טנזניה - ספארי צלמים

גן עדן לאוהבי טבע ובעלי חיים!

 טיול ספארי לטנזניה
אחד המסעות המרגשים שתחוו בחייכם!
מקום בו כל יום הוא חוויה חדשה.

 הצטרפו אלינו אל לב השמורות הפראיות של טנזניה: סרנגטי, טרנגירי וארושה.
מסע לאוהבי בעלי חיים, נופים, צילום ותרבויות מיוחדות.
התנאים המפנקים, הרכבים המרווחים ובייחוד צוות המדריכים המומחה של פוטוטבע – עושים את החוויה לחד פעמית. טנזניה כמו שמעולם לא ראיתם!

אוקטובר – אחד משיאי השנה בטנזניה

הדרכת צילום צמודה מבית פוטוטבע – כדי שתחזרו עם התמונות והחוויות הטובות ביותר

28.9.22 – 20.9.22 | 4280$ | קבוצה קטנה |הדרכה אישית 

                                  

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

למה עם פוטוטבע?

ספארי מקיף בשמורות הכי חזקות של טנזניה – באחת התקופות החזקות בשנה!

הריינג׳רים הטובים ביותר בטנזניה – מומחים בעבודה איתנו

לינה בלודג’ים מצויינים

כלכלה מלאה

4 מטיילים ברכב שמיועד ל 8, שהותאם לצילום, לנוחות מירבית וצילומית.

הדרכת צילום אישית מה שמבטיח לא רק תמונות מעולות, אלא חוויה לימודית של ממש

ימים מלאים בשטח – מספיקים לחוות הרבה יותר

דגש על הרצאות, משוב עבודות ותוכן מעשיר במהלך המסע

 ביטחון ושקט נפשי בזכות הניסיון שלנו כחברת טיולי הצילום הגדולה בישראל.

תוכנית המסע
יום 1: הגעה – קלימנג’רו – 20.9.22

עם הנחיתה נעלה על הג’יפים המקומיים ונסע אל הלודג’ המפנק שלנו. נגיע בסביבות אחר הצהריים ללודג, בערב לאחר ארוחת ערב ומנוחה קלה, נתכונן לימים הקרובים בשיחה על טכניקות צילום בעלי החיים.

לינה : Marera Valley Lodge או דומה

יום 2: שמורת הסרנגטי – אם כל השמורות – 21.9.22

לאחר ארוחת הבוקר נסע ישירות לספארי בסרנגטי, שמורת הטבע הידועה כאם כל השמורות, זהו אחד מרגעי השיא של המסע. בסרנגטי נוכל לפגוש מגוון עצום של בעלי חיים, בינהם אריות, נמרים, צ’יטות, זברות, ג’ירפות, אנטילופות, מגוון עצום של עופות ועוד ועוד ועוד. בכדי לנצל כמה שיותר זמן בטבע, נאכל את ארוחת הצהריים בלאנץ בוקס. נטייל ונצלם עד שעות האור האחרונות והקסומות לפני שנמשיך ללודג המפנק שלנו, שממוקם ממש בלב הסרנגטי.

לינה : Serengeti Mbugani camp.

יום 3: שמורת הסרנגטי – 22.9.22

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לספארי נוסף בשמורת הסרנגטי, הפנינה של אפריקה, אחת השמורות היפות ביותר בעולם שם נמצא המגוון העשיר ביותר של חיות הבר באפריקה. מנמיות ננסיות ועד ל“חמשת הגדולים” – הפיל, הקרנף, הנמר, האריה והתאו האפריקאי.  נצפה בג’ירפות המלחכות את צמרות העצים, נתור אחר משפחות האריות, בתקווה לצפות גם בגורים צעירים. יום שלם שכולו גן עדן לאוהבי טבע.

Serengeti mbugani camp או דומה

יום 4: יום נוסף בסרנגטי – 23.9.22

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לסיור ספארי בסרנגטי, היום נתמקד באזור הצפוני של השמורה ובמהלך הסיור נעקוב אחר אלפי עדרי הגנו והזברות, כל שנה בתקופה הזו העדרים מתרכזים באזור זה בכדי לעבור את נהר המארה ולחצות את הגבול בין טנזניה לקניה, שם יוכלו למצוא עשב טרי. אם יתמזל מזלנו נזכה לצפות בעדרים חוצים את נהר המארה, התנינים הדרוכים ממתינים גם הם לרגע בו העדרים יחצו את הנהר ואורבים להם במים, בחצייה העדרים נלחמים על חייהם ומנסים לחצות את הנהר במהירות האפשרית. בעקבות העדרים הגדולים אנו צפויים לראות גם טורפים רבים שעוקבים אחריהם, כך מתקיים לו שוב מעגל החיים באחת התקופות המרתקות בטנזניה. צפוי לנו יום מלא באקשן ואדרנלין.

Serengeti north mbugani camp או דומה

יום 5 –  שמורת הסרנגטי 24.9.22

ארוחת בוקר ויציאה ליום נוסף שלם שכולו טבע וחיות בר בשמורת סרנגטי. נעקוב אחר החיות בשמורה – כולם נעים לאיטם, אוכלים ונאכלים ללא שינוי כבר אלפי שנים. נאכל ארוחת צהרים ארוזה בשטח ונסייר ליד מקווי המים בחיפוש אחר תנינים והיפופוטמים וגם אחר משפחות האריות באזורי השיחים.  בסיום, נחזור ללודג’ לארוחת ערב ולינה.

Serengeti north Mbugani camp או דומה

 

 

יום 6 – יום נוסף בגן עדן – שמורת הסרנגטי 25.9.22

חשוב לזכור שהסרנגטי מתפרסת על שטח הדומה לשלושת רבעי השטח של מדינת ישראל. לכן היום ניסע לאזורים שונים על מנת לזמן לעצמנו הרפתאות וחוויות שונות ומגוונות . נתמקד בטורפים הגדולים ובאורכות חייהם וננסה לצלם אותם תוך שימוש בתאורה הייחודית המשתנה לאורך שעות היום. אחרה”צ נצא מהשמורה ונמשיך אל הלודג’ שלנו. אם יותיר לנו הזמן והכוח נוכל בערב עם החזרה ללודג ולאחר ארוחת הערב נתקבץ להרצאה מרתקת או ביקורת עבודות.

לינה : Marera Valley Lodge או דומה

יום 7 –  שמורת טרנגירי – מקור החיים של הסוואנה -26.9.22

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא אל שמורת הטבע של טרנגירי, אשר היא שמורת הטבע השלישית בגודלה בטנזניה ובעלת אוכלוסייה גדולה במיוחד של עדרי פילים. חיות מגיעות לכאן בזכות נהר הטנרנגירי אשר משמש להם מקור מים כמעט יחיד באזור. מגוון בעלי החיים מדהים: אריות, נמרים, צ’יטות וכמעט ששת אלפים פילים. לאחר השקיעה, נחזור ללודג’ שלנו לארוחת ערב עם נוף מרהיב

לינה : Sangaiwe lodge או דומה

יום 8 – ארושה וחזרה ארצה 27.9.22

לאחר ארוחת הבוקר, נשוב לארושה, נצא לספארי קצר בשמורת ארושה הייחודית. אם יותיר לנו הזמן, בדרך נעצור בכפרים ובשווקים המעניינים ונמריא לישראל על פי שעת הטיסה

 

מה חושבים אלו שכבר היו איתנו בטנזניה?

היה מסע מדהים, אפילו יותר ממדהים. עבורי זו הייתה ממש התגשמות חלום ואני מחכה לרגע שתהיה לי הזדמנות למצוא ולממש חלום חדש.אני מנסה למצוא את המילים לתאר את התחושות בפנים ביום שאחרי.תכננתי לנסוע לאפריקה במשך המון זמן והיו לי חששות שאולי אני תולה יותר מדי תקוות על משהו שהוא רק בגדר חלום.אבל לא, כל מה שקיוותי לו וציפיתי לו בטיול התגשם וסיימתי את המסע עם תחושת סיפוק אדירה, ובעיקר עם הרבה טעם של עוד – לאפריקה וגם למקומות אחרים.

נועם גמבש – טנזניה

צילום: ירין קליין

המסע לאפריקה עבורי היה חלום ארוך שנים. קצב החיים ושלל אתגריו הפכו אותו ליעד רחוק לעתים אף מדי. הטיול לטנזניה היה מאורגן למופת החל משלב הבירוקרטיה המתישה ועד ההגעה לארץ. מקומות הלינה היו מדהימים, מיוחדים, מספקים אווירה ושירות יוצא מן הכלל. המדריכים המקומיים היו מעבר למצופה. רמת הידע, הסבלנות והאדיבות, ראוים להערכה. גם הטבע לא איכזב. ידוע כי בטיול כזה הכל יכול לקרות, אבל ניכר כי דווקא השנה הזאת של הדממת הספארי עשתה רק טוב.  זכינו בשמורות ריקות מאדם, בעלי חיים שנהנו מהשלווה וריגשו אותנו מזריחה עד שקיעה.  אמל”ק – היה טיול מדהים!!

ד”ר יערה תורן – טנזניה

למשובים נוספים

אין לי מילים לבטא את עוצמת החוויה שעברתי, מעל ומעבר לכל הציפיות, חוויה שאנצור אותה תמיד בליבי. המסע היה מושלם

ליאורה לווין

Photova_eng_TP

מי שמכיר אותי יודע שקשה לי להחזיק בבטן את החוויות הרגשיות שלי. ובכל זאת אני כבר שלושה ימים בארץ והרגשתי שאני צריכה לתת לחוויה הזו קצת לשקוע לא פשוט לחזור לשגרה אחרי טיול כל כך אינטנסיבי ומרגש של שמונה ימים בטנזניה.
אף פעם לא האמנתי שאמצא את עצמי במקום הזה, אפילו הצהרתי שלא אסע לשם כשהבנתי שבעלי החיים נמצאים כל כך קרוב לאדם. ובכל זאת, ברגע שנדלקתי על הרעיון לנסוע לא תיארתי לעצמי עד כמה מדהים זה יהיה.
זכיתי להיות חלק מקבוצה קטנה של שניים עשר אנשים, מגילאים שונים, רקעים שונים, ועם זאת היתה בינינו דינמיקה נפלאה. שלא יכולתי לבקש טובים מהם – צחקנו כל כך הרבה עד שכבר כאבה הבטן.
וגם היה לנו ריינג’ר מקומי  שהוא הכי אלוף שיש!  הוא הגשים את כל משאלות ליבנו לגבי מה שרצינו לראות בטנזניה, הסביר לנו על בעלי החיים , לימד אותנו לשיר בסווהילית, אנחנו לימדנו אותו קצת עברית, והוא דאג תמיד שתהיה לנו זווית טובה לצילום. הוא גם נתן לנו כמה שיעורים על סבלנות והקשבה.
החוויה הזו היתה כל כך עוצמתית, לראות את הטבע במלוא הדרו, את ההתנהגות של בעלי החיים, ללון כאורחים בתוך הסביבה שלהם , לצפות בשרשרת המזון, לחוות את צורת החיים של השבטים ששמה בפרופורציות את החיים האישיים של כל אחד מאיתנו, ואת העובדה שכדי לתקשר עם ילדים, לא צריך לדעת אף שפה.
ואחרון חביב, ירין קליין, המדריך המשובח ביותר שיש.
כל כך הרבה סבלנות, רגישות, אינטליגנציה, ומסירות בבן אדם אחד. לוקח על עצמו קבוצה של אנשים שחלקם יכולים להיות גם הסבים שלו בכזו אחריות וכריזמה, ופשוט משרה תחושת בטחון ורוגע. מעולם לא חשבתי שאמצא את עצמי בטנזניה, אבל אני כל כך שמחה ומודה על החוויה הנפלאה הזו.

שירן אלעד

Photova_eng_TP

המקומות שחווינו בטיול היו מדהימים, האנשים, החיות והנופים. התכנון היה פשוט
מושלם והמקומות בהם לנו בלילות היו מצויינים. באיזה מקום בעולם אפשר לפתוח את הדלת של החדר השכם בבוקר ובמקום לראות מכוניות, למצוא נמר שמשוטט ממש מחוץ לחדר? בקיצור , היה מסע מטורף בעיקר בזכות האנשים שהיו שותפים לו:  צוות פוטוטבע על הארגון, הרנג’רים המצויינים שנבחרו ובאופן אישי, אמיליאן הרנג’ר של הצוות שלנו שהיה פשוט מצויין, אדם כייפי , בעל חושים מדהימים שבעזרתם הצליח למצוא כל חיה נחבאת וידע אין סופי בכל הקשור לטבע וטנזניה.

סהר וזיו אורן

Photova_eng_TP

חזרנו מהטיול השלישי שלנו עם פוטוטבע. אני לא יודעת איך אתם מצליחים להתעלות על עצמכם בכל טיול. וכבר מצפה לחוויה הבאה שלנו אתכם. ( קמצ’טקה ).בדרך כלל את המחמאות מקבלים המדריכים שאיתנו ובהחלט מגיע לצוות שמאחורי הקלעים גם לקבל את הערכתנו. תודה רבה לכם 

 

אורנה ומיקי קרמזין
Photova_eng_TP

על המדריכה אלינור רוייזמן

אלינור רויזמן

צלמת עטורת פרסים ומדריכת צילום בכירה. מומחית בתיעוד בעלי חיים והקשר המיוחד שיש להם עם בני האדם. פרויקטים שצילמה בנושא התפרסמו בערוצי תקשורת מובילים בארץ ובעולם.
עם אלינור ידריך צוות מנצח של מדריכים וריינג’רים מקומיים, איתם אנחנו עובדים כבר שנים ובעלי מומחיות עצומה שתביא אתכם לשיא האקשן.

 

 רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

פרטים חשובים

עלות

4280$

חדר יחיד

תוספת של 650$

כולל

טיסות בינלאומיות

לודג’ים ברמה גבוהה

כלכלה מלאה (מלבד יום הנחיתה וההמראה)

רכבים ברמה גבוהה, ארבעה מטיילים ברכב של שמונה לנוחות מיריבית

ריינגרים ברמה מצויינת ודוברי אנגלית

הדרכת צילום מקצועית של צלםצלמת טבע בכירים מצוות פוטוטבע

כל הכניסות לשמורות והרשיונות

כל ההעברות

העלות אינה כוללת

ויזה כניסה לטנזניה שמשולמת בכניסה
טיפים לנהגים והמדריכים שלנו.
הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים
משקאות קלים שאינם כלולים בארוחות.
ביטוח נסיעות אישי (כולל הטסה) וביטוח מטען.
כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳.

תנאי ביטול‬

בהתאם להוראות הדין ותנאי הביטול של ספקי התיירות כמפורט מטה.

ביטול עד 75 ימים לפני היציאה – ללא דמי ביטול

ביטול בין  74 ימים ל -60 ימים לפני היציאה – 30% מערך הטיול

ביטול בין 59 ימים ל 32 ימים לפני היציאה – 50% מערך הטיול

ביטול בין 31  ימים לפני היציאה ועד היציאה למסע – 100% דמי ביטול מערך הטיול

לחצו כדי לקרוא על מידניות הביטולים בתקופת הקורונה

חשוב לדעת‬

מסע ספארי של פוטוטבע לטנזניה זו חוויה ממכרת

טלח

תנאים כלליים

עם הצטרפותך למסע הינך מאשר כי קראת את התנאים הכלליים במלואם כפי שהם מופיעים  – באתר החברה
לקריאת התנאים הכללים לחץ כאן
בהרשמתך לטיול, הינך מאשר כי קראת והסכמת על כל הסעיפים בדף זה

תנאי ביטול

חישוב הימים לדמי הביטול מתבצע על פי ימי עבודה א-ה. לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים

ביטוח נסיעות: חובה לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול אליו נרשמת הכוללת, בין השאר: ביטוח אישי, מטען, רפואי אתגרי מלא הכולל חילוץ ממקומות נדחים ומסוכנים והמשך טיפול ישיר בארץ וכן כיסוי ביטול והפסקת נסיעה.  פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כיסוי ביטוחי למטיילים. על המטיילים לרכוש כיסוי ביטוחי מלא לכל הפעילות הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות וביטוח רפואי. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים וחשוב מאוד להסדיר עניין זה בהקדם.

מומלץ מאוד לרכוש ביטוח מיד עם ההרשמה כדי לא להפסיד כספים במקרה של ביטול בנסיבות הכרחיות, כמפורט בפוליסת הביטוח שנרכשה

יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים.

מספר המדריכים עלול להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה.

במקרים חריגים זהות המדריך עלולה להשתנות לפני היציאה לטיול.

סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים.

כבכל נסיעה, נדרשות הכנות, כגון חיסונים. פוטוטבע אינה יכולה לספק כל מידע רפואי. על כך יש להתייעץ עם מרפאת המטיילים הקרובה לאזור מגוריכם.

העסקה הינה עסקה על תנאי עד אישורה הסופי ע”י הספקים וכל עוד לא ניתן אישור של ספקי השירותים לבקשה חשבונו של המזמין לא יחויב.

כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה אינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך. כגון מזג אוויר קיצוני וקשה, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וכ”ו. כמו גם, תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים ובפעילות יומיומית. אלו עלולים לגרום לפגיעה חמורה ואף חמור מכך. חשוב להיות מודע לסכנות אלו. באחריותם של המטיילים לוודא כי קיבלו את כל המידע הדרוש להם לפני היציאה לטיול באשר לאלו וכמו כן לרכוש ביטוח רפואי מתאים (כגון ביטוח ספורט אקסטרים, ספורט חורף וכ”ו), המכסה את כל היעדים והפעילויות הכלולות בטיול. המצטרף לטיול מצהיר כי הוא מודע לכל הסכנות הברורות והפחות צפויות, הוא מבין את הסיכון בהשתתפות בטיול וכי הוא בלבד ישא בכל נזק שייגרם לו.

בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית.

במידה ולמשתתף ישנה בעיה רפואית העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני היציאה למסע

במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול. ללא אישור זה לא תתאפשר היציאה לטיול.

הטיול מתאים לצלמים חובבים ומקצוענים כאחד. אנשים שאינם מצלמים ורוצים לחוות את הטבע במלוא עוצמתו מוזמנים, אך צריכים להבין את המשמעויות של אופי הטיול.

תוכן הפעילויות, הביקורים והסדר שלהם יקבע על ידי המדריכים תוך התחשבות בתנאי הדרך, מזג האוויר ודברים נוספים. כמו כן,  התנאים עלולים להיות שונים מהמקובל במדינות המערב ותשתיות ישנות או תקלות הן עניין שבשגרה. הכל בדרך כלל נפתר עם קצת סבלנות ורוח טובה.

תיאום ציפיות חשובצוות פוטוטבע ומארגני המסע אינם יכולים להבטיח לצפות או לצלם בעל חיים כזה או אחר: פוטוטבע אינה אחראית על מזג אוויר,מצב הגשמים ועד להחלטות בעלי החיים ומיקומם. כמובן שנעשה את הכל למען הצלחת המסע ושביעות רצון המשתתפים בו.

מיקום

טנזניה

טמפרטורה ממוצעת בעונה בה נבקר

24C

תאריכים

20.9.21 – 28.9.21

הדרכה

הדרכת צילום פוטוטבע, מדריכים מומחים מקומיים

עלות‬

4920$

חשוב לדעת‬

מסע ספארי של פוטוטבע לטנזניה זו חוויה ממכרת

טלח

Design Style Switcher