טנזניה - ספארי צלמים

גן עדן לאוהבי טבע ובעלי חיים!

ספארי צילום בטנזניה – בסוכות
טיול ספארי בעונת החצייה

דמיינו עשרות אלפי בעלי חיים החוצים מרחבים בראשיתיים וירוקים,
מגיעים אל הנהר ונלחמים מול הטורפים המחכים להם שם.
דמיינו לודג’ באמצע הסוואנה, שקיעה באינסוף גוונים, שהטבע מתעורר בהרמוניה של קולות למשמרת הלילה ושמיים עמוסי כוכבים כמו שרק אפריקה יודעת להציע.

בעונת החצייה הגדולה | קבוצה קטנה | הדרכת צילום צמודה בעברית

הכי הרבה זמן עם בעלי החיים

אנו יוצאים בקבוצה קטנה ואינטימית. המשמעות של כמות משתתפים קטנה היא הדרכה משמעותית יותר, זמן ארוך עם בעליי החיים, קרבה גדולה יותר והזדמנויות צילום חזקות יותר

המסלול הכי יעיל

מסלול אפקטיבי שבנוי על פי המיקומים הכי חזקים של בעלי החיים, ניצול מושכל של שעות וזווית האור לצילום, ריינג’רים שמיומנים בעבודה עם צוותי צילום

הכי נוח

מלונות ברמה גבוהה, 4 מטיילים בג’יפ המיועד ל 8, טיסה פנימית בטנזניה לחסכון אדיר בזמן נסיעה, פנסיון מלא, כל הכניסות לשמורות כלולות

הכי מודרך

הדרכה אישית של צלם טבע בכיר, מומחה לאפריקה ולחיות הגדולות, שתשדרג לכם לא רק את התמונות אלא גם את הידע הצילומי

תוכנית המסע

יום 1: הגעה – קלימנג’רו

עם הנחיתה נעלה על הג’יפים המקומיים ונסע אל הלודג’ המפנק שלנו. נגיע בסביבות אחר הצהריים ללודג, בערב לאחר ארוחת ערב ומנוחה קלה, נתכונן לימים הקרובים בשיחה על טכניקות צילום בעלי החיים.

לינה : Marera Valley Lodge או דומה

 

יום 2: שמורת הסרנגטי – אם כל השמורות 

לאחר ארוחת הבוקר נסע ישירות לספארי בסרנגטי, שמורת הטבע הידועה כאם כל השמורות, זהו אחד מרגעי השיא של המסע. בסרנגטי נוכל לפגוש מגוון עצום של בעלי חיים, בינהם אריות, נמרים, צ’יטות, זברות, ג’ירפות, אנטילופות, מגוון עצום של עופות ועוד ועוד ועוד. בכדי לנצל כמה שיותר זמן בטבע, נאכל את ארוחת הצהריים בלאנץ בוקס. נטייל ונצלם עד שעות האור האחרונות והקסומות לפני שנמשיך ללודג המפנק שלנו, שממוקם ממש בלב הסרנגטי.

לינה : Serengeti Bush camp או דומה

יום 3: סרנגטי (מרכז)

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לספארי נוסף בשמורת הסרנגטי, הפנינה של אפריקה, אחת השמורות היפות ביותר בעולם שם נמצא המגוון העשיר ביותר של חיות הבר באפריקה. מנמיות ננסיות ועד ל“חמשת הגדולים” – הפיל, הקרנף, הנמר, האריה והתאו האפריקאי.  נצפה בג’ירפות המלחכות את צמרות העצים, נתור אחר משפחות האריות, בתקווה לצפות גם בגורים צעירים. יום שלם שכולו גן עדן לאוהבי טבע.

לינה : Serengeti Bush camp או דומה

יום 4: סרנגטי (צפון)

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לסיור ספארי בסרנגטי, היום נתמקד באזור הצפוני של השמורה ובמהלך הסיור נעקוב אחר אלפי עדרי הגנו והזברות, כל שנה בתקופה הזו העדרים מתרכזים באזור זה בכדי לעבור את נהר המארה ולחצות את הגבול בין טנזניה לקניה, שם יוכלו למצוא עשב טרי. שם נקווה לצפות בעדרים החוצים את נהר המארה, התנינים הדרוכים ממתינים גם הם לרגע בו העדרים יחצו את הנהר ואורבים להם במים, בחצייה העדרים נלחמים על חייהם ומנסים לחצות את הנהר במהירות האפשרית. בעקבות העדרים הגדולים אנו צפויים לראות גם טורפים רבים שעוקבים אחריהם, כך מתקיים לו שוב מעגל החיים באחת התקופות המרתקות בטנזניה. צפוי לנו יום מלא באקשן ואדרנלין.

לינה :Serengeti North Bush camp או דומה

יום 5 : סרגנטי (צפון)

ארוחת בוקר ויציאה ליום נוסף שלם שכולו טבע וחיות בר בחלקה הצפוני של שמורת הסרנגטי המדהימה. נעקוב אחר החיות בשמורה – כולם נעים לאיטם, אוכלים ונאכלים ללא שינוי כבר אלפי שנים. נאכל ארוחת צהרים ארוזה בשטח ונסייר ליד מקווי המים בחיפוש אחר תנינים והיפופוטמים וגם אחר משפחות האריות באזורי השיחים.  בסיום, נחזור ללודג’ לארוחת ערב ולינה.

לינה :Serengeti North Bush camp או דומה

יום 6:  סרנגטי (מרכז)

חשוב לזכור שהסרנגטי מתפרסת על שטח הדומה לשלושת רבעי השטח של מדינת ישראל. לכן היום ניסע לאזורים שונים על מנת לזמן לעצמנו הרפתאות וחוויות שונות ומגוונות. נתמקד בטורפים הגדולים ובאורכות חייהם וננסה לצלם אותם תוך שימוש בתאורה הייחודית המשתנה לאורך שעות היום. אחרה”צ נצא מהשמורה ונמשיך אל הלודג’ שלנו. אם יותיר לנו הזמן והכוח נוכל בערב עם החזרה ללודג ולאחר ארוחת הערב נתקבץ להרצאה מרתקת או ביקורת עבודות.

לינה : Serengeti Bush camp או דומה

יום 7: סרנגטי – קלימנג’רו

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיסה פנימית קצרה מהסרגנטי ישר לשדה”ת קלימנג’רו להמשך הטיסה הבינלאומית שלנו. מה שיחסוך לנו המון זמן וטלטולים בדרכים

על צוות ההדרכה

עידו פלאח

לם טבע ישראלי מוביל, אשר כתבותיו הרבות מתפרסמות דרך קבע בגופי המדיה המובילים בישראל. טייל באינספור מקומות ברחבי הגלובוס, מכור למסעות ומומחה לצילום בעלי חיים בסביבתם הטבעית. אם יש שם טורפים מעניינים, אז כנראה שעידו היה שם.

פידבק מטיילים

 

“המסע לאפריקה עבורי היה חלום ארוך שנים. קצב החיים ושלל אתגריו הפכו אותו ליעד רחוק לעתים אף מדי. הטיול לטנזניה היה מאורגן למופת החל משלב הבירוקרטיה המתישה ועד ההגעה לארץ. מקומות הלינה היו מדהימים, מיוחדים, מספקים אווירה ושירות יוצא מן הכלל. המדריכים המקומיים היו מעבר למצופה. רמת הידע, הסבלנות והאדיבות, ראוים להערכה. גם הטבע לא איכזב. ידוע כי בטיול כזה הכל יכול לקרות, אבל ניכר כי דווקא השנה הזאת של הדממת הספארי עשתה רק טוב.  זכינו בשמורות ריקות מאדם, בעלי חיים שנהנו מהשלווה וריגשו אותנו מזריחה עד שקיעה. אמל”ק – היה טיול מדהים!! “

⭐⭐⭐⭐⭐

ד”ר יערה תורן 

“היה מסע מדהים, אפילו יותר ממדהים. עבורי זו הייתה ממש התגשמות חלום ואני מחכה לרגע שתהיה לי הזדמנות למצוא ולממש חלום חדש.אני מנסה למצוא את המילים לתאר את התחושות בפנים ביום שאחרי.תכננתי לנסוע לאפריקה במשך המון זמן והיו לי חששות שאולי אני תולה יותר מדי תקוות על משהו שהוא רק בגדר חלום.אבל לא, כל מה שקיוותי לו וציפיתי לו בטיול התגשם וסיימתי את המסע עם תחושת סיפוק אדירה, ובעיקר עם הרבה טעם של עוד – לאפריקה וגם למקומות אחרים”.

⭐⭐⭐⭐⭐

נעם גמבש

 

1.10.23-8.10.23 | בתקופת סוכות
עלות: 5980$ לאדם בחדר זוגי

שדרוג לחדר יחיד: 550$

העלות כוללת

טיסה בינלאומית

טיסה בינלאומית הלוך – חזור

טיסה פנימית

טיסה פנימית לשמורה. לחסכון בזמן וטלטול דרכים

פנסיון מלא

מלונות ברמה גבוהה, פנסיון מלא

הדרכת צילום

הדרכת צילום בעברית

כל הסיורים

כולל כל הסיורים, הכניסות לשמורות והמסים

ריינג'רים מקומיים

מאתרי חיות ונהגים מומחים

המחיר אינו כולל

ויזה במידה ונדרש
טיפים לנותני השירותים 

הוצאות אישיות כמו כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות.
ביטוח מכל סוג.
כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳

משפחת פוטוטבע

צוות של יותר משלושים מדריכים מומחים, אנו עובדים עם הספקים הטובים והבטוחים ביותר בתחומם בכל מדינה עם דגש גדול על ספקים ירוקים. כל טיול נבחר בקפידה ונבנה עם אנשי מקצוע מומחים  (צלמים, ביולוגים, זיאולוגים, אנתרופולוגים ועוד) , ארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר ומעל הכל – צוות מקצועי שילווה אתכם בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם למסע הבא שלכם – מסע חוויתי, מיוחד, מסעיר –  שישאר אתכם  הרבה אחרי שתחזרו הביתה.

תנאי תשלום וביטול

העברה בנקאית/ כרטיס אשראי.
פרטי העברה: פוטוטבע בע”מ | בנק הפועלים | סניף 537 | חשבון 210210
עד 1.6.2023: יש לשלם לפחות 20 אחוז מעלות המסע.
עד ה 1.7.2023:  יש לשלם לפחות 50 אחוז מעלות המסע.
עד ה 15.8.2023: יש לשלם 100 אחוז מעלות המס
עסכום החיוב יעשה בשקלים (או במט”ח בכפוף לאישור) על פי שער העברות והמחאות ביום שקדם ליום תחשיב התשלום. (אמריקן אקספרס או כרטיס תייר בתוספת של עמלת אשראי)
בהתאם להוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה.
ביטול עד 75 יום לפני המסע – רק עבור כרטיס הטיסה במידה ונרכש (עד סכום של 1000 דולר)
ביטול בין 74 יום ל60  יום לפני המסע – יגבו 30% מערך המסע +עבור כרטיס הטיסה במידה ונרכש
ביטול בין 59 יום ל 32  יום לפני המסע –  יגבו 50% מערך המסע + עבור כרטיס הטיסה במידה ונרכש
ביטול בין 31 יום לפני המסע ועד ליציאה למסע – דמי ביטול מלאים. חישוב ימי הביטול על פי ימי עסקים.
אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי.

תנאים כלליים - חשוב לקרוא

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כל כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.
הכנות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע הנדרש להם ולהיערך להכנות אלו טרום ההרשמה. מחובתו של כל נוסע לבדוק באופן אישי אילו חיסונים נדרשים ואילו תרופות ופריטים מותר להכניס למדינות היעד (פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות           כמו כן,          תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים).  מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי. יש להצטייד בדרכון לתוקף לפחות לחצי שנה קדימה (ממועד יציאת המסע) + שני דפים ריקים. הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית ואו תעודת התחסנות כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
סיכונים: כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה הינם מרוחקים או שאינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. המסע אליו אתה עומדת להירשם כולל פעילויות אתגריות שונות. לרבות אך לא מוגבל ל: לרבות אך לא מוגבל ל: נסיעה בג’יפים, קרבה לבעלי חיים, שהייה בגובה, הליכה על פני צוקים, תנאי מזג אוויר קיצוניים וכ”ו. כפי שניתן לצפות במסע  שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך וחשוב להיות מודע לסכנות אלו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע הספציפי אליו נרשם והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית ונפשית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני ההרשמה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול.
פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו.  ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון. אנו כמובן נעשה מאמץ לפעול לפי הלו”ז שפורסם אך יתכנו בו שינויים מסיבות שונות. סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים. הגבלת משקל בטיסה הפנימית: עד 20 קילו לתיק שעולה למטוס (תיק הצילום למשל). יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. מספר המדריכים ייקבע לפי כמות המטיילים. במקרים חריגים ביותר זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני הטיול. צוות ההדרכה המקומי דובר אנגלית. לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל.  במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע. פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה. חשוב לקרוא את התנאים הכלליים לכלל הטיולים כאן

Design Style Switcher