרוב שיש ובתנאים הכי טובים! - Premium

28 ליוני - 6 ליולי 2025 | 6 ליולי - 14 ליולי 2025 | 14 ליולי - 22 ליולי 2025

ההפלגה השלישית והאחרונה, וכמובן שגם היוקרתית ביותר שיש לנו בפוטוטבע להציע, היא הפלגת ה-Premium שלנו. לכל מי שיכול להרשות לעצמו הפלגה יוקרתית ומפנקת במיוחד, שתעניק לו את החוויה האולטימטיבית, באופן חד משמעי זה סוג השייט המומלץ ביותר.

מדובר אם כן בספינה פרטית, כולה בבעלות פוטוטבע, שמכילה עד 12 משתתפים שמפליגים יחד ברחבי שפיצברגן המרהיבה, תוך שייט מפנק במיוחד, הכולל את אחת האוניות המיוחדות והאקסקלוסיביות ביותר שניתן למצוא, הכוללת בין היתר שף פרטי, סוויטות מרווחות ועוד מגוון מתקנים נוספים.

 • מחיר: החל מ-14,900 $ לסוויטה עם מקלחת ושירותים פרטיים
 • קטגוריית אונייה: פרימיום
 • מספר משתתפים מקסימלי באוניה: 12
 • שירותי הדרכה: בעברית מצוות פוטוטבע
טיול גודל אוניה יציאה חזרה ימי טיול החל מ:
טיול לשפיצברגן - פרימיום עד 12 משתתפים 16/05/2024 25/05/2024 10 15,800$
טיול לשפיצברגן - קלאסיק עד 110 משתתפים 09/06/2024 18/06/2024 10 7895$
טיול לשפיצברגן - פרו עד 50 משתתפים 20/07/2024 30/07/2024 10 9820$
טיול לשפיצברגן - פרימיום עד 12 משתתפים 01/07/2024 09/07/2024 9 15,800$
טיול לשפיצברגן - פרימיום עד 12 משתתפים 09/07/2024 17/07/2024 9 15,800$
טיול לשפיצברגן - קלאסיק עד 110 משתתפים 25/06/2025 06/07/2024 12 8495$
טיול לשפיצברגן - פרימיום עד 12 משתתפים 28/06/2025 06/07/2024 9 16775$
טיול לשפיצברגן - פרימיום עד 12 משתתפים 06/07/2025 14/07/2024 9 16775$
טיול לשפיצברגן - פרימיום עד 12 משתתפים 14/07/2025 22/07/2024 9 16775$
טיול לשפיצברגן - פרו עד 50 משתתפים 23/07/2025 02/08/2025 10 9820$

Channel 2 News on Roie Galitz’ Polar bear project in Svalbard.

חדשות 2 במהדורת מוצאי חג שבועות ערכו כתבה מקיפה על פרוייקט צילום דובי הקוטב של רועי גליץ.

חשיבות הפרוייקט היא הרבה מעבר לצילום, אלא נועדה להעלות את המודעות למצב הדובים ולסכנת ההכחדה החמורה בה הם נמצאים לנוכח ההתחממות הגלובלית. מוזמנים לצפות ולשתף!

  האתר של רועי גליץ

לא רק הפלגה מפנקת: אלו אטרקציות נוספות מחכות לכם בשייט לשפיצברגן?

מעבר לשייט לשפיצברגן, אשר מהווה חוויה בלתי נשכחת בפני עצמו, פוטוטבע מציעים לכם עוד כמה אטרקציות ופעילויות מרהיבות ביופיין, כחלק מהטיול הייחודי:

 1. טיולים רגליים – במהלך השייט, אנחנו נרד כמעט כל יום ונטייל בין קרחונים מרהיבים לחיות מופלאות אשר גדלות וייחודיות לאזור הקוטב הצפוני.
 2. צפייה בבעלי חיים – אם לא היה מובן עד כה, השייט מאפשר למטיילים לצפות במגוון רחב של בעלי חיים מדהימים שנמצאים באזור, ונחקקים בזיכרון לאורך זמן רב.
 3. הדרכות צילום – כל מי שמעט מכיר את עולם צילומי הטבע, יוכל להעיד שמתוך עיניים של צלם רואים את הכל טוב יותר, והדבר כך גם בשפיצברגן. אז מה עושים אם אתם לא יודעים לצלם? ובכן אל דאגה! הצוות של פוטוטבע מתמחה בצילום טבע, כך שכל אחד ואחת מהמטיילים שלנו זוכים לראות את כל בעלי החיים והנופים המרהיבים גם מעדשת המצלמה, ובצורה איכותית ביותר.

למה בכלל לשוט עם פוטוטבע?

אם הגעתם עד לכאן מתוך התעניינות בהפלגה לשפיצברגן, ככל הנראה תהיתם לעצמכם בדרך מדוע כדאי בכלל לשוט דווקא איתנו בפוטוטבע. ובכן לשאלה זו יש מספר תשובות, והנה הן לפניכם:

 • ניסיון רב שנים – פוטוטבע היא החברה הישראלית המובילה ביותר בתחום, ובעלת הניסיון הרב ביותר בהוצאת טיולים לשייט באזור שפיצברגן. אנחנו עוסקים בתחום כבר למעלה מ-10 שנים, והודות לכך אנחנו מכירים ויודעים כיצד לערוך את הטיולים המושלמים עבור המטיילים.
 • צפייה בבעלי חיים – הודות לידע הרב ולטכניקות מתקדמות במיוחד, פוטוטבע מספקת את הצפייה בבעלי החיים השונים הטובה והאיכותית ביותר שניתן להשיג.
 • בטיחות ושמירה על הטבע – פוטוטבע מעמידה בראש מעייניה את השמירה על הטבע ועל בתי הגידול של בעלי החיים השונים, וכן מעניקה למטיילים את כלל הזכויות המגיעות להן על פי חוקי הצרכן הישראליים, דבר שלא תוכלו למצוא אצל החברות המתחרות.

בקיצור, אם אתם מחפשים הפלגה מרתקת לשפיצברגן שתספק לכם את החוויה הטובה ביותר, פוטוטבע היא הבחירה הנכונה עבורכם.

הדרכות צילום בשפיצברגן

אחד מתחומי ההתמחות המרכזיים שלנו הוא טיולי צילום ברחבי העולם. כאלו המאפשרים לחובבים ומקצועיים כאחד, להגיע למקומות הכי חזקים, תוך בנייה של המסלול על פי שעות התאורה, התנהגות בעלי חיים ותנאי השטח המיטיבים. אבל – חלק גדול (50% ויותר) מהמטיילים שלנו אינם עוסקים בצילום (למרות שרואים דוב קוטב או זוהר צפוני, כולם מוציאים את הנייד).

איך יכול להיות ש50% מהמטיילים שלנו לא מצלמים?

כי הם יודעות ויודעים שאיתנו מבלים הכי הרבה זמן בשטח, במקומות הכי אותנטיים ולא באתרי התיירות העייפים. הם יודעות ויודעים שלראות את אפריקה בעיניים של צלם טבע או את איסלנד באלו של צלם הנופים, היא חוויה שאי אפשר להסביר במילים. ולכן, בין אם אתם חובבי צילום או לא, המטיילות והמטיילים שאנחנו עובדים איתם הם אלו שמחפשים את חווית החיים, כזו שתישאר בזיכרון הרבה אחרי שהטיול נגמר. בין אם זה שיחה מרתקת עם חקלאי בחוות של קובה או מפגש עם יגוארים באמזונס – צלמים פשוט רואים יותר!

פוטוטבע: שייט של פעם בחיים עם חוויות בלתי נשכחות!

לסיכום, שייט לשפיצברגן הוא חוויה של פעם בחיים, אלא אם אתם הרפתקנים חובבי טבע שיכולים להרשות לעצמם לעשות זאת מספר פעמים. מדובר בשייט לאי מדהים ביופיו, שמספק את החוויה הקרובה והאיכותית ביותר למה שמוכר לכולנו כ”הקוטב הצפוני”. כך, לצד הפלגה מפנקת ומהנה במיוחד, תוכלו לצפות בקרחונים מרהיבים ביופיים, דובי קוטב לבנים, עופות ועוד זנים רבים של בעלי חיים אשר ייחודיים אך ורק לאזורים הקרים האלו.

ואיך מגיעים לכל זה? ובכן כמו שראינו היום, אצלנו בפוטוטבע תוכלו לבחור את אחד מתוך 3 סוגי ההפלגות שלנו, שיספקו לכם לא רק צפייה והפלגה באזור שפיצברגן, אלא גם פעילויות ואטרקציות בלתי נשכחות. כל זאת כמובן, יינתן לכם על ידי הצוות המקצועי והמנוסה ביותר שתוכלו למצוא מטעם פוטוטבע, שיסביר לכם, יראה לכם, יצלם איתכם ויהפוך לכם את החוויה לבאמת בלתי נשכחת.

אז קדימה, למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום!

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים!

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

סוגי חדרים פולר פיונייר

חדר טריפל - 3 משתתפים

מיטת קומותיים ומיטת יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 

6990$ למשתתף

חדר טווין - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

ספה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

מייבש שיער

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 7880$ למשתתף

חדר זוגי פרימיום - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

חלון 

שירותים ומקלחת פרטיים

 9820$ למשתתף

חדר סוויטה -2 משתתפים

מיטה זוגית

איזור ישיבה מרווח בתא

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 10920$ למשתתף

סוויטת הקפטן - 2 משתתפים

התא הכי גדול ומרווח

מיטה זוגית

סלון ישיבה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 12900$ למשתתף

 

תא יחיד פרימיום

מיטת קומותיים לשימוש יחיד

שולחן כתיבה 

ספה

מלתחה ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלון 

 16700$ לחדר