Patagonia

מסע צילום לארץ הפומות

 פטגוניה ,אחד האזורים היפים בעולם, משתרע משני עברי הגבול בין דרום צ’ילה וארגנטינה. הטבע מתפרץ כאן בשיא הדרו: רכסי הרים מושלגים, אגמים יפהפיים, שמורות טבע, בעלי חיים ייחודיים וקרחונים שמתנפצים בקול רם אל  תוך המים.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הטבע הפטגוני – בעל אוצרות טבע, הרים עצומים וקרחונים ענקיים וכמובן ממלכתן של הפומות האדירות.

בהדרכת צלם הטבע עידו פלאח
21.5.2023 – 30.5.2023 | 8750$

למה טיול צילום של פוטוטבע לפטגוניה
– 6 ימים בשמורת טורס דל פאנייה – אחת משמורות הטבע היפות בעולם.
– הדרכה אישית של צלם טבע בכיר מצוות פוטוטבע, שיעזור לכם לחזור לא רק עם התמונות החזקות ביותר, אלא גם עם ידע לכל החיים.
– 3 ימים מלאים בארץ הפומות – צילומים בשמורות פרטיות ולא שמורות ממשלתיות
– ימים מלאים בשטח – מספיקים לחוות הרבה יותר.
– דגש על הרצאות, משוב עבודות ותוכן מעשיר במהלך המסע
– טיול שנבנה תוך התחשבות בלוקיישנים המיוחדים, שעות האור, מיקום בעלי החיים
– ניסיון ושקט נפשי של חברת טיולי הצילום הגדולה בישראל

על המדריך - עידו פלאח

עידו פלאח10347486_10152814856079631_3676829026009398525_n

צלם טבע ישראלי מוביל, אשר כתבותיו הרבות מתפרסמות דרך קבע בגופי המדיה המובילים בישראל. טייל באינספור מקומות ברחבי הגלובוס, מכור למסעות ומומחה לצילום בעלי חיים בסביבתם הטבעית. אם יש שם טורפים מעניינים, אז כנראה שעידו היה שם. מהטיגריסים של הודו, לדובים של אלסקה ועד הפומות של פטגוניה.

קובץ:Instagram logo 2016.svg – ויקיפדיה

תכנית המסע:

 

יום 1 | 21.5.2023 : פונטה ארנס – ברוכים הבאים לדרום אמריקה

ניפגש בשדה”ת של פונטה ארנס ולאחר ארוחת צהריים, נצא לסיור צילום בעיר המפורסמת, השוכנת לחופו הצפוני של מיצר מגלן.  לאחר מכן, נגיע למלון שלנו. לאחר ארוחת הערב, ניפגש להדרכה לקראת מסע הצילום המרגש שעומד להיות לנו.

מלון Alma Sur Hotel או דומה

יום 2 | 22.5.2023 : פונטה ארנס – טיירה דל פואגו וקולוניית הפינגוונים המלכותיים

לאחר ארוחת בוקר טובה נצא במעבורת (כשעתיים וחצי) אל פרובניר (Porvenir) עיירה קטנה הממוקמת על הטיירה דל פואגו (Tierra del Fuego) – האי הגדול של ארץ האש. ניסע לאזור מיוחד ובו נוכל לפגוש ולצלם בקולוניה של פינגוונים מלכותיים. לאחר ארוחת הצהריים בעיירה, ניקח מעבורת חזרה אל פונטה ארנס אל המלון שלנו.

מלון Alma Sur Hotel או דומה

 

יום 3 | 23.5.2023 : פונטה ארנס – פוארטו נאטאלס

לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך במסענו אל העיירה פונטה נטלס, השוכנת בסמוך לפארק טורס דל פאנייה המפורסם. במהלך המסע, נעבור בין עיירות וכפרים שונים ונעצור לצילומים ככל שיותיר לנו הזמן. עם ההגעה למלון, נפגוש את מאתר הפומות ונערוך הכנה לשלושת הימים הבאים המחכים לנו בפארק טורס דל פאיינה. בערב, ככל שיותיר לנו החשק והזמן, נערוך הרצאה או משוב תמונות.

לינה ב Hotel estancia Ovejero Patagónico או דומה

 

ימים 4,5,6 | 24-26.5.2023:  טורס דל פאיינה – ארץ הפומות

לפנינו שלושה ימים מלאים בפארק טורס דל פאיינה אשר נחשב, על יופיו המרהיבים לאחת משמורות הטבע המרהיבות בעולם כולו. נתחיל כל בוקר בצילומי זריחה בזמן שהצוות שלנו כבר נמצא בשטח ומאתר את הפומות עבורנו. חשוב להבהיר שאנו נבקר בשמורות פרטיות (אשר הפרמיט עבורן יקר יותר מהשמורות הממשלתיות), המשמעות היא – זמן רב יותר עם הפומות בשטח ואפשרויות צילום חזקות יותר. כשלא נעקוב אחר הפומות, נבקר בשאר חלקי הפארק, הקרחון האפור,הקרניים, תצפית על הטורטסים, לגונה אמרגה, מפלים,ועוד. בפארק המרהיב נוכל לצפות בבעלי חיים רבים – פומות, איילים, שועלים, גאונקוס, ציפורים, דורסים ועוד.

לינה ב Hotel estancia Ovejero Patagónico או דומה.

 

יום 7 | 27.5.2023 : פארק טורס דל פאיינה – מערב

היום נמשיך במסענו אל עומקו של הפארק המרהיב, וניסע אל חלקו המערבי של הפארק. עם ההגעה, נצא לצילומים עד לשקיעה של הנופים המרהיבים של הפארק.

לינה Hotel Grey או דומה

יום 8 | 28.5.2023 : פארק טורס דל פאיינה והקרחון האפור

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נצא לצילומי זריחה אל מול הנופים והרכסים המרהיבים של הפארק. לאחר מכן נמשיך בהליכה (של כ שלוש שעות) אל הקרחון הידוע בכינויו הקרחון האפור, אשר ממוקם בשדה הקרח הדרומי של פטגוניה. הקרחון מהווה את אחת הנקודות היפות ביותר בפארק ובמדינה כולה. הקרחון אשר עוצר בתוכו מיליוני שנים של היסטוריה, בשכבות ובצבעים מרהיבים, גם מהווה נקודת מחקר חשובה ונורת אזהרה לעולם כולו בנושא ההתחממות הגלובלית. לאחר מכן, נשוב אל המלון לארוחת ערב.

לינה Hotel Grey או דומה

יום 9 | 28.5.2023 : פארק טורס דל פאיינה – מזרח

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נצע לצילומים זריחה. היום נתמקד בחלקו המזרחי של הפארק. במהלך יום שלם בשטח, נוכל לצלם את הרים והמפלים של האזור וכמובן את בעלי החיים, כגון ציפורים והגואנקו, אשר הוא בין היונקים הגדולים של דרום אמריקה. אחר הצהריים נמשיך אל ה Salto Grande waterfall (המפל הגדול). לאחר מכן, נשוב למלון לארוחת ערב ומנוחה.

לינה Hotel Grey או דומה

יום 10 | 29.5.2023 : פארק טורס דל פאיינה  – פונטה ארנס

לאחר ארוחת הבוקר, נצא מהמלון ונתחיל את הנסיעה חזרה אל פונטה ארנס. נעצור בדרך ככל שיותיר לנו הזמן. כאן גם תסתיים ההרפתקה המדהימה שלנו בארץ אש.

עידו פלאח המדהים, שלימד, עזר ותמך לאורך כל המסע המופלא. החוויה עברה דרך כל חושיי וגרמה לי להתרגש, לבכות ולהתאהב בטבע ובבוראו, כל יום מחדש!

שולי גרינשטיין 

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

פרטים חשובים

עלות

8750$

חדר יחיד
 

תוספת של 1600$

כולל

- הדרכה של צלם הטבע ו מדריך פוטוטבע עידו פלאח.


- מלונות, על בסיס פנסיון מלא. 3 ארוחות ביום לאורך כל ימי המסע על פי זמני הטיסות


- כל הכניסות לשמורות - שמורות פרטיות!!


- מדריך מקומי ומאתר פומות מקצועי


- מעבורת ל King penguin colony


- רכב וואן ממוזג להעברות


- ג'יפים 4 על 4 במהל ך הביקור בשמורת הפומות


- פינוקים והפתעות במהלך הדרך


- מפגש הכנה מקיף

לא כולל

- טיסות בינלאומיות (נשמח לסייע לכם לסגור)

- טיפים לנותני השירותים והמדריכים

- הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות.

- ביטוח מכל סוג.

- בדיקת קורונה במידה ונדרש

- כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳.

תנאי ביטול

בהתאם ל הוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה:
ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא דמי ביטו ל –
ביטול בין 109 ימים ל 90 ימים – 30% דמי ביטו ל
ביטול בין 89 ימים והלאה ללא החזר –
חישוב ימי הביטול על פי ימ י עסק י ם
אנו ממליצים בחום לרכ וש בע ת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי

תנאים כלליים

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה
לקריאת התנאים הכללים לחץ כאן
בהרשמתך לטיול, הינך מאשר כי קראת והסכמת על כל הסעיפים בדף זה

 

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.

הכנות רפואיות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע ולהיערך להכנות אלו. פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות . כמו כן,     תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).

  • תוקף דרכון חייב להיות מינימום 6 חודשים מיום היציאה ולמשך כל השהות בחו”ל ועם 2 עמודים ריקים.
  • הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.

מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי        .

סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים. במקרים חריגים ביותר לא יהיה ניתן לקיים את כל פעילויות הכתובות בתוכנית המסע ואו תאריכי המסע עלול להשתנות בעקבות כוח עליון (כגון הגבלות על הטסים בעקבות הקורונה וכו).  ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון.

  • כבכל טיול, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים שעלולות להוביל לפציעות ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול. המסע כולל פעילויות אתגריות שונות כגון נסיעה בג’יפים, שהייה קרובה לבעלי חיים וכ”ו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואיתנפשית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן טרום ההרשמה. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.
  • יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. במקרים חריגים מאד זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.
  • לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל.
  • במקרים חריגים זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.
  • במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע.
  • פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

Design Style Switcher