אנטארקטיקה

טיול לאנטארקטיקה
הפלגת פוטוטבע מיוחדת לאנטארקטיקה עם טיסה מעל מיצרי הדרייק

בעונה הטובה ביותר
טיול לאנטארקטיקה  – מסלול חוג הקוטב הדרומי  01.01-10.01.2024

בהדרכת צלם הטבע הבכיר רועי גליץ

מושבות ענק של פינגוונים, מאות לוויתנים, כלבי ונמרי ים, ציפורים מאינספור סוגים וכמובן, קרחוני ענק בגווני כחול עמוקים. כל אלו ועוד, יחכו לכם במסע שלנו אל היבשת השביעית.

היא תמיד לכדה את דמיונם של בני האדם ומגלי הארצות הגדולים: משקלטון ועד לסקוט ואמונדסן. כולם נדלקו מהרעיון של הלא-נודע, כיבוש קצהו הדרומי של העולם. חלקם אף מסרו את חייהם בשביל כך. זו היבשת הקיצונית ביותר בעולמנו, ועדיין היא אוחזת בקסם שמושך את אלו שכבר ראו הכל, כמעט… אנחנו מזמינים אתכם להרפתקה של פעם חיים, לטייל בביבשת המיוחדת ביותר בעולם.

להורדת חוברת מידע דיגיטלית על המסע
cloud download icon

כולל הדרכת צמודה מבית פוטוטבע – כדי שתחזרו עם התמונות והחוויות הטובות ביותר.

כל התמונות בעמוד זה צולמו על רועי גליץ באנטארקטיקה

למה עם פוטוטבע?

message icon
טיסה פרטית
 מעל מייצרי הדרייק

sign icon
הכי מודרך
הדרכה בעברית וצוות מדהים של מרצים ומרצות בנושאי טבע, בעלי חיים, נופים והיסטוריה

facebook like icon
ניסיון ושקט נפשי בטיול עם החברה הגדולה והמובילה בישראל לטיולים לקטבים

people icon
ספינה קטנה
רק 65 משתתפים

תוכנית המסע

 1.1.2024. יום 1: הגעה לפונטה ארנס

יש להגיע לפונטה ארנס לפני השעה 14:00 , כאן הצוות היקר שלנו יפגוש אתכם ויעביר אתכם למלון בו נישן. היום אנחנו נעביר תדריכי חובה של בטיחות והרצאת היכרות/מבוא עם האוניה שלנו ומה שהולך לקרות בימים הקרובים . בערב נאכל ארוחת ערב חגיגית (כלולה) , ונרים כוסית לכבוד ההפלגה שלנו . לינה במלון קאבו דל הורנוס.

2.1.2024. יום 2: ההרפתקה מתחילה

אנחנו היום נתחיל את ההרפתקה שלנו עם טיסה בת שעתיים מפונטה ארנס לקינג ג׳ורג׳ איילנד במטוס אותו אנו חוכרים. עם ההגעה שלנו והליכה קצרה מהמנחת ועד לחוף הים, שם סירות הזודיאק יקפיצו אותנו לאוניה שלנו – הבית למשך ההפלגה. היום כבר נפליג דרומה אל עבר המושבות הגדולות של הפינגווינים. אם הטיסה תהיה כמתוכנן בשעות הבוקר, נשאוף כבר אחר הצהריים לרדת לאחד החופים באיי שטלנד הדרומיים עם מושבה של 4000 פינגווינים לבני אוזן . במהלך הלילה נחצה את מיצרי ברנספילד ליעד הבא . לינה על האוניה

 3.1.2024. יום 3: מגלים את אנטארקטיקה

כבר בבוקר נהיה במפרץ קסום שמהווה בית למגוון מינים של כלבי-ים ופינגווינים. במהלך ארוחת הצהריים נפליג דרומה למפרץ ווילהלמינה הידוע באוכלוסיות הלווייתנים הגדולות שמגיעות לסעוד כאן והתכנון הוא לרדת לזודיאקים לקראת השקיעה ולאחר מכן לחזור לאוניה לישון. בלילה נפליג לכיוון דרום . לינה באוניה

4.1.2024. יום 4: המושבות הדרומיות

בבוקר נגיע לתעלת למייר, אחד המקומות היפים ביותר באנטארקטיקה ונחצה אותה בהפלגה עם נופים עוצרי נשימה, לקראת צהריים נרד לחוף באי פטרמן, שם נמצאות המושבות הגדולות ( של הפינגווין האדלי הקשוח (תמונה 3 לצד פינגווין לבן אוזן. כולם מגדלים את הצאצאים שלהם שכבר גדלים במהירות . נחזור לצהריים באניה ונחקור את האיזור המפורסם בתור מוקד משיכה ללווייתנים ולכלבי ים נמריים. אחר הצהריים ובלילה נמשיך להדרים לכיוון חוג הקוטב הדרומי! לינה באניה.

5.1.2024. יום 5: קרסיטל סאונד והקוטב הדרומי

במהלך הלילה נחצה את קריסטל סאונד המפורסם וכאן ישנם מפרצונים רבים ואיים מלאים בבעלי חיים, וכמובן קרחונים ענקיים שממלאים את המים בהם אנחנו מפליגים. נרד לחופים במהלך היום לפי פעילות בעלי החיים באיזור זה . מעטות מאוד הן האוניות שיורדות כה דרומה, ולכן יש לנו חופש פעולה גדול . בערב, אנחנו כבר נהיה בנקודה הדרומית ביותר של מסלולינו – האיים אדלייד ודטייל. האיים האלו היו בית של תחנות מחקר שכבר ננטשו ובאיזור ניתן גם למצוא את המושבות הדרומיות ביותר של הקורמורנים והפינגווינים האדליים . הלילה השמש כבר לא תשקע כשאנחנו חוצים את חוג הקוטב. נלך לישון לאחר חצות ובמהלך הלילה נפליג צפונה . לינה באניה.

6.1.2024. יום 6: פורט צ׳ארקוט ופלנדרס ביי

אחרי ארוחת בוקר קצת מאוחרת (בכל זאת, נשארנו ערים עד מאוחר אמש) , נגיע למפרץ יפהפה שנקרא פורט צ׳רקוט באי בות׳ ונרד לחופים מלאי פינגווינים ומקום של טרק הליכה נהדר למי שרוצה. במהלך ארוחת הצהריים נפליג צפונה למפרץ פלנדרס, אליו נגיע בשעות אחר הצהריים המאוחרות, ואם הקרח יאפשר – נוריד סירות זודיאק מכיוון שבמהלך הפעמים הקודמות שלנו שם, צילמנו עשרות לווייתנים במפרץ . השייט בסירות הזודיאק יימשך מספר שעות, בהתאם לאקשן שנמצא במפרץ העמוק הזה . בלילה נפליג למפרץ ניקו . לינה באוניה

7.1.2024. יום 7: מפרץ ניקו והאיים הצפוניים

בבוקר כבר נהיה במפרץ ניקו המפורסם , שם נרד ליבשה באחד המקומות היפים ביותר באנטארקטיקה. למעוניינים בטיפוס הרים, יש מסלול מרהיב לתצפית על הנוף, ולמעוניינים בבעלי החיים – מאות פינגווינים וכלבי ים מבלים בחופי המפרץ. במהלך הצהריים נפליג לכיוון האי קאוורוויל, שם נרד לחוף לצפייה בהמוני בעלי חיים בנופים נהדרים. נחזור לארוחת ערב באוניה ונרד (Orne) ונפליג לתוך מפרץ אורן לצילום פינגווינים מסוג רצועת הסנטר בתאורת ערב. במהלך (Chinstrap) הלילה נפליג לכיוון איי שטלנד הדרומיים . לינה באוניה.

8.1.2024. יום 8: איי שטלנד הדרומיים

אחרי ארוחת הבוקר ניכנס דרך ״המפוח של נפטון״ ללב הר הגעש עם האוניה שלנו. נטייל על החוף ונלמד על המושבה שהיתה כאן ועל שתי ההתפרצויות הגעשיות הגדולות שהיו כאן במהלך המאה ה 20- . יש אפשרויות צילום מרובות, כמו גם מסלולי הליכה לכיוון ״החלון של נפטון״ ובין המבנים המשומרים. למי שמעוניין/ת לשחות , כאן זה מקום מעולה לעשות זאת. מכאן נפליג להאלף מון איילנד, אי בצורת חצי ירח, אליו נגיע בערב, למושבות ענקיות של פינגווין רצועת-הסנטר, כמו גם מגוון כלבי ים, דובי ים ולעיתים גם פילי ים . במהלך הלילה נפליג לכיוון קינג ג׳ורג ׳ איילנד . לינה באוניה .

9.1.2024. יום 9: קינג ג׳ורג׳

בבוקר נגיע לקינג ג׳ורג׳ איילנד, כנראה מאוד עייפים אחרי לו״ז מאוד עמוס בפעילויות, חוויות והתרגשויות. בתיאום עם צוות המטוס, נדע את לוח הזמנים של הירידה לחוף והתארגנות לקראת הטיסה חזרה. אם הטיסה תצא אחר הצהריים, ננצל עוד את הבוקר לירידה אחרונה לחוף לצילומים, ואם לא יהיה לנו זמן – אז נרד ונלך דרך הבסיס הצ׳יליאני לכיוון המנחת אליו הגענו ביום הראשון ונמריא חזרה לפונטה ארנס . במהלך הטיסה של השעתיים, נראה את הגלים הסוערים של מיצרי הדרייק ממעוף הציפור בזמן שנאכל ונשתה בנוחות. אחרי הנחיתה, נעבור עם אוטובוסים חזרה לבית המלון שלנו לרגיעה של סוף הטיול . לינה – קאבו דל הורנוס, פונטה ארנס .

10.1.2024. יום 10: נפרדים מגן עדן

אחרי ארוחת בוקר, תהיינה העברות לשדה התעופה של פונטה ארנס שם תוכלו להמשיך את מסעכם הביתה, או שתחליטו להמשיך ולגלות את המיטב שיש לארץ האש ונופי הבראשית של דרום צ׳ילה להציע לכם .

אם אתם מעדיפים להמשיך ולגלות את האיזור המדהים הזה, יש לנו בשבילכם סדנאות מרהיבות והצעות לסיורים מופלאים באיזור.

 

הלוז הנ”ל הינו כהצהרת כוונות – כפוף לשינויים בעקבות מזג אוויר, החלטת הצוות המקומי והקפטן ודברים נוספים

חדרים | עלות

סוג חדר

תיאור החדר

עלות לאדם

תא לשלושה משתתפים: שתי מיטות נפרדות תחתונות ועוד אחת עליונה, חלון, פינת ישיבה, שירותים ומקלחת פרטיים

אזל

תא לשני משתתפים: שתי מיטות נפרדות (לא קומותיים) או מיטה זוגית אחת. חלון, פינת ישיבה, שירותים ומקלחת פרטיים 

18495$ לאדם 

תא ליחיד: מיטת יחיד. חלון, פינת ישיבה, שירותים ומקלחת פרטיים 

26395$ לאדם 

חדר לשלישייה

חדר לזוג

חדר ליחיד

ספרייה

כל החדרים כוללים שירותים פרטיים וחלון

המסע כולל

טיסה פנימית

טיסת צ׳ארטר מיוחדת מפונטה ארנס לקינג ג׳ורג׳ איילנד וחזרה שתחסוך לנו זמן בים הכי סוער בעולם

הפלגה באונייה

הפלגה באוניה אושן נובה, עליה לאוניה ביום 2, ירידה מהאוניה ביום 9

סיורים ותוכן עשיר

כל סיורי החוף המודרכים, הרצאות ובידור על גבי האוניה

מלון בפונטה ארנס

יום 1 +8 – לינה במלון בפונטה ארנס + העברות

הדרכה של רועי גליץ

הדרכה גיאוגרפית וצילומית של צלם הטבע הבכיר רועי גליץ

אישורים והיטלים

כל האישורים והמיסים לביקור ב אנטארקטיקה

מפגש הכנה וסיכום מקיף

מפגש סיכום והכנה מקיפים שיועברו בזום

צוות מדריכים מקומיים

צוות עשיר של מדריכים ומדריכות מקומיים מומחים לאזור

לא כולל

טיסות בינלאומיותֿ
ארוחות ערב בפונטה ארנס .
צריכת שתיה ותוספות מעבר לכלול בהפלגה
טלפון, אינטרנט לוויני .
ביטוח מכל סוג
טיפים לצוות
כל מה שלא מצויין בסעיף הכלול.

המדריך שלכם-  רועי גליץ

זה יותר מעשור שרועי נחשב כאחד מצלמי הטבע ומובילי מסעות הצילום הטובים בעולם. צילומיו התפרסמו בין השאר בנשיונל גיאוגרפיק, בי.בי.סי, ניקון פרו ועוד. משמש כשגריר של ארגון גרינפיס לקוטב, ונחשב מרצה בינלאומי מבוקש בנושא טבע שימור סביבה. מייסד כנס הצילום של ישראל ובעלים של בית הספר לצילום הגדול בישראל – גליץ. בשנת 2022, נבחר לכהן כשגריר ניקון אירופה.

אל מדריכי הצילום שלנו יצטרפו צוות מדהים של מומחים מקומיים, כולל אנשים שגרו כאן שנים ופרסמו מחקרים מובילים בעולם.

“הטיול באנטרקטיקה היה יוצא דופן בכל הרמות. הארגון שלכם היה מושלם ומפנק. אין מילים.”

אורית גבע
⭐⭐⭐⭐⭐

“נופים עוצרי נשימה, שלושה סוגים של פינגווינים, שלושה סוגי לוויתנים (אפילו בזמן הארוחה שלהם!), כלבי ים, דובי ים ונמר ים, אינספור ציפורים, קרחונים. שום תמונה לא תצליח להעביר את זה…”

גבריאל עמרם
⭐⭐⭐⭐⭐

“איזה כיף היה. שאפו ענק על האירגון היה שלמות. מבחינת הכל. חוויה שאי אפשר להעביר במילים ואתם הפכתם אותה ליותר ממושלמת. תודה ❤️” עידית פרופטה רון

עידית פרופטה רון
⭐⭐⭐⭐⭐

 

היתרון העצום של הטיסה:למזלנו, אין סיבה שתצטרכו לגלות בעצמכם את מעבר דרייק הידוע לשמצה בגליו העצומים, אשר הוא אחד המקומות הסוערים בעולם. במקום לחצות את מעבר דרייק יומיים וחצי לכל כיוון, עם בזבוז של זמן ואנרגיה, אנחנו פשוט נטוס מעל מיצרי דרייק במשך שעתיים קלילות במטוס שאנחנו חוכרים במיוחד עבור הטיול הזה! האוניה שאנו חוכרים, האושן נובה, תמתין לנו בסמוך למנחת הייעודי בקינג ג׳ורג׳ איילנד ולאחר הליכה קצרה, נעלה על סירות הזודיאק שיקפיצו אותנו לאוניה – הבית שלנו למשך ההפלגה הקסומה הזו.

 

למה איתנו?אם כבר נוסעים עד אנטארקטיקה, חשוב לעשות את זה באופן שמאפשר את ההזדמנויות הטובות ביותר, העצמאות הגדולה ביותר, מבלי לבזבז זמן על המקומות הפחות מעניינים, וכמובן – הקרבה הגדולה ביותר לבעלי החיים ולטבע. זה לא קרוז, עם מאות משתתפים. המשמעות של כמות משתתפים קטנה  היא זמן ארוך עם בעליי החיים, קרבה והזדמנות לתמונות הטובות ביותר.

פעילויות נוספות בזמן ההפלגה

שחייה במים של אנטארקטיקה

אחת החוויות הכי מעוררות היא הטבילה במים של
אנטארקטיקה! אנחנו נמצא מקום בטוח, שם כל מי
שבעניין ילבשו את בגדי הים ויקפצו למים לשחייה
קצרה. אסור להיות במים מעל דקה עקב חשש מובן
להיפורטרמיה
*תוספת פעילות שחייה – חינם | הרשמה על הספינה

קייאקים באנטארקטיקה

דמיינו לכם את קול אדוות המים מתנפצים על הקייאק
שלכם ושקט מוחלט מסביב. לחישת פצפוצי בועות
האוויר שלכודות בקרחונים ומשתחררות עם הפשרת
הקרח וקריאות הפינגווינים ממלאות את האוויר. החוויה
של הקייאקים באנטארקטיקה היא חופש וחיבור עם
הים ואנטארקטיקה .
*תוספת מסלול קייאקים – 895$ – מוגבל ל 10- בלבד
יש להירשם מראש אצל צוות פוטוטבע

טיפוס הרים עם נעלי שלג

״ההרים קוראים לי, לכן אני מטפס״. מסלולי הליכה בהן
נטפס על פסגות הצוקים שמשקיפים על הפיורד ,
יעניקו לנו גם מתיחת רגליים הגונה – וגם נקודת תצפית
חסרת תקדים על הנוף המופלא של אנטארקטיקה .
במקומות בהם השלג עמוק, נצייד אתכם בנעלי שלג
מיוחדות הנדרשות להליכות מסוג זה .
תוספת פעילות טיפוס הרים – 85 דולר. מוגבל ל 20- בלבד.
ההרשמה ותשלום על האוניה עצמה

סדנאות צילום נוף ובעלי חיים

צוות המדריכים המדהים והמנוסה שלנו, ידריך אתכם
בסודות צילום הטבע וכמובן שיהיה זמין לכם במשך כל
ההפלגה לשאלות, הכוונות וטיפים מעשיים לצילום
טבע. כמובן שזה מתאים במיוחד לבעלי מצלמות
מקצועיות, אבל גם אם יש לכם רק סמארטפון, עדיין
נדאג שתצאו עם תוצאות מעולות. נרד לחוף בכל
הזדמנות מתאימה – לרבות לצילומי שקיעה!
תוספת מסלול צילום – חינם – מוגבל ל 40- בלבד.

על הצוות שלנו

צוות של יותר משלושים מדריכים מומחים, אנו עובדים עם הספקים הטובים והבטוחים ביותר בתחומם בכל מדינה עם דגש גדול על ספקים ירוקים. כל טיול נבחר בקפידה ונבנה עם אנשי מקצוע מומחים  (צלמים, ביולוגים, זיאולוגים, אנתרופולוגים ועוד) , ארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר ומעל הכל – צוות מקצועי שילווה אתכם בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם למסע הבא שלכם – מסע חוויתי, מיוחד, מסעיר –  שישאר אתכם  הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

תנאים כלליים

 

העברה בנקאית/ כרטיס אשראי.
פרטי העברה: פוטוטבע בע”מ | בנק הפועלים | סניף 537 | חשבון 210210
עם ההרשמה: יש לשלם 3000  דולר דמי הרשמה
עד 1.2.2023  : יש לשלם לפחות 40 אחוז מעלות המסע
עד ה 1.6.2023: יש לשלם לפחות 60 אחוז מעלות המסע
עד 1.8.2023  : יש לשלם לפחות 100 אחוז מעלות המסעסכום החיוב יעשה בשקלים (או במט”ח בכפוף לאישור) על פי שער העברות והמחאות ביום שקדם ליום תחשיב התשלום. (אמריקן אקספרס או כרטיס תייר בתוספת של עמלת אשראי)
בהתאם להוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה:
מרגע ההרשמה ועד ה 1.2.2023 – זיכוי מלא אך ללא דמי ההרשמה
מה2.2.2023 ועד ה 1.6.2023 – 40% דמי ביטול
מה2.6.2023 ועד ה 1.8.2023 – 60% דמי ביטול
לאחר ה 2.8.2023- דמי ביטול מלאים
אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי.

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים. כמו כן, כל הנושא הביטוחי נשוא הסכם זה מוסדר במסגרת של מפעילת השייט וכל טענה בנושא זה תופנה ישירות אליה.

הכנות רפואיות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע ולהיערך להכנות אלו. פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות כאן

כמו כן, מצ”ב תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).

 • הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית כתנאי כניסה לצ’ילה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
 • מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי כאן.
 • יש להגיע לפונטה ארינס לא יאוחר מ 14:00 בצהריים שעון מקומי ביום 1 למסע. איחור לא יאפשר השתתפות במסע ולא יתאפשר זיכוי. מומלץ לקחת זאת בחשבון בבניית לוח הטיסות. באותו היום ייערך תדריך בטיחות. ההשתתפות חובה. ביום 8, לא מומלץ לא מומלץ לקבוע תוכניות אלא משעות הערב, עקב איחור אפשרי בטיסה חזור.
 • במהלך הטיול תתקיים הליכה של כ 2 קילומטרים על משטח שטוח, על כל מטייל לסחוב את המזוודות והציוד שלו בעצמו
 • מגבלת המשקל בטיסה לאנטרקטיקה הינה 20 ק”ג לאדם, עקב גודל המטוס ומגבלות בטיחות לא יתאפשרו חריגות.
 • כבכל טיול, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. כפי שניתן לצפות במסע לאחד המקומות הקרים, והמבודדים ביותר בעולם -מדובר במסע שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול.
 • המסע כולל פעילויות אתגריות שונות כגון שייט בזודיאק, הליכה על קרח ושלג, שהייה קרובה לבעלי חיים, שייט בתנאי מזג אוויר קיצוניים וכ”ו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואיתנפשית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני היציאה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.
 • ייתכן כי עקב אילוצי מזג אוויר ו או בטיחות, הטיסה ל אנטרקטיקה או מאנטרקטיקה תדחה במספר ימים. המטיילים מאשרים כי הם מודעים לעובדה שלא יתאפשר החזר בגין ימים אלו. כמו כן, פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו.
 • יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.
 • לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל. צוות הספינה הינו זה שמקבל את ההחלטה הסופית לגבי נתיב ההפלגה, סדר ותוכן הפעילויות כאשר בטיחות הנוסעים הינה הראשונה במעלה.
 • צוות האונייה וחלק מהמדריכים דובר אנגלית בלבד. במקרים חריגים זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.
 • המטיילים מאשרים להשתמש בתמונות שיצולמו על ידי הצוות (בהן הם יכולים להופיע) במהלך ההפלגה לצרכים שיווקים.
 • העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.
 • במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע.

פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה

 

Design Style Switcher