הצוות שלנו

את פוטוטבע הקמנו ב 2009 עם חזון להעניק חוויה מדהימה של טיול מאורגן, לאנשים ש “לא אוהבים טיולים מאורגנים”. שזה אומר להנות מהשקט הנפשי, הארגון הלוגיסטי המצוין, הכניסה לחוויות שלא פתוחות לקהל הרחב מצד אחד, אך להנות מעצמאות, קבוצות קטנות ואינטימיות, ולו”ז שמעדיף התעמקות, הנאה והבנה של המקום והתרבות מאשר ריצה מטורפת ממקום למקום, מהצד השני.

כיום, אנחנו אחת מחברות טיולי ההרפתקאות והצילום הגדולות בעולם. עם צוות מדהים של מעל שלושים אנשי צוות, מדריכות ומדריכים, מעולמות הביולוגיה, אנתרופולוגיה, הצילום והזואולוגיה, שחיים את השטח ונותנים את הנשמה בכל טיול וטיול כדי שאתם תצאו עם חוויה של פעם בחיים!

צוות המשרד

רועי גליץ - מייסד ומנכל

יזם, מרצה ואחד מצלמי הטבע הבכירים בעולם. שגריר גרינפיס לקוטב ומרצה  בינלאומי מבוקש בנושא טבע שימור סביבה (כולל בכנסי TEDx ברחבי העולם). צילומיו התפרסמו בין השאר בנשיונל גיאוגרפיק, בי.בי.סי, ניקון פרו וזכו בפרסים רבים. בשנת 2017 נבחר לאחד מ40 הצעירים המבטיחים של מגזין דה-מרקר. בעלים של קבוצת גליץ.

עודד וגנשטיין - סמנכל תפעול

צלם, כותב ומרצה. בוגר הפקולטה למדעי החברה והפקולטה לאומנות באוניברסיטת תל אביב. מתמחה בצילום אנשים. צילומיו התפרסמו, בין השאר, בוושינגטון פוסט, נשיונל גיאוגרפיק, הגארדיאן, BBC, ווג ועוד. טייל למעל שלושים מדינות, מרצה באופן קבוע על תרבויות בעולם ומחברם של שלושה ספרים על הקשר בין צילום לסיפור.

אלינור רוייזמן - מנהלת תחום אופרציה

צלמת, מרצה ומדריכה בכירה. בעלת ניסיון של יותר מעשור בתחום התיירות, עם מומחיות באפריקה. מרצה בנושא התנהגות בע״ח וסטודנטית לוטרינריה. מתארחת באופן קבוע בתקשורת בנושא הקשר המיוחד שבין בני האדם לבעלי החיים. מובילת מסעות פוטוטבע לטנזניה, קמצטקה ויעדים נוספים.

הילה שי - יועצת טיולים

גולשת, צלמת וטיילת בנשמה. חרשה את אמריקה ודרומה, עם אהבה גדולה  לתרבות המקסיקנית. כשהיא לא עושה קמפינג בנופים מהממים בעולם, היא לא מוותרת שישי שקיעה בחוף הים בתל אביב, אשר היא מתגוררת ממנו מרחק פסיעה.

טל שגיא - יועצת טיולים

ביולוגית ימית, סקיפרית וצוללת. בעלת ניסיון עשיר של טיולים בעולם – מהמדבר בנמיביה, להימלאיה בנפאל ועד לשבטים המבודדים באיי ונואטו. מקפידה לא להזניח את ארצנו היפה ובעיקר את הנגב בו הדריכה טיולים. בזמנה הפנוי סטודנטית לרפואה וחולמת בעתיד לשלב את שתי האהבות יחדיו.

איריס גולדנשטיין - יועצת טיולים

טיילת בנשמה, אוהבת תרבויות רחוקות. מיד עם שחרורה מהצבא התחילה איריס בסבבים של נסיעות אינסופיות בכל העולם כמעט, טיילה המון באירופה, שנה בהודו, שנתיים בדרום ומרכז אמריקה (כולל מחייה עם השבטים המקומיים בברזיל), דרום אפריקה ועוד. בין כל זה, סיימה שני תארים במדעי ההתנהגות והוראת חינוך מיוחד. חייכנית ומביאה אור לכל מקום שהיא נמצאת בו.

טל כרמי - יועצת טיולים

נוודית בנפש, צוללת, ומכורה לטיולים בטבע. טיילה במקומות רבים בעולם (אבל הכי- הכי זו הודו) ואוהבת במיוחד את החיבור עם התרבות והאנשים המקומיים ומאמינה שזו הדרך היחידה לטייל ולצבור חוויות וזיכרונות ייחודיים.

דנה אקשטיין - קשרי ושירות לקוחות

צלמת, מטיילת ואמנית. סטודנטית לעיצוב בבצלאל. טיילה במקומות רבים בעולם, עם אהבה גדולה לדרום אמריקה (בדגש בוליביה). ביקשה שנרשום שהיא חולמת לראות קפיברה. הנה רשמנו.

צוות ההדרכה

Design Style Switcher