Kenya Pro Ya

ספארי צילום בקניה – בדגש מסאי מארה
אחד המסעות המרגשים שתחוו בחייכם!
מקום בו כל יום הוא חוויה חדשה

 

 הצטרפו לצלמי הטבע של פוטוטבע אל לב השמורות הכי פראיות של קניה. מסע לאוהבי בעלי חיים, נופים, צילום טבע. טבע אקשן, בלי בזבוזי זמן מיותרים. התנאים המפנקים, הרכבים המרווחים, ובייחוד צוות המדריכים המומחה של פוטוטבע – עושים את החוויה לחד פעמית.
הדרכת צילום צמודה מבית פוטוטבע – כדי שתחזרו עם התמונות והחוויות הטובות ביותר.

 

9.11.2022 | 9 ימים | בהדרכת ירין קליין | 5680$

למה טיול צילום של פוטוטבע?
– 7 ימים בשמורת המסאי מארה הפראית – הכי קרוב לטבע שאפשר
– הדרכה אישית של צלם טבע בכיר מצוות פוטוטבע, שיעזור לכם לחזור לא רק עם התמונות החזקות ביותר, אלא גם עם ידע לכל החיים.
– פנסיון מלא ומלונות מצויינים
– ריינג’רים מומחים
– 3 מטיילים בג’יפ של 8, שיהיה נוח לצפות ונוח לצלם
– ימים מלאים בשטח – מספיקים לחוות הרבה יותר
– דגש על הרצאות, משוב עבודות ותוכן מעשיר במהלך המסע
– טיול שנבנה תוך התחשבות בלוקיישנים המיוחדים, שעות האור, מיקום בעלי החיים
– ניסיון ושקט נפשי של חברת טיולי הצילום הגדולה בישראל

על המדריך - ירין קליין

ירין קליין
אחד מצלמי הטבע הטובים בישראל – מומחה לטבע האפריקאי. מדריך בכיר בפוטוטבע ובגליץ, בית הספר לצילום הגדול בישראל. כמדריך, בעל ניסיון בהדרכת אלפי מטיילים ותלמידים, מסע עם ירין הוא לא רק טיול, אלא חוויה לימודית של ממש שתלמד אתכםן לחשוב כמו צלמי טבע. לאינסטגרם של ירין 

יום 1 : הגעה – ניירובי

לקראת שעות הבוקר המאוחרות ננחת בעיר הבירה של קניה – ניירובי. משם ניסע  לשמורת המסאי מארה, כבר באותו היום אנו ישנים בלודג׳ בשמורה!

Tipilikwani Mara Camp או דומה

יום 2 :  שמורת המסאי מארה 

לאחר השכמה מוקדמת, ארוזים בארוחות בוקר+ ארוחות צהריים נצא לשטח ונתחיל את היום הראשון באחת השמורות הכי חזקות ופראיות בעולם הטבע – שמורת “מסאי מארה”.. שמה הוא שילוב שמם של שבט המסאי המקומי ונהר המארה העובר בשמורה. המסאי מארה, שנחשבת לאחת השמורות היפות  והמגוונות באפריקה והיא ביתם של כמעט 100 סוגים שונים של יונקים, קרוב ל400 סוגי ציפורים וכמובן חמשת הגדולים של אפריקה – הפיל, האריה, הקרנף, התאו האפריקאי והנמר. בשמורה גם חיים 5 זכרי צ’יטות אשר מסתובבים וצדים ביחד במהלך השנים האחרונות – מחזה נדיר ביותר!
לאחר השקיעה, נשוב אל הלודג’ שלנו, הממוקם במיקום מצויין, ממש על גדת נהר הטאלק (אחד מאגני הניקוז המרכזיים של נהר המארה) לארוחת ערב ואם יותר לנו הזמן, שיעור צילום נוסף על מנת לשפר עוד  יותר את הטכניקות שלנו בצילום בעלי חיים.

Tipilikwani Mara Camp  או דומה

 

יום 3 – 7 : המסאי מארה לעומק

נצא מדיי יום לפני הזריחה, כאשר האור הנמוך מאפשר לנו לצלם סילואטים (צלליות) של בעלי החיים במרחבים העצומים של השמורה, נחפש את משפחות האריות המפורסמות אשר מסתובבות באזורים הסלעיים (בשמורה יש את ריכוז האריות האפריקאים הגדול באפריקה), את הצ’יטות, הנמרים, הצבועים ואם יתמזל מזלנו נצפה לראות את החציה הגדולה של נהר המארה, אשר מדי שנה משמש מעבר גבול לעשרות אלפי גנו וזברות במהלך הנדידה הגדולה בין טנזניה לקניה. השהייה הארוכה בשטח שבילוב המדריכים המיומנים, תאפשר לנו לחזות ברגעים פראיים שנלקחו ממש מסרט טבע של נשיונל גיאוגרפיק. לעת ערב, אם יותיר לנו הזמן והכוח, נתפנה למשוב עבודות, הרצאה או ערב של ביחד תחת שמיים עמוסי כוכבים

Tipilikwani Mara Camp או דומה

.

יום 8 : יום אחרון בגן עדן של המסאי מארה – ניירובי

עם הזריחה, ארוזים בארוחת בוקר נצא לספארי נוסף ואחרון בשמורת “מסאי מארה”. לאחר מכן, נצא אל עיר הבירה – ניירובי, משם נעלה אל הטיסה בחזרה לישראל.

ב31.10 יצאתי למסע של 9 ימים בקניה. מסע שאני אפילו לא בטוחה שאני יכולה להעביר במילים. פוטוטבע מסעות בעולם הוציאו מסע שנקרא קניה פרו בהדרכה של ירין קליין המדהים.

למה זה נקרא פרו? כי קיבלנו תנאים מטורפים של צילום.

המהות של המסע הייתה צילום חיות בר בשמורת המסאי מארה שבקניה.
או במילים אחרות – הגשמתי את חלום הילדות שלי. חלום ברמה כזו שברגע שאני כותבת את זה, העיניים שלי דומעות כי אני עוד לא מעכלת. אף פעם לא יצאתי לאפריקה בחיי, ואף פעם

לא יצא לי להיות נוכחת מול טבעי פראי ואמיתי שכזה. מאז ומתמיד רציתי להיות צלמת של נשיונל גיאוגרפיק, אבל זה תמיד נשאר בתור איזו פנטזיה מתוקה ואני רק טעמתי קצת מסביבה. אז הפעם, בזכות המסע הזה, בזכות ירין, הצלחתי לטעום  מהפנטזיה הזו. נכון שאני לא עובדת עבור נשיונל גיאוגרפיק אבל בהחלט חוויתי מה הם חווים, או לפחות טעמתי ביס בשרני מהחוויה הזו.

יצאתי עם מלא חששות, בלי שום שמץ של מושג מול מה אני הולכת להתמודד ומה שנקרא – עפתי לגמרי.

ליהי דינאי – קניה פרו

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

לוח טיסות

יעד המראה

יעד נחיתה

תאריך

שעת המראה

שעת נחיתה

תל אביב

אדיס אבבה

09.11.2022
00:45
6:05

אדיס אבבה

ניירובי

09.11.2022
8:15

10:25

חזור

ניירובי

אדיס אבבה

16.11.2022
19:15

21:25

אדיס אבבה

תל אביב

16.11.2022
23:55
3:00 +1

פרטים חשובים

עלות

5680$

עלות ללא טיסה 

5090$
 

חדר יחיד
 

תוספת של 750$
בכפוף לאישור

כולל

- טיסות בינלאומיות כולל כל המסים

- לודג'ים ברמה גבוהה

- הדרכת צילום אישית של צלם טבע בכיר מצוות פוטוטבע

- כלכלה מלאה (בהתאם לשעת המראה ונחיתה)

- ריינג'רים מומחים דוברי אנגלית

- רכבים ברמה גבוהה. שלושה משתתפים בג'יפ המיועד לשמונה

- כל הכניסות לשמורות והמסים

- כל העברות

- מפגש הכנה מקיף.

לא כולל

- ויזה כניסה לקניה המשולמת בכניסה

- טיפים לנותני השירותים והמדריכים

- הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות.

- ביטוח מכל סוג.

- בדיקת קורונה במידה ונדרש

- כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳.

תנאי ביטול

בהתאם להוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה.

ביטול עד 110 ימים – לפני היציאה ללא דמי ביטול


ביטול בין 109 ימים ל 90 ימים – 30% דמי ביטול


ביטול בין 89 ימים ל 65 ימים – 50% דמי ביטול


ביטול מ64 ימים לפני היציאה  – ללא החזר

חישוב ימי הביטול על פי ימי עסקים

לחצו כדי לקרוא על מידניות הביטולים בתקופת הקורונה

משפחת פוטוטבע

צוות של יותר משלושים מדריכים מומחים, אנו עובדים עם הספקים הטובים והבטוחים ביותר בתחומם בכל מדינה עם דגש גדול על ספקים ירוקים. כל טיול נבחר בקפידה ונבנה עם אנשי מקצוע מומחים  (צלמים, ביולוגים, זיאולוגים, אנתרופולוגים ועוד) , ארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר ומעל הכל – צוות מקצועי שילווה אתכם בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם למסע הבא שלכם – מסע חוויתי, מיוחד, מסעיר –  שישאר אתכם  הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

תנאים כלליים

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה
לקריאת התנאים הכללים לחץ כאן
בהרשמתך לטיול, הינך מאשר כי קראת והסכמת על כל הסעיפים בדף זה

תנאי ביטול

חישוב הימים לדמי הביטול מתבצע על פי ימי עבודה א-ה. לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים

ביטוח נסיעות: חובה לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול אליו נרשמת הכוללת, בין השאר: ביטוח אישי, מטען, רפואי אתגרי מלא הכולל חילוץ ממקומות נדחים ומסוכנים והמשך טיפול ישיר בארץ וכן כיסוי ביטול והפסקת נסיעה.  פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי למטיילים. על המטיילים לרכוש כיסוי ביטוחי מלא לכל הפעילות הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות וביטוח רפואי. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים וחשוב מאוד להסדיר עניין זה בהקדם.

מומלץ מאוד לרכוש ביטוח מיד עם ההרשמה כדי לא להפסיד כספים במקרה של ביטול בנסיבות הכרחיות, כמפורט בפוליסת הביטוח שנרכשה

טיול בתקופת קורונה אפשרי אך מורכב. יש לדעת כי התנאים והרגולציות משתנים כל הזמן. אלו עלולים לכלול בידוד עם החזרה לארץ ו או בארץ היעד, הצגת אישורים או בדיקות רפואיות שונות, סירוב או עיכוב בכניסה למדינת היעד או בחזרה ארצה, שינויים והתאמות בטיול. כמו גם, המטיילים מכירים בעובדה כי קיים סיכוי להידבק בקורונה וכי הם מבינים את הסיכון וכי פוטוטבע לא תוכל לצאת באחריות לכך.

יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.

מספר המדריכים עלול להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה.

במקרים חריגים זהות המדריך עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.

סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים.

כבכל נסיעה, נדרשות הכנות, כגון חיסונים. פוטוטבע אינה יכולה לספק כל מידע רפואי. על כך יש להתייעץ עם מרפאת המטיילים הקרובה לאזור מגוריכם.

העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.

כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה אינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך. כגון מזג אוויר קיצוני וקשה, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וכ”ו. כמו גם, תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים ובפעילות יומיומית. אלו עלולים לגרום לפגיעה חמורה ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול באשר לאלו וכמו כן לרכוש ביטוח רפואי מתאים

הטיול מתאים לצלמים חובבים ומקצוענים כאחד. אנשים שאינם מצלמים ורוצים לחוות את הטבע במלוא עוצמתו מוזמנים, אך צריכים להבין את המשמעויות של אופי הטיול.

תוכן הפעילויות, הביקורים והסדר שלהם יקבע על ידי המדריכים תוך התחשבות בתנאי הדרך, מזג האוויר ודברים נוספים. כמו כן,  התנאים עלולים להיות שונים מהמקובל במדינות המערב ותשתיות ישנות או תקלות הן עניין שבשגרה. הכל בדרך כלל נפתר עם קצת סבלנות ורוח טובה.

תיאום ציפיות חשוב! צוות פוטוטבע ומארגני המסע אינם יכולים להבטיח לצפות או לצלם בעל חיים כזה או אחר: פוטוטבע אינה אחראית על מזג אוויר,מצב הגשמים ועד להחלטות בעלי החיים ומיקומם. כמובן שנעשה את הכל למען הצלחת המסע ושביעות רצון המשתתפים בו.

 

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

Design Style Switcher