הרשמה לטיולים בתקופת הקורונה

אנחנו יודעים שמדובר בתקופה לא פשוטה, ויודעים שיש לכם חששות ושאלות. לכן, הנה כמה דברים שחשוב שתדעו על מדיניות ההרשמה ו הביטול שלנו:

ככלל, גם שלא בתקופת קורונה, אנחנו ב פוטוטבע איננו מאמינים בקנסות מיותרים עבור ביטולים. אנחנו מאמינים שמטיילים מרוצים הם מטיילים חוזרים, לכן, אנו גובים מהמטיילים שלנו רק את הנדרש מאתנו. לכל טיול מדיניות ביטולים משלו, הנובעת באופן ישיר ממדיניות הביטול של הספק המקומי וחברות התעופה.

אנו רואים כי אצל רבים מהספקים שלנו מתגברות ההזמנות לשנת 2021-2022 (באפריקה למשל, כבר ממש קשה למצוא חדרים פנויים לאורך שנת 2021), והסיבה היא שחברות טיולים רבות (וגם אנשים פרטיים) ברחבי העולם, מבקשות לשמור לעצמם את המקום כבר מעכשיו, מתוך ההבנה שברגע שיוסרו המגבלות, יהיה פרץ גדול של ביקוש מכל אותם מאות אלפים ומיליונים שישבו בבית ורק מחכים לשוב ולטייל שוב בעולם. ולכן חברות ופרטיים שומרים מתחילים לאגור מקומות.

יחד עם זאת, אנחנו וגם הספקים שלנו מבינים כי מדובר כעת בתקופה מאתגרת לכולנו. תקופה בה מטיילים רבים חוששים שיאלצו לבטל בגלל המצב הבלתי יציב.
לכן, בשיתוף פעולה עם כלל הספקים שלנו בעולם, פעלנו על מנת להשיג את תנאי התשלום המיטיבים ביותר ותנאי הביטול המקלים ביותר. כמו כן, למרות שמדיניות הביטול הרשמית מופיעה בדף של כל טיול, אנו מתחייבים כי נעשה כל שנוכל, כפי שעשינו עבור המטיילים שלנו ביותר מעשור שאנו פועלים, על מנת להשיג את מקסימום הגמישות עבורכם במידה ותאלצו לבטל.

במילים פשוטות – פשוט דברו איתנו ואנחנו מבטיחים לעשות כל מה שניתן, וזאת על מנת שנוכל לאפשר לכם לחזור לטייל ולעשות את מה שאתם אוהבים!

לחזרה לדף הטיולים הקרובים

Design Style Switcher