ספארי בקניה

ספארי צילום בקניה – בדגש מסאי מארה
אחד המסעות המרגשים שתחוו בחייכם!
מקום בו כל יום הוא חוויה חדשה

 הצטרפו לצלמי הטבע של פוטוטבע אל לב השמורות הכי פראיות של קניה. מסע לאוהבי בעלי חיים, נופים, צילום טבע. טבע אקשן, בלי בזבוזי זמן מיותרים. התנאים המפנקים, הרכבים המרווחים, ובייחוד צוות המדריכים המומחה של פוטוטבע – עושים את החוויה לחד פעמית.
הדרכת צילום צמודה מבית פוטוטבע – כדי שתחזרו עם התמונות והחוויות הטובות ביותר.

3.11.23-11.11.23 | בהדרכת ירין קליין

[/spb_icon_box]

ספארי עומק

7 ימים בשמורת המסאי מארה

רכבים מותאמים לצילום

שלושה מטיילים בלבד בג’יפ המיועד לשמונה

טיסות פנימיות

טיסות פנימיות ישר לשמורה ובחזרה -חסכון אדיר בזמן

פנסיון מלא

על בסיס פנסיון מלא

מסלול הטיול:

יום 1: תל אביב – קניה – מסאי מארה:
נמריא בטיסה מישראל. לאחר הנחיתה בקניה, נמשיך בטיסה פנימית לשמורת המסאי מארה (חסכון גדול בזמן נסיעה בדרכים), שם יפגוש אותנו הצוות המקומי ונמשיך למלון.

Keekorok lodge או דומה | Tipilikwan Mara Camp או דומה 

יום 2: מסארי מארה – אם כל השמורות:
לאחר השכמה מוקדמת, ארוזים בארוחות בוקר + ארוחות צהריים נצא לשטח ונתחיל את היום הראשון באחת השמורות הכי חזקות ופראיות בעולם הטבע – שמורת “מסאי מארה”.. שמה הוא שילוב שמם של שבט המסאי המקומי ונהר המארה העובר בשמורה. המסאי מארה, שנחשבת לאחת השמורות היפות  והמגוונות באפריקה והיא ביתם של כמעט 100 סוגים שונים של יונקים, קרוב ל400 סוגי ציפורים וכמובן חמשת הגדולים של אפריקה – הפיל, האריה, הקרנף, התאו האפריקאי והנמר. בשמורה גם חיים 5 זכרי צ’יטות אשר מסתובבים וצדים ביחד במהלך השנים האחרונות – מחזה נדיר ביותר! לאחר השקיעה, נשוב אל הלודג’ שלנו, הממוקם במיקום מצויין, ממש על גדת נהר הטאלק (אחד מאגני הניקוז המרכזיים של נהר המארה) לארוחת ערב ואם יותר לנו הזמן, שיעור צילום נוסף על מנת לשפר עוד יותר את הטכניקות שלנו בצילום בעלי חיים.

Keekorok lodge או דומה | Tipilikwan Mara Camp או דומה 

יום 3  – יום 7: שמורת מסאי מארה לעומק

נצא מדיי יום לפני הזריחה, כאשר האור הנמוך מאפשר לנו לצלם סילואטים (צלליות) של בעלי החיים במרחבים העצומים של השמורה, נחפש את משפחות האריות המפורסמות אשר מסתובבות באזורים הסלעיים (בשמורה יש את ריכוז האריות האפריקאים הגדול באפריקה), את הצ’יטות, הנמרים, הצבועים ואם יתמזל מזלנו נצפה לראות את החציה הגדולה של נהר המארה, אשר מדי שנה משמש מעבר גבול לעשרות אלפי גנו וזברות במהלך הנדידה הגדולה בין טנזניה לקניה. השהייה הארוכה בשטח השמורה, בשילוב המדריכים המיומנים, תאפשר לנו לחזות ברגעים פראיים שנלקחו ממש מסרט טבע של נשיונל גיאוגרפיק. לעת ערב, אם יותיר לנו הזמן והכוח, נתפנה למשוב עבודות, הרצאה או ערב של ביחד תחת שמיים עמוסי כוכבים, כמו שרק אפריקה יודעת להציע

Keekorok lodge או דומה | Tipilikwan Mara Camp או דומה 

יום 8 : יום אחרון בגן עדן של המסאי מארה – ניירובי
עם הזריחה, ארוזים בארוחת בוקר נצא לספארי נוסף ואחרון בשמורת “מסאי מארה”. לאחר מכן, נצא בטיסה פנימית (חסכון אדיר בזמן נסיעה בדרכים) אל עיר הבירה – ניירובי, משם נעלה אל הטיסה בחזרה לישראל.

תאריכים ומחירים:
3.11.23-11.11.23 | 6280 $ לאדם בחדר זוגי | בהדרכת ירין קליין

תוספת שדרוג לחדר יחיד:
790$

המסע כולל

ספארי עומק

7 ימים בשמורת המסאי מארה

טיסות בינלאומיות

טיסות בינלאומיות מישראל

טיסות פנימיות

טיסות פנימיות ישר לשמורה וחזרה – חסכון אדיר בזמן

מלונות

מלונות לודג’ים ברמה גבוהה

פנסיון מלא

פנסיון מלא. בהתאם לשעת נחיתה והמראה

ג'יפים מותאמים

ג’יפים מותאמים לצילום. שלושה מטיילים בג’יפ לשבעה

כניסות לשמורות

כניסות לשמורות ומסים

מפגש הכנה מקיף

כדי לצאת מוכנים כמו שצריך

ריינג'רים מומחים

רינג’רים מדריכים מומחים

לא כולל

  • ויזה לקניה (כ 100 דולר נכון ל פברואר 2023)
  • הוצאות אישיות: כביסה, אלכוהול, מזכרות וכ”ו
  • טיפ לנותני השירות והמדריכים
  • כל מה שלא מצוין בסעיף כולל

לוח טיסות

טיסה היוצאת בתאריך 3.11.23 בשעה 00:45 לפנות בוקר, מישראל לאדיס אבבה. נחיתה באדיס אבבה בשעה 6:05 בבוקר.
טיסת המשך יוצאת בתאריך 3.11.23 בשעה 8:15 בבוקר, נחיתה בקניה בניירובי בשעה 10:25 בבוקר.

טיסת חזור יוצאת בתאריך 10.11.23 בשעה 19:15 בערב משדה התעופה בניירובי, הטיסה נוחתת באדיס אבבה בשעה 21:25 בערב.
טיסת המשך יוצאת בתאריך 10.11.23 בשעה 23:55 בלילה, נוחתים בארץ בשעה 3:00 לפנות בוקר ב11.11.23

על המדריך  – ירין קליין

אחד מצלמי הטבע הטובים בישראל. מומחה ליונקים הגדולים ולטורפים. עבודותיו זוכות הפרסים הופיעו בכתבות רבות ברחבי העולם. משמש כיום כשגריר של חברת f-stop.

“יצאתי למסע של 9 ימים בקניה. מסע שאני אפילו לא בטוחה שאני יכולה להעביר במילים. למה זה נקרא פרו? כי קיבלנו תנאים מטורפים של צילום. המהות של המסע הייתה צילום חיות בר בשמורת המסאי מארה שבקניה. או במילים אחרות – הגשמתי את חלום הילדות שלי. חלום ברמה כזו שברגע שאני כותבת את זה, העיניים שלי דומעות כי אני עוד לא מעכלת. אף פעם לא יצאתי לאפריקה בחיי, ואף פעם לא יצא לי להיות נוכחת מול טבעי פראי ואמיתי שכזה. מאז ומתמיד רציתי להיות צלמת של נשיונל גיאוגרפיק, אבל זה תמיד נשאר בתור איזו פנטזיה מתוקה ואני רק טעמתי קצת מסביבה. אז הפעם, בזכות המסע הזה, בזכות ירין, הצלחתי לטעום  מהפנטזיה הזו. נכון שאני לא עובדת עבור נשיונל גיאוגרפיק אבל בהחלט חוויתי מה הם חווים, או לפחות טעמתי ביס בשרני מהחוויה הזו. יצאתי עם מלא חששות, בלי שום שמץ של מושג מול מה אני הולכת להתמודד ומה שנקרא – עפתי לגמרי”

⭐⭐⭐⭐⭐

ליהי דינאי 

משפחת פוטוטבע

צוות של יותר משלושים מדריכים מומחים, אנו עובדים עם הספקים הטובים והבטוחים ביותר בתחומם בכל מדינה עם דגש גדול על ספקים ירוקים. כל טיול נבחר בקפידה ונבנה עם אנשי מקצוע מומחים  (צלמים, ביולוגים, זיאולוגים, אנתרופולוגים ועוד) , ארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר ומעל הכל – צוות מקצועי שילווה אתכם בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם למסע הבא שלכם – מסע חוויתי, מיוחד, מסעיר –  שישאר אתכם  הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

תנאים כלליים - חשוב לקרוא

 ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כל כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.

הכנות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע הנדרש להם ולהיערך להכנות אלו טרום ההרשמה. מחובתו של כל נוסע לבדוק באופן אישי אילו חיסונים נדרשים ואילו תרופות ופריטים מותר להכניס למדינות היעד (פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות           כמו כן, תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).  מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי. יש להצטייד בדרכון לתוקף לפחות לחצי שנה קדימה (ממועד יציאת המסע) + שני דפים ריקים. הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית ואו תעודת התחסנות כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.

סיכונים: כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה הינם מרוחקים או שאינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. המסע אליו אתה עומדת להירשם כולל פעילויות אתגריות שונות. לרבות אך לא מוגבל ל: נסיעה בג’יפים, קרובה לבעלי חיים, תנאי מזג אוויר קיצוניים וכ”ו. כפי שניתן לצפות במסע  שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך וחשוב להיות מודע לסכנות אלו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע הספציפי אליו נרשם והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית ונפשית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני ההרשמה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול.


פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו.  ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון. אנו כמובן נעשה מאמץ לפעול לפי הלו”ז שפורסם אך יתכנו בו שינויים מסיבות שונות. סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים.

הגבלת משקל בטיסה הפנימית: עד 20 קילו

יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. מספר המדריכים ייקבע לפי כמות המטיילים. במקרים חריגים ביותר זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני הטיול. צוות ההדרכה המקומי דובר אנגלית.

לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל.  במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע. פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה.

חשוב לקרוא את התנאים הכלליים לכלל הטיולים כאן

Design Style Switcher