שייט לאנטארקטיקה - מסלול חוג הקוטב

16.02.2025 | 10 ימים | בהדרכת רועי גליץ

הפלגה בלעדית
קוטב דרומי
הדרכות צילום
הדרכות בעברית
הדרכות גיאוגרפיות

אנטארקטיקה - מסלול חוג הקוטב הדרומי 16.02.2025 - 25.02.2025

בהדרכת רועי גליץ

מושבות ענק של פינגוונים, מאות לוויתנים, כלבי ים וכלבי ים נמריים, ציפורים מאינספור סוגים וכמובן, קרחוני ענק בגווני כחול עמוקים. כל אלו ועוד, יחכו לכם במסע שלנו אל היבשת השביעית. היא תמיד לכדה את דמיונם של בני האדם ומגלי הארצות הגדולים: משקלטון ועד לסקוט ואמונדסן. כולם נדלקו מהרעיון של הלא-נודע, כיבוש קצהו הדרומי של העולם. חלקם אף מסרו את חייהם בשביל כך. זו היבשת הקיצונית ביותר בעולמנו, ועדיין היא אוחזת בקסם שמושך את אלו שכבר ראו הכל, כמעט… אנחנו מזמינים אתכם להרפתקה של פעם חיים, לטייל בביבשת המיוחדת ביותר בעולם. כולל הדרכת צמודה מבית פוטוטבע – כדי שתחזרו עם התמונות והחוויות הטובות ביותר.

הכי מודרך

הדרכה בעברית וצוות מדהים של מרצים ומרצות בנושאי טבע, בעלי חיים, נופים והיסטוריה

ספינה קטנה

ספינה קטנה – רק 65 משתתפים

טיסה פרטית מעל המיצרים

טיסת צ׳ארטר מיוחדת מפונטה ארנס לקינג ג׳ורג׳ איילנד וחזרה שתחסוך לנו זמן בים הכי סוער בעולם

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לפונטה ארנס

יש להגיע לפונטה ארנס לפני השעה 14:00 , כאן הצוות היקר שלנו יפגוש אתכם ויעביר אתכם למלון בו נישן. היום אנחנו נעביר תדריכי חובה של בטיחות והרצאת היכרות/מבוא עם האוניה שלנו ומה שהולך לקרות בימים הקרובים . בערב נאכל ארוחת ערב חגיגית (כלולה) , ונרים כוסית לכבוד ההפלגה שלנו . לינה במלון קאבו דל הורנוס.

 יום 2: ההרפתקה מתחילה

אנחנו היום נתחיל את ההרפתקה שלנו עם טיסה בת שעתיים מפונטה ארנס לקינג ג׳ורג׳ איילנד במטוס אותו אנו חוכרים. עם ההגעה שלנו והליכה קצרה מהמנחת ועד לחוף הים, שם סירות הזודיאק יקפיצו אותנו לאוניה שלנו – הבית למשך ההפלגה. היום כבר נפליג דרומה אל עבר המושבות הגדולות של הפינגווינים. אם הטיסה תהיה כמתוכנן בשעות הבוקר, נשאוף כבר אחר הצהריים לרדת לאחד החופים באיי שטלנד הדרומיים עם מושבה של 4000 פינגווינים לבני אוזן . במהלך הלילה נחצה את מיצרי ברנספילד ליעד הבא . לינה על האוניה


 יום 3: מגלים את אנטארקטיקה

כבר בבוקר נהיה במפרץ קסום שמהווה בית למגוון מינים של כלבי-ים ופינגווינים. במהלך ארוחת הצהריים נפליג דרומה למפרץ ווילהלמינה הידוע באוכלוסיות הלווייתנים הגדולות שמגיעות לסעוד כאן והתכנון הוא לרדת לזודיאקים לקראת השקיעה ולאחר מכן לחזור לאוניה לישון. בלילה נפליג לכיוון דרום . לינה באוניה

 יום 4: המושבות הדרומיות

בבוקר נגיע לתעלת למייר, אחד המקומות היפים ביותר באנטארקטיקה ונחצה אותה בהפלגה עם נופים עוצרי נשימה, לקראת צהריים נרד לחוף באי פטרמן, שם נמצאות המושבות הגדולות ( של הפינגווין האדלי הקשוח (תמונה 3 לצד פינגווין לבן אוזן. כולם מגדלים את הצאצאים שלהם שכבר גדלים במהירות . נחזור לצהריים באניה ונחקור את האיזור המפורסם בתור מוקד משיכה ללווייתנים ולכלבי ים נמריים. אחר הצהריים ובלילה נמשיך להדרים לכיוון חוג הקוטב הדרומי! לינה באניה.

יום 5: קרסיטל סאונד והקוטב הדרומי

במהלך הלילה נחצה את קריסטל סאונד המפורסם וכאן ישנם מפרצונים רבים ואיים מלאים בבעלי חיים, וכמובן קרחונים ענקיים שממלאים את המים בהם אנחנו מפליגים. נרד לחופים במהלך היום לפי פעילות בעלי החיים באיזור זה . מעטות מאוד הן האוניות שיורדות כה דרומה, ולכן יש לנו חופש פעולה גדול . בערב, אנחנו כבר נהיה בנקודה הדרומית ביותר של מסלולינו – האיים אדלייד ודטייל. האיים האלו היו בית של תחנות מחקר שכבר ננטשו ובאיזור ניתן גם למצוא את המושבות הדרומיות ביותר של הקורמורנים והפינגווינים האדליים . הלילה השמש כבר לא תשקע כשאנחנו חוצים את חוג הקוטב. נלך לישון לאחר חצות ובמהלך הלילה נפליג צפונה . לינה באניה.

 יום 6: פורט צ׳ארקוט ופלנדרס ביי

אחרי ארוחת בוקר קצת מאוחרת (בכל זאת, נשארנו ערים עד מאוחר אמש) , נגיע למפרץ יפהפה שנקרא פורט צ׳רקוט באי בות׳ ונרד לחופים מלאי פינגווינים ומקום של טרק הליכה נהדר למי שרוצה. במהלך ארוחת הצהריים נפליג צפונה למפרץ פלנדרס, אליו נגיע בשעות אחר הצהריים המאוחרות, ואם הקרח יאפשר – נוריד סירות זודיאק מכיוון שבמהלך הפעמים הקודמות שלנו שם, צילמנו עשרות לווייתנים במפרץ . השייט בסירות הזודיאק יימשך מספר שעות, בהתאם לאקשן שנמצא במפרץ העמוק הזה . בלילה נפליג למפרץ ניקו . לינה באוניה

 

יום 7: מפרץ ניקו והאיים הצפוניים

בבוקר כבר נהיה במפרץ ניקו המפורסם , שם נרד ליבשה באחד המקומות היפים ביותר באנטארקטיקה. למעוניינים בטיפוס הרים, יש מסלול מרהיב לתצפית על הנוף, ולמעוניינים בבעלי החיים – מאות פינגווינים וכלבי ים מבלים בחופי המפרץ. במהלך הצהריים נפליג לכיוון האי קאוורוויל, שם נרד לחוף לצפייה בהמוני בעלי חיים בנופים נהדרים. נחזור לארוחת ערב באוניה ונרד (Orne) ונפליג לתוך מפרץ אורן לצילום פינגווינים מסוג רצועת הסנטר בתאורת ערב. במהלך (Chinstrap) הלילה נפליג לכיוון איי שטלנד הדרומיים . לינה באוניה.

 יום 8: איי שטלנד הדרומיים

אחרי ארוחת הבוקר ניכנס דרך ״המפוח של נפטון״ ללב הר הגעש עם האוניה שלנו. נטייל על החוף ונלמד על המושבה שהיתה כאן ועל שתי ההתפרצויות הגעשיות הגדולות שהיו כאן במהלך המאה ה 20- . יש אפשרויות צילום מרובות, כמו גם מסלולי הליכה לכיוון ״החלון של נפטון״ ובין המבנים המשומרים. למי שמעוניין/ת לשחות , כאן זה מקום מעולה לעשות זאת. מכאן נפליג להאלף מון איילנד, אי בצורת חצי ירח, אליו נגיע בערב, למושבות ענקיות של פינגווין רצועת-הסנטר, כמו גם מגוון כלבי ים, דובי ים ולעיתים גם פילי ים . במהלך הלילה נפליג לכיוון קינג ג׳ורג ׳ איילנד . לינה באוניה .

 

יום 9: קינג ג׳ורג׳

בבוקר נגיע לקינג ג׳ורג׳ איילנד, כנראה מאוד עייפים אחרי לו״ז מאוד עמוס בפעילויות, חוויות והתרגשויות. בתיאום עם צוות המטוס, נדע את לוח הזמנים של הירידה לחוף והתארגנות לקראת הטיסה חזרה. אם הטיסה תצא אחר הצהריים, ננצל עוד את הבוקר לירידה אחרונה לחוף לצילומים, ואם לא יהיה לנו זמן – אז נרד ונלך דרך הבסיס הצ׳יליאני לכיוון המנחת אליו הגענו ביום הראשון ונמריא חזרה לפונטה ארנס . במהלך הטיסה של השעתיים, נראה את הגלים הסוערים של מיצרי הדרייק ממעוף הציפור בזמן שנאכל ונשתה בנוחות. אחרי הנחיתה, נעבור עם אוטובוסים חזרה לבית המלון שלנו לרגיעה של סוף הטיול . לינה – קאבו דל הורנוס, פונטה ארנס.

 יום 10: נפרדים מגן עדן

אחרי ארוחת בוקר, תהיינה העברות לשדה התעופה של פונטה ארנס שם תוכלו להמשיך את מסעכם הביתה, או שתחליטו להמשיך ולגלות את המיטב שיש לארץ האש ונופי הבראשית של דרום צ׳ילה להציע לכם. אם אתם מעדיפים להמשיך ולגלות את האזור המדהים הזה, יש לנו בשבילכם סדנאות מרהיבות והצעות לסיורים מופלאים באיזור.

 

*הלוז הנ”ל הינו כהצהרת כוונות – כפוף להפלגה ספציפית, שינויים בעקבות מזג אוויר, החלטת הצוות המקומי והקפטן ודברים נוספים*

Ocean Nova - הספינה שלנו

נבנתה בדנמרק בשנת 1992 ועברה שיפוץ מקיף בשנת 2006. כיום היא פועלת כספינת טיולים קטנה ונוחה. 

הספינה מארחת עד 65 נוסעים בתאים זוגיים ומשולשים, לכולם נוף חיצוני וחדר רחצה צמוד.
בתאים תמצאו שולחן עבודה עם כסא, בנוסף לאחסון בגדים וציוד.

בחדר האוכל תוכלו ליהנות מארוחות טעימות, ובטרקלין הפנורמי תוכלו לשבת עם משקה וליהנות מנופים עוצרי נשימה של הנוף הקוטבי המקיף אתכם.

על הסיפון ספרייה עם אוסף של ספרים על האיזור.

נסיעה בספינה מציעה חוויה אינטימית, ופרספקטיבה שונה לגמרי מזו שתקבלו בספינות גדולות וקונבנציונלית יותר.

על המדריך שלנו - רועי גליץ

זה יותר מעשור שרועי נחשב כאחד מצלמי הטבע ומובילי מסעות הצילום הטובים בעולם. צילומיו התפרסמו בין השאר בנשיונל גיאוגרפיק, בי.בי.סי, ניקון פרו ועוד. משמש כשגריר של ארגון גרינפיס לקוטב, ונחשב מרצה בינלאומי מבוקש בנושא טבע שימור סביבה. מייסד כנס הצילום של ישראל ובעלים של בית הספר לצילום הגדול בישראל – גליץ. בשנת 2022, נבחר לכהן כשגריר ניקון אירופה.

 

פרטי החדרים ועלויות

חדר לשלושה משתתפים

שתי מיטות נפרדות תחתונות ועוד אחת עליונה
חלון
פינת ישיבה
שירותים ומקלחת פרטיים

*אזל

 

חדר לשני משתתפים

שתי מיטות נפרדות (לא קומותיים) או מיטה זוגית אחת.
חלון
פינת ישיבה
שירותים ומקלחת פרטיים 

18795$ לאדם 

 

חדר ליחיד

מיטת יחיד
חלון
פינת ישיבה
שירותים ומקלחת פרטיים 

26395$ לאדם 

 

המחיר כולל

פנסיון מלא

פנסיון מלא במהלך ההפלגה

הפלגה

הפלגה באוניה אושן נובה, עליה לאוניה ביום 2, ירידה מהאוניה ביום 9

סיורים ותוכן עשיר

כל סיורי החוף המודרכים, הרצאות ובידור על גבי האוניה

טיסה פנימית

טיסת צ׳ארטר מיוחדת מפונטה ארנס לקינג ג׳ורג׳ איילנד וחזרה שתחסוך לנו זמן בים הכי סוער בעולם

מלון בפונטה ארנס

יום 1 +8 – לינה במלון בפונטה ארנס + העברות

הדרכה

הדרכה גיאוגרפית וצילומית של צלם הטבע הבכיר רועי גליץ

אישורים והיטלים

כל האישורים והמיסים לביקור באנטארקטיקה

מפגש הכנה וסיכום

מפגש הכנה ומפגש סיכום מקיפים שיועברו בזום

טיסות בינלאומיותֿ
ארוחות ערב בפונטה ארנס
צריכת שתיה ותוספות מעבר לכלול בהפלגה
טלפון, אינטרנט לוויני
ביטוח מכל סוג
טיפים לצוות
כל מה שלא מצוין בסעיף הכלול

העברה בנקאית/ כרטיס אשראי. פרטי העברה: פוטוטבע בע”מ | בנק הפועלים | סניף 537 | חשבון 210210 סכום החיוב יעשה בשקלים (או במט”ח בכפוף לאישור) על פי שער העברות והמחאות ביום שקדם ליום תחשיב התשלום.
מדיניות ביטולים
ביטול עד ה 1.3.2024 – ללא דמי ביטול.
ביטול החל מה 2.3.2024 ועד 1.8.2024 – יוחזרו 60 אחוז.
ביטול החל מה 2.8.2024  ועד ה 1.11.2024  – יוחזרו 40 אחוז
לאחר ה 2.11.2024  – לא יוחזרו דמי ביטול.
אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של כל ביטול לא צפוי

לקריאת התנאים הכלליים לכלל הטיולים


אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי.
ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים. כמו כן, כל הנושא הביטוחי נשוא הסכם זה מוסדר במסגרת של מפעילת השייט וכל טענה בנושא זה תופנה ישירות אליה.

הכנות רפואיות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע ולהיערך להכנות אלו. פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות כאן

כמו כן, מצ”ב תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).

הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית כתנאי כניסה לצ’ילה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי כאן.
הנחיות חשובות: יש להגיע לפונטה ארנס בצ’ילה לא יאוחר מ 14:00 בצהריים שעון מקומי ביום 1 למסע. 
איחור לא יאפשר השתתפות במסע ולא יתאפשר זיכוי. מומלץ לקחת זאת בחשבון בבניית לוח הטיסות. באותו היום ייערך תדריך בטיחות. ההשתתפות חובה. ביום 8, לא מומלץ לא מומלץ לקבוע תוכניות אלא משעות הערב, עקב איחור אפשרי בטיסה חזור מגבלת המשקל בטיסה לאנטרקטיקה: למזוודה: 20 ק”ג לאדם | לתיק יד – 5 ק”ג לאדם | עקב מגבלות בטיחות לא יתאפשרו חריגות. ניתן יהיה להשאיר את המזוודות הגדולות במלון בצ’ילה. לאחר הטיסה הלוך ולפני הטיסה חזור, תתקיים הליכה של כ 2 קילומטרים על משטח שטוח, על כל מטייל לסחוב את המזוודות והציוד שלו בעצמו. ניתן לתאם הסעה מראש למתקשים בהליכה. 
כבכל טיול, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. כפי שניתן לצפות במסע לאחד המקומות הקרים, והמבודדים ביותר בעולם -מדובר במסע שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול.
המסע כולל פעילויות אתגריות שונות כגון שייט בזודיאק, הליכה על קרח ושלג, שהייה קרובה לבעלי חיים, שייט בתנאי מזג אוויר קיצוניים וכ”ו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואיתנפשית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני היציאה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.
ייתכן כי עקב אילוצי מזג אוויר ו או בטיחות, הטיסה ל אנטרקטיקה או מאנטרקטיקה תדחה במספר ימים. המטיילים מאשרים כי הם מודעים לעובדה שלא יתאפשר החזר בגין ימים אלו. כמו כן, פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו.
יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.
לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל. צוות הספינה הינו זה שמקבל את ההחלטה הסופית לגבי נתיב ההפלגה, סדר ותוכן הפעילויות כאשר בטיחות הנוסעים הינה הראשונה במעלה.
צוות האונייה וחלק מהמדריכים דובר אנגלית בלבד. במקרים חריגים זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.
המטיילים מאשרים להשתמש בתמונות שיצולמו על ידי הצוות (בהן הם יכולים להופיע) במהלך ההפלגה לצרכים שיווקים.
העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.
במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע.
פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה

מתקני האוניה לרבות חיבור האינטרנט באחריות האונייה ועלולות להיות תקלות ושיבושים.

הכנות רפואיות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע ולהיערך להכנות אלו. פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות כאן

כמו כן, מצ”ב תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).

תוקף דרכון חייב להיות מינימום 6 חודשים מיום היציאה ולמשך כל השהות בחו”ל ועם 2 עמודים ריקים.
הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית כתנאי כניסה לצ’ילה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה (וויזה) למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת. מטייל שיתעכב מסיבה זו או אחרת ולא יגיע לנקודת הפגישה הראשונית עם הקבוצה בשעה שנקבעה בתחילת הטיול מסכן את השתתפותו בטיול.
מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי כאן.
סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים. במקרים חריגים ביותר לא יהיה ניתן לקיים את כל פעילויות הכתובות בתוכנית המסע ואו תאריכי המסע עלול להשתנות בעקבות כוח עליון (כגון הגבלות על הטסים בעקבות הקורונה וכו).
מגבלת המשקל הינה 20 ק”ג לאדם לא יתאפשרו חריגות. במנחת הנחיתה לפני לאחר הטיסה תתרחש הליכה של 2 קילומטרים על תוואי קרקע שטוח עם המזוודות (במקרים חריגים, ניתן להזמין הסעת טרקטורון באישור מראש)
כבכל טיול, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. כפי שניתן לצפות במסע לאחד המקומות הקרים, והמבודדים ביותר בעולם -מדובר במסע שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול.
המסע כולל פעילויות אתגריות שונות כגון שייט בזודיאק, הליכה על קרח ושלג, שהייה קרובה לבעלי חיים, שייט בתנאי מזג אוויר קיצוניים וכ”ו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואיתנפשית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן טרום ההרשמה.

במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.
ייתכן כי עקב אילוצי מזג אוויר ו או בטיחות, השייט יידחה (בהלוך או בחזור) המטיילים מאשרים כי הם מודעים לעובדה שלא יתאפשר החזר בגין ימים אלו. כמו כן, פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו.
יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.
לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל. צוות הספינה הינו זה שמקבל את ההחלטה הסופית לגבי נתיב ההפלגה, סדר ותוכן הפעילויות כאשר בטיחות הנוסעים הינה הראשונה במעלה.
צוות האונייה וחלק מהמדריכים דובר אנגלית בלבד. במקרים חריגים זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.
המטיילים מאשרים להשתמש בתמונות שיצולמו על ידי הצוות (בהן הם יכולים להופיע) במהלך ההפלגה לצרכים שיווקים.
העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.
במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע.
פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה.

ייתרונות הטיסה

מדוע כל כך משנה אם טסים או מפליגים לאנטרקטיקה?

למזלנו, אין סיבה שתצטרכו לגלות בעצמכם את מעבר דרייק הידוע לשמצה בגליו העצומים, אשר הוא אחד המקומות הסוערים בעולם. במקום לחצות את מעבר דרייק יומיים וחצי לכל כיוון, עם בזבוז של זמן ואנרגיה, אנחנו פשוט נטוס מעל מיצרי דרייק במשך שעתיים קלילות במטוס שאנחנו חוכרים במיוחד עבור הטיול הזה! האונייה שאנו חוכרים, האושן נובה, תמתין לנו בסמוך למנחת הייעודי בקינג ג׳ורג׳ איילנד ולאחר הליכה קצרה, נעלה על סירות הזודיאק שיקפיצו אותנו לאוניה – הבית שלנו למשך ההפלגה הקסומה הזו.

 

אם כבר נוסעים עד אנטארקטיקה, חשוב לעשות את זה באופן שמאפשר את ההזדמנויות הטובות ביותר, העצמאות הגדולה ביותר, מבלי לבזבז זמן על המקומות הפחות מעניינים, וכמובן – הקרבה הגדולה ביותר לבעלי החיים ולטבע. זה לא קרוז, עם מאות משתתפים. המשמעות של כמות משתתפים קטנה  היא זמן ארוך עם בעליי החיים, קרבה והזדמנות לתמונות הטובות ביותר.

פעילויות נוספות בזמן ההפלגה לאנטרקטיקה

שחייה במים של אנטארקטיקה: אחת החוויות הכי מעוררות היא הטבילה במים של אנטארקטיקה! אנחנו נמצא מקום בטוח, שם כל מי שבעניין ילבשו את בגדי הים ויקפצו למים לשחייה קצרה. אסור להיות במים מעל דקה עקב חשש מובן להיפורטרמיה

*תוספת פעילות שחייה – חינם | הרשמה על הספינה

קייאקים באנטארקטיקה: דמיינו לכם את קול אדוות המים מתנפצים על הקייאק שלכם ושקט מוחלט מסביב. לחישת פצפוצי בועות האוויר שלכודות בקרחונים ומשתחררות עם הפשרת הקרח וקריאות הפינגווינים ממלאות את האוויר. החוויה של הקייאקים באנטארקטיקה היא חופש וחיבור עם הים ואנטארקטיקה .

*תוספת מסלול קייאקים – 895$ – מוגבל ל 10- בלבד

יש להירשם מראש אצל צוות פוטוטבע

 

טיפוס הרים עם נעלי שלג: ״ההרים קוראים לי, לכן אני מטפס״. מסלולי הליכה בהן נטפס על פסגות הצוקים שמשקיפים על הפיורד, יעניקו לנו גם מתיחת רגליים הגונה – וגם נקודת תצפית חסרת תקדים על הנוף המופלא של אנטארקטיקה. 
במקומות בהם השלג עמוק, נצייד אתכם בנעלי שלג מיוחדות הנדרשות להליכות מסוג זה .

תוספת פעילות טיפוס הרים – 85 דולר. מוגבל ל 20- בלבד.

ההרשמה ותשלום על האוניה עצמה*

 

סדנאות צילום נוף ובעלי חיים: צוות המדריכים המדהים והמנוסה שלנו, ידריך אתכם בסודות צילום הטבע וכמובן שיהיה זמין לכם במשך כל ההפלגה לשאלות, הכוונות וטיפים מעשיים לצילום טבע. כמובן שזה מתאים במיוחד לבעלי מצלמות מקצועיות, אבל גם אם יש לכם רק סמארטפון, עדיין נדאג שתצאו עם תוצאות מעולות. נרד לחוף בכל הזדמנות מתאימה – לרבות לצילומי שקיעה!

תוספת מסלול צילום – חינם – מוגבל ל 40 – בלבד.

כל הטיולים לאנטארקטיקה

אנטארקטיקה | המסלול הקלאסי

11.2.2025 | 8 ימים | בהדרכת רועי גליץ

היבשת הדרומית ביותר תמיד לכדה את דמיונם של בני האדם ומגלי הארצות הגדולים: משקלטון ועד לסקוט ואמונדסן. כולם נדלקו מהרעיון של הלא-נודע, כיבוש קצהו הדרומי של העולם. חלקם אף מסרו את חייהם בשביל כך. זו היבשת הקיצונית ביותר בעולמנו, ועדיין היא אוחזת בקסם שמושך את אלו שכבר ראו הכל, כמעט… אנחנו מזמינים אתכם להרפתקה של פעם חיים, לטייל ביבשת המיוחדת ביותר בעולם, בספינה קטנה ואינטימית.

כולל טיסה פרטית מעל מייצרי הדרייק – לחיסכון של חמישה ימים בזמן ובמחלת ים ממש אבל ממש רצינית.

אנטארקטיקה | המסלול הקלאסי

17.12.2024 | 8 ימים | בהדרכת שי יוגב
מתאים לשומרי מסורת

היבשת הדרומית ביותר תמיד לכדה את דמיונם של בני האדם ומגלי הארצות הגדולים: משקלטון ועד לסקוט ואמונדסן. כולם נדלקו מהרעיון של הלא-נודע, כיבוש קצהו הדרומי של העולם. חלקם אף מסרו את חייהם בשביל כך. זו היבשת הקיצונית ביותר בעולמנו, ועדיין היא אוחזת בקסם שמושך את אלו שכבר ראו הכל, כמעט… אנחנו מזמינים אתכם להרפתקה של פעם חיים, לטייל ביבשת המיוחדת ביותר בעולם, בספינה קטנה ואינטימית.

כולל טיסה פרטית מעל מייצרי הדרייק – לחיסכון של חמישה ימים בזמן ובמחלת ים ממש אבל ממש רצינית.

אנטארקטיקה | מסלול חוג הקוטב

16.02.2025 | 8 ימים | בהדרכת רועי גליץ

היבשת הדרומית ביותר תמיד לכדה את דמיונם של בני האדם ומגלי הארצות הגדולים: משקלטון ועד לסקוט ואמונדסן. כולם נדלקו מהרעיון של הלא-נודע, כיבוש קצהו הדרומי של העולם. חלקם אף מסרו את חייהם בשביל כך. זו היבשת הקיצונית ביותר בעולמנו, ועדיין היא אוחזת בקסם שמושך את אלו שכבר ראו הכל, כמעט… אנחנו מזמינים אתכם להרפתקה של פעם חיים, לטייל ביבשת המיוחדת ביותר בעולם, בספינה קטנה ואינטימית.

כולל טיסה פרטית מעל מייצרי הדרייק – לחיסכון של חמישה ימים בזמן ובמחלת ים ממש אבל ממש רצינית.

טיול גודל אוניה יציאה חזרה ימי טיול החל מ: מדריך
אנטארקטיקה – המסלול הקלאסי עד 65 משתתפים 17/12/2024 25/12/2024 8 $13,595 מתאים לשומרי שבת, בהדרכת שי יוגב
אנטארקטיקה - המסלול הקלאסי עד 65 משתתפים 11/02/2025 19/02/2025 8 $13,595 בהדרכת רועי גליץ
אנטארקטיקה – מסלול חוג הקוטב הדרומי עד 65 משתתפים 16/02/2025 26/02/2025 10 $18,795 בהדרכת רועי גליץ

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים!

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

סוגי חדרים פולר פיונייר

חדר טריפל - 3 משתתפים

מיטת קומותיים ומיטת יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 

6990$ למשתתף

חדר טווין - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

ספה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

מייבש שיער

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 7880$ למשתתף

חדר זוגי פרימיום - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

חלון 

שירותים ומקלחת פרטיים

 9820$ למשתתף

חדר סוויטה -2 משתתפים

מיטה זוגית

איזור ישיבה מרווח בתא

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 10920$ למשתתף

סוויטת הקפטן - 2 משתתפים

התא הכי גדול ומרווח

מיטה זוגית

סלון ישיבה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 12900$ למשתתף

 

תא יחיד פרימיום

מיטת קומותיים לשימוש יחיד

שולחן כתיבה 

ספה

מלתחה ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלון 

 16700$ לחדר